Альянс renault-nissan допоможе стати АвтоВАЗу рентабельніше; ресурс машинобудування. новини

Альянс Renault-Nissan допоможе Smart в створенні новинок

Альянс Renault-Nissan допоможе стати АвтоВАЗу рентабельніше

15 червня 2010

Альянс Renault-Nissan і АвтоВАЗ починають поглиблення співпраці з метою забезпечення рентабельного розвитку в Росії кожного з трьох підприємств.

Кожен партнер Альянсу Renault-Nissan і АвтоВАЗ отримує доступ до платформ і двигунів, розроблених іншим партнером. Розвиток НТЦ АвтоВАЗу буде посилено завдяки поглибленню співпраці з Альянсом Renault-Nissan. Партнери працюватимуть над покращенням якості продукції АвтоВАЗу, використовуючи досвід і напрацювання кожної компанії і розділяючи витрати на розробку нової продукції. Партнери будуть прагнути до збільшення локалізації виробництва комплектуючих.

Дирекція з закупівель АвтоВАЗу і Renault-Nissan Purchasing Organization (RNPO) в Росії прийняли рішення про створення в Росії в рамках партнерства спільної структури за якістю і розвитку постачальників. Створення спільної структури «AVTOVAZ-Renault-Nissan Quality and Supplier Development» (ARNQSD) дозволить прискорити роботу по збільшенню локалізації виробництва автомобільних комплектуючих в Росії.

Під єдиним оперативним управлінням ARNQSD об’єднає 100 співробітників АвтоВАЗу, Renault і Nissan. Глава ARNQSD підпорядковуватиметься віце-президенту АвтоВАЗу по закупкам і директору RNPO в Росії. Основний офіс ARNQSD буде розташований в Тольятті, додатковий — в Москві. Renault і Nissan будуть співпрацювати з АвтоВАЗом в цій галузі з метою поліпшення якості та надійності логістичних процесів, а також для оптимізації вартості логістичних витрат.

Маючи три заводи в Росії (Тольятті, Москва і Санкт-Петербург), до 2012 року партнери матимуть в розпорядженні виробничі потужності в 1,3 млн. автомобілів в рік. Система Виробництва Альянсу Renault-Nissan «Alliance Production Way» буде застосовуватися на заводах всіх трьох партнерів для забезпечення найбільшої гнучкості виробництва і з метою досягнення АвтоВАЗом того ж рівня якості продукції і виробничих витрат, що і на заводах Альянсу Renault-Nissan.

Renault і Lada будуть спільно розвивати комерційну діяльність в РФ і в ближньому зарубіжжі для обох марок. Спільна проектна група буде створена для вироблення єдиної стратегії в області післяпродажного обслуговування партнерів.

Nissan приєднав Mitsubishi

Nissan Motor завершив операцію з придбання 34% -ої частки в автовиробнику Mitsubishi Motors Corporation (MMC) і став його найбільшим акціонером, оголосили компанії. MMC провела емісію на 237 млрд ієн ($ 2,29 млрд), 506 млн акцій, які були викуплені Nissan Motor.

Mitsubishi Motors приєднався до альянсу Renault-Nissan, ставши його повноправним членом, соощілі компанії. MMC отримає стратегічну, операційну та кадрову підтримку від Nissan, угода відкриває шлях для взаємодії з метою підвищення рентабельності та прибутковості для акціонерів, сказали компанії.

Президент і гендиректор Nissan Карлос Гон очолить раду директорів Mitsubishi Motors (він також керує Renault). Також до ради директорів MMC увійдуть ще три менеджера Nissan. Призначення вступлять чинності 14 грудня. Виконавчий віце-президент Nissan Тревор Манн стане головним операційним директором MMC. У його прямому підпорядкуванні перебуватиме директор з глобального контролю за ризиками, повідомила компанія, не назвавши номінантів на нову позицію.

Mitsubishi чверть століття обманювала покупців в Японії

Колишній голова ради директорів і президент Осаму Масуко обійме посаду гендиректора MMC, хоча раніше він планував піти у відставку після зміни основного акціонера компанії. Масуко хотів покинути посаду, взявши на себе відповідальність за обман з даними витрати палива машинами Mitsubishi. Його попросив залишитися в компанії Гон, який повідомив про це на прес-конференції.

«Розширений альянс стане однією з найбільших автомобільних груп в світі з річним обсягом продажів 10 млн одиниць в 2016 фінансовому році, — сказав Гон. — Упевнений, це принесе користь усім зацікавленим сторонам ». «Nissan допоможе нашій компанії відновити довіру клієнтів», — сказав Масуко.

У квітні цього року компанія зізналася у навмисному заниженні показників витрати палива в мікролітражних автомобілях для японського ринку. Через тиждень Mitsubishi додала, що неправильно визначала показники витрати палива автомобілів для внутрішнього ринку чверть століття — як мінімум з 1991 р. Через скандал капіталізація компанії впала на 45%, у відставку пішов президент і операційний директор компанії Тетсуро Айкава. За оцінками аналітиків, Mitsubishi доведеться витратити близько $ 1 млрд тільки на компенсації покупцям в Японії і повернення податкових пільг і накладні витрати.

