Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів (санкт-петербург) — каталог автосалоновділеров

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів автосалон — автодилер за адресою Катерининський проспект, 3 к1 (Санкт-Петербург, Ленінградська область) продаж

Детальніше можна дізнатися за телефоном (812) 961-57-73 про роботу Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів і обов’язково уточнюйте адреса автоцентру — автосалон в каталозі Санкт-Петербург. Власникам і персоналу автодилера звертатися в службу підтримки 230km.ru (на електронну поштову скриньку ili скористатися формою зворотного зв’язку), ми будемо дуже вдячних якщо ви вкажете на помилку або неточності, доповніть інформацією сторінку, нам важливі пропозиції і критика для постійно вдосконалення — Вам зручно нам приємно!

Слідкуйте за тим які акції та спеціальні пропозиції надає Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів — в місті Санкт-Петербург

Знижки, акції та т.п. додаються автоматично або конкретним АС (Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів | Санкт-Петербург |) Ленінградська область. Подібна інформація представлена ​​на сайті в ознайомлювальних цілях і не є рекламою; з питань розміщення реклами звертатися до адміністрації сайту. Акції можуть бути терміновими і безстроковими, будьте уважні!Зараз ви на сторінці з інформацією про Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів, але також можете ознайомитися з іншими в г Санкт-Петербург: в нашому каталозі присутні АС найбільших населених пунктів регіонів або областей Росії і Казастан.

Є ймовірність що зазначені в салоні Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів марки можуть бути не всі!

Більш детально можна дізнатися на офіційному сайті представіетля (Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів, Санкт-Петербург). Крім опису переліку послуг на стараніце може бути вказаний графік роботи, телефон, електронна пошта та адреса в інтернет, а так само продаються конкретні моделі їх ціна та інші характеристики. Продаж нових ТЗ в автосалоні Ленінградська область

Опис автосалону (дилер): . Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів знаходиться в місті Санкт-Петербург (Ленінградська область). Пропоновані послуги автосалону «Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів» (Санкт-Петербург /) представлені нижче. інформація перевірити наявність та продажу в Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів може бути застарілою або неточною тому уточнюйте по телефону (Санкт-Петербург). В анкеті автосалону місто може бути не вказано (Санкт-Петербург), але зазначений регіон де находтся автосалон. Ознайомившись з інформацією де продають ТС ви можете познайомитися про нього дізнавшись подробиці і характеристики відгуки фото відео новини з нашого каталогу каталогу Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів.

Автосалоні Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів Санкт-Петербург

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів в каталозі автосалонів на 230km.ru. Представництво знаходиