Alfa romeo роботи в’рху нови 4c і giulietta — aутомедія

Alfa Romeo роботи в’рху нови 4C і Giulietta

Слід преміерата на седана Giulia і кросоув’р Stelvio Гаматі продукти на Італійською виробник рекомендує монтаж Alfa Romeo значітелно се обнови. У моменту компаніята роботи в’рху два кросоув’ра, але переді тях ще ізлязат новіте покоління на купето 4C і на хечбека Gulietta, с’общава Auto Express.

Alfa romeo роботи в'рху нови 4c і giulietta - aутомедія

«За да может да оновимо ізцяло предлаганія асортимент від моделі Alfa Romeo, се потребує від още два автомобіла — нещо від C-сегмента, както і від спорту мо, Койта е зад’лжітелен», Коментують головний технічний директор на компаніята Роберто Феделе.

Според інформаціята, Новата Alfa Romeo Giulietta ще ізползва намалената на размері платформа на седана Giulia. А това означав, че в C-сегмента ще се з’явилися п’рвіят хечбек с’с задніх предаване слід BMW 1-Series. Като цяло в Італіано-американського концерну FCA, Койта е собственик на Маркат Alfa Romeo, се отказват від моделі з призначе в Този сегмент (Dodge Dart, Chrysler 200 і Lancia Delta), т’й като НЕ получават приходь від тях.

Що се стосується до купето 4C (на снімката), Коет се предлага і като кабріолет, в моменти шефовете на компаніята обс’ждат неговото д’лгосрочно б’деще, като все още няма взето вкрай рішення по в’проса. Очаква се модел’т та остані без механічного швидкісного кутія, а теп’рва ще се виборчі двигател за Този автомобіл.

Alfa Romeo працює над новими Giulietta і 4C

В наші дні ім’я Abarth використовується для позначення динамічних версій автомобілів Fiat 500 і 124 Spider. Але ще в 1950-х і 1960-х роках Abarth здобував перемоги в гонках по всій Європі, в сочетніі з тюнінгованними силовими агрегатами Fiat, Alfa Romeo і навіть Porsche, а також з легкими кузовами ручного формування.

Alfa Romeo легенди американського автоспорту Маріо Андретти (15 фото)

У США автомобільний спорт надзвичайно різноманітний і популярний. Але ось з Формулою-1 у американців якось не ладиться. За всю історію «королеви автоспорту» гонщики з США ставали чемпіонами тільки двічі: в 1961 році це зробив Філ Хілл, а в 1978 році — Маріо Андретти.

Alfa Romeo Disco Volante Spyder — один з найрідкісніших і найвишуканіших суперкарів (17 фото)

Існує всього сім екземплярів Alfa Romeo Disco Volante Spyder, і один з них в даний час доступний для покупки в Європі. Автомобіль створений геніями дизайну Carrozzeria Touring Superleggera і заснований на Alfa Romeo 8C Competizione Spider.

Картина alfa romeo giulia sprint gt veloce (2 фото)

Картина автомобіля ALFA ROMEO GIULIA SPRINT GT VELOCE

Розмір 90х45см, полотно, олія, автор Ілля Аваков.

Фінальний результат і стадії створення,

Картина брала участь в 2-ох найбільших виставках пов’язаних з автомобільним мистецтвом:

Art of Motoring 2017 Gallery Pall Mall, London, UK;

Concourse de Elegance, AFAS, Boca-Raton 2020 Miami, USA;

Про виставки розповім в наступних постах)

Перетворіть свою Mazda Miata в гоночний автомобіль Alfa Romeo 1930-х років за допомогою цього комплекту (7 фото + 2 відео)

Якщо у вас є Mazda MX-5 Miata другого покоління (відома фанатами як NB), з якої ви не знаєте, що робити, тоді кит-комплект Tipo 184 для вас. В даний час Ant Anstead приймає замовлення на набір для переобладнання, який перетворює японський спортивний автомобіль в копію Alfa Romeo 158 — одного з найуспішніших автомобілів гонок Гран-прі.

Автомобіль мафіозі: броньовані Alfa Romeo Alfetta гниє під відкритим небом в Москві (6 фото)

На півночі Москви виявили рідкісну Alfa Romeo з 80-х — це седан Alfetta в рідкісному броньованому виконанні. Такі машини в Італії часто замовляли місцеві мафіозі. Фотографії автомобіля опублікував в своєму Instagram автолюбитель Микита Ситников.

Італійці випустили електричний рестомод Alfa Romeo Giulia GT (5 фото + 1 відео)

Італійська компанія Totem Automobili, що спеціалізується на відродженні олдтаймеров, зараз старанно працює над електричним рестомодом Alfa Romeo Giulia GT Junior.

Posted on