Ціна помилки: як автовиробники розплачуються за недоліки

Три найбільших інституційних акціонера MMC — Mitsubishi Heavy Industries, Mitsubishi Corporation і банк Tokyo-Mitsubishi UFJ — вітали інвестиції Nissan і заявили про підтримку кандидатів до ради директорів. Три цих акціонера разом з Nissan будуть власниками понад 51% статутного капіталу MMC.

Nissan і MMC, які до цього п’ять років співпрацювали у випуску мікролітражок, запускають програму синергії. Компанії збираються отримати вигоду від спільних закупівель комплектуючих, загальних платформ для автомобілів і технологій, спільного використання заводів, суміщення операцій фінансування продажів і поглиблення локалізації та присутності на глобальних ринках розвинених і країн, що розвиваються.

Альянс з Nissan принесе MMC 25 млрд ієн ($ 241 млн, або 1 п. п. операційної маржі) синергічного ефекту в 2017 фінансовому році і 40 млрд ієн ($ 386,6 млн, 2 п. п.) В 2018 р. , сказав Масуко. Nissan очікує зиску від синергії 24 млрд ієн ($ 232 млн) на перший рік після об’єднання і 60 млрд ($ 580 млн) на наступний, сказав Гон. «З часом ми розвинемо набагато більшу синергію, — пообіцяв Гон на спільній конференції з Масуко. — Сьогодні ми бачимо тільки фрукт, що висить низько на дереві ».

Створення альянсу Renault — Nissan — Mitsubishi зробить його одним із чотирьох найбільших за обсягами продажів автомобільних груп світу разом з Toyota Motor, Volkswagen Group і General Motors. Злиття дасть поштовх галузі в електрифікації силових приводів і в технологіях автономного управління, дозволивши меншим за розміром автовиробникам наздогнати більших конкурентів, розділивши витрати на розробку і впровадження. Недавній приклад з тієї ж області — переговори Suzuki Motor про формування альянсу з Toyota, нагадує Bloomberg.

Новий альянс дає великі можливості для співпраці, в тому числі російським підприємствам груп, вважає керівник групи з надання послуг компаніям автомобільної промисловості Deloitte Тетяна Кофанова. Можливості використовувати загальну базу постачальників компонентів дозволять в майбутньому досягти більшої локалізації виробництва, що забезпечить конкурентну перевагу MMC і Renault-Nissan. Об’єднання може також бути корисним для отримання державної підтримки. Її нові форми, наприклад СПІК (спеціальний інвестиційний контракт), потребує суттєвого рівня інвестицій — близько 750 млн руб.

У MMC працюють 30 000 співробітників. У компанії є виробничі потужності в Японії, Таїланді, Китаї, Філіппінах і Росії. Обсяг продажів в світі в 2015 фінансовому році склав 1,05 млн одиниць. Оборот MMC за 2015 фінансовий рік склав 2,28 трлн ієн ($ 21,9 млрд), чистий прибуток — 89,1 млрд ієн ($ 861 млн), згідно з даними компанії.

Альянс Renault-Nissan допоможе АвтоВАЗу з експортом автомобілів

Альянс renault-nissan допоможе стати АвтоВАЗу рентабельніше; ресурс машинобудування. новини

Альянс Renault-Nissan допоможе ВАТ # 160;»АвтоВАЗ» з експортом автомобілів. Про це 25 червня розповів голова ради директорів АвтоВАЗу і президент Альянсу Карлос Гон на брифінгу за підсумками минулого зборів акціонерів.

«Що стосується експорту — ми повинні концентрувати більше зусиль на те, щоб саме в цьому році працювати над експортом з Росії в інші країни», — підкреслив Гон.

«АвтоВАЗ буде працювати через свою звичайну мережу дистриб’юторів, але, крім цього, ми, зі свого боку, будемо надавати допомогу в експорті через нашу дилерську мережу Renault-Nissan», — заявив глава Альянсу.

Популярні матеріали

останні коментарі

Хоч в Казахстані сподобалися наші ВАЗ.

Всю інформацію по Поволзькому хлібця ви можете побачити пройшовши за посиланням www.povolgie.company

Фото на сайті

АвтоВАЗ почав серійне виробництво оновленого Largus

Виставка Volga boat show-2015

Микола Меркушкин і Бу Андерссон обговорили взаємодію ВАТ «АвтоВАЗ» з виробниками автокомпонентів

Новини розділу

Активність — кількість публікацій зі згадуванням суб’єкта за певний період часу.

Популярність — кількість відвідувань публікацій зі згадуванням суб’єкта за певний період часу.

Пн Вт Ср Мої друзі
25262728293031
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293012345
  • Контакти
  • Редакція
  • Інформація про обмеження
  • Реклама на порталі
  • RSS
  • Карта порталу
  • Новини компаній

«Волга Ньюс» © Самара. 2009-2021. Всі права на матеріали, які містить цей порталі «Волга Ньюс», захищені. E-mail або відтворення будь-яких матеріалів допускається за умови прямого гіперпосилання на сторінку ресурсу volga.news, з якої запозичено матеріал. Детальніше.

Технічна підтримка — ТОВ «Медіасервіс»

Найменування (назва) видання: мережеве видання «Інформаційний портал« Волга Ньюс ».

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ: Ел № ФС77-59041 від 18 серпня 2014 року видано Федеральною службою з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзором).

Posted on