Автопробіг «ралі світу»

Автопробіг «Ралі Миру»

Учасники ПМЕФ-2021 побачать на майданчику форуму унікальні радянські ретро-

автомобілі, які очолять автоколону Міжнародного автопробігу «Ралі Миру».

Міжнародний автопробіг «Ралі Миру», який об’єднує учасників багатьох країн світу, в 2021

році традиційно відбудеться в рамках спортивної програми «Петербурзького Міжнародного

Економічного Форуму »(ПМЕФ).

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в світі старт

автопробігу буде перенесений на серпень-вересень по маршруту Санкт-Петербург — Берлін — Париж —

Монако. В цьому році російську колону автопробігу представлять 5 радянських раритетних ретро-

автомобілів: ГАЗ-22 «Волга» 1958 року випуску, ВАЗ-2101 «Жигулі» 1970 року випуску, М-403

«Москвич» 1963 випуску, ГАЗ-24 «Волга» 1982 року випуску, ГАЗ-М-20 «Перемога». на

майданчику форуму будуть представлені 2 автомобілі, які очолять автоколону: «Жигулі»

1970 року випуску і ГАЗ-22 «Волга» 1958 року випуску.

Історія міжнародного автопробігу «Ралі Миру» починається з 2017 року. На сьогоднішній день

це щорічна подія, яка є спортивним символом Петербурзького міжнародного

економічного форуму. У 2019 старт міжнародного проекту дав Принц Альбер || в

Монако. Автопробіг в цьому році пройде за підтримки Російської автомобільної федерації

(РАФ), Фонду «Росконгресс», РК «Спорт», «М-Контакт», Velgutsgarage, Summer Motor Fest.

«Традиційно старт автопробігу« Ралі-Миру »проходить з Монако і фінішує на

Петербурзькому форумі. Але через непросту епідеміологічної обстановки ми прийняли

рішення перенести автопробіг на серпень-вересень з Санкт-Петербурга в Монако. для

наших країн міжнародний автопробіг «Ралі Миру» є стратегічно важливим, в

першу чергу, це встановлення і зміцнення дипломатичних, громадських і

культурних зв’язків. Анонс заходу буде озвучено на ПМЕФ. Нас чекають в Європі і в інших

країнах, і це символ дружби з Росією », — організатор« Ралі Миру », президент фонду

«Майбутнє Батьківщини» Кюрі Усманов.

Цього року представники з Японії, ОАЕ, Франції, Італії відвідають ПМЕФ-2021, щоб

підтримати міжнародний проект «Ралі Миру».

За словами представника з Японії, директора IT-компанії «Open Planet» Хидетоши Азума,

захід відіграє важливу роль у взаємодії Росії і Японії, тому спільне

участь в міжнародних соціальних події тільки зміцнює економічні та партнерські

відносини.

«У свою чергу, хочемо підтримати« Міжнародний автопробіг Ралі Миру », який

пройде в серпні-вересні зі стартом в Санкт-Петербурзі і фінішем в Монако. Сподіваємося,

що ситуація по ковіду стабілізується, і в цей період ми зможемо зустрітися і

обговорити не тільки питання Поло і Ралі, а й організуємо ділові та соціальні зустрічі на

територии князівства »- зазначив Франческо Мітрано, засновник і президент Поло Клубу в

Монте-Карло (Монако).

Метанову Весту перевірять в двох автопробігах

Автопробіг «ралі світу»

У вересні седан LADA Vesta CNG, оснащений двохпаливної силовою установкою, що працює на Газомоторні паливі і на бензині, візьме участь відразу в двох автопробігах: «Серце Росії» і «Блакитний коридор — 2017».

Автопробіг «Серце Росії» стартує 24 вересня через Тольятті з технопарку «Жигулевская долина» на Південному шосе, 161 корпус 2.1 в 10 ранку і завершиться 28 вересня в Казані. Крім LADA Vesta CNG в автопробігу, організованого в рамках Всеросійського фестивалю # ВМЕСТЕЯРЧЕ, також візьмуть участь LADA Largus CNG і Toyota Camry. Учасники пробігу до Казані будуть добиратися двома колонами, які проїдуть по різних маршрутах. Один пройде через Саратовську, Пензенську області, республіку Мордовія, Нижегородську область, Чуваська Республіка, Республіку Татарстан, а другий — через Оренбурзьку область, Республіку Башкортостан, Пермський край, Удмуртську Республіку і Республіку Татарстан. Організаторами цього автопробігу, покликаного популяризувати використання метану в якості автомобільного палива, виступають ТОВ «Газпром трансгаз Самара», ТОВ «Газпром трансгаз Казань», ТОВ «Газпром газомоторне паливо», ГК «АТС» і ГБУ Самарської області «Регіональне агентство з енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності ».

Міжнародний автопробіг «Блакитний коридор — 2017» буде проходити вже в 9-й раз. Він стартує в кінці вересня в Лісабоні. Учасники відправляться в пробіг на техніці, що працює на зрідженому природному газі. Одним з автомобілів стане Бітоплівний LADA Vesta CNG. Маршрут, протяжністю 5 700 км, прокладений через Мадрид, Барселону, Марсель, Мілан, Ульм, Берлін, Варшаву, Калінінград, Ригу, Таллінн. Кінцева точка пробігу — Санкт-Петербург, куди автоколона прибуде до відкриття «VII Петербурзького Міжнародного Газового Форуму». По шляху проходження автопробігу планується проведення круглих столів, де обговорюватимуть перспективи розвитку ринку газомоторного палива.

Алтайський автопробіг, день 2 — від Новокузнецька до Алтаю

Отже, перший день подорожі ми провели в Кемерово і ближче до вечора прибутку в Новокузнецьк.

Практично все, що залишився ми провели в кафе, тому особисто я, детально знайомиться з містом почав тільки вранці наступного дня.

Коли напередодні в’їжджали в Новокузнецьк я побачив на фасадах будинків кілька нових графіті і тому відразу прийшов до них, щоб сфотографувати. Микола Васильович Толстогузов — доктор технічних наук, професор, ректор Сибірського державного індустріального університету.

Здивував портрет Машкова, який народився в Тулі. Потім прочитав, що його дитинство і юність пройшли в Новокузнецьку, де в ляльковому театрі працювали його батько і мати. Сьогодні Володимир Машков почесний громадянин цього міста.

А ось зображення Висоцького мене не здивувало, його можна увічнювати в кожному російському місті. Тут він за кілька днів дав безліч концертів. У місті є ще й пам’ятні таблички на честь його візиту в Новокузнецьк.

Ну і фінальне графіті на сьогодні це портрети трьох героїв: Олександр Красилів, його друг дитинства Леонтій Черемнов і їх товариш по службі сержант Іван Герасименко, уродженець України, також закликає з Новокузнецька.

29 січня 1942 року неподалік від Великого Новгорода ними був здійснений видатний подвиг, який не має прикладу в історії воєн: три воїна одночасно кинулися на амбразури ворожих дзотів, щоб закрити їх своїми грудьми. Герой Радянського Союзу Олексій Маресьєв назвав цей подвиг найдивовижнішим з багатьох тисяч інших, скоєних в роки Великої Вітчизняної війни.

Потім я вирушив на пошуки міської скульптури до якої теж небайдужий.

Ряд об’єктів був у мене в заготовленому заздалегідь списку, щось стало приємним сюрпризом.

Зустрічаються досить цікаві роботи, наприклад «Тануть годинник».

Ось ця парочка мені прямо настрій підняла і перенесла в далеке минуле. Персонажі одного з улюблених мультфільмів дитинства «Кошеня на ім’я Гав».

Щось я почав з графіті і скульптур і зовсім забув дати вам коротку інформацію про місто.

Новокузнецьк — перший за площею в Кузбасі і друге за чисельністю населення місто Кемеровської області . Є одним з найбільших металургійних і вуглевидобувних центрів Росії. Населення — 545 тисяч чоловік.

Розташований на півдні Західного Сибіру, ​​на обох берегах річки Томі, в південній частині Кемеровської області.

Місто Новокузнецьк є одним з найстаріших міст в Сибіру. Заснований навесні 1618 роки як Кузнецький острог біля впадання річки Кондоми в річку Томь.

У 1620 році острог переноситься на високу терасу правого берега р. Томі, ставши початковим ядром майбутнього міста з 1620 року і до кінця 1920-х років.

У Громадянську війну місто Кузнецьк став сумно знаменитий через кривавих подій, влаштованих червоними партизанами при надмірній (навіть для того часу) ліквідації непролетарських класів в ході класової боротьби.

5 травня 1932 перейменований в Сталинск, одночасно Кузнецькому металургійному заводу присвоєно ім’я І. В. Сталіна. 5 листопада 1961 року, що Указом Президії Верховної Ради УРСР Сталинск знову перейменований в Новокузнецьк.

До революції в Новокузнецьку було всього кілька кам’яних будівель: будівля казначейства, Повітове училище, Одігітріевская церква, яка в двадцятих роках перестала діяти, а в тридцятих була знесена, Кузнецький тюремний замок, винний склад, кілька купецьких будинків і Спасо-Преображенський собор (1792ndash; 1835).

Як туристу, Новокузнецьк мені сподобався. Було де погуляти і що подивитися.

Звичайно є місця вимагають поліпшення і як мінімум косметичного ремонту, а й доглянутих куточків для відпочинку тут чимало. Красиві сквери, які працюють фонтани. Все це ви зможете побачити, головне більше ходити пішки.

Після того, як закінчив індивідуальну прогулянку, я зустрівся з Денисом і Мішею і ми разом вирушили на машині до однієї з головних визначних пам’яток міста. Називається вона Кузнецкая фортеця.

Кам’яна фортеця на Вознесенської горі побудована в місті Кузнецьк в 1800ndash; 1820 роках за розпорядженням імператора Павла I, як частина Сибірської лінії для захисту Південного Сибіру від китайської загрози. Жодного разу з моменту спорудження не брала участь у військових діях.

Скасовано як військова фортеця в 1846 році. У 1870 році тут була організована Кузнецкая в’язниця Томської губернії для кримінальних злочинців. Вона отримала назву «Кузнецький тюремний замок».

Протягом усіх років існування радянської влади про фортеці мало хто дбав. 30 червня 1960 року Коваля фортеці надано статус пам’ятки республіканського значення, після цього було створено кілька проектів реставрації кріпаків руїн.

У 1991 році був утворений історико-архітектурний музей «Кузнецька фортеця». За окрему, невелику плату можна відвідати дві музейні експозиції.

Posted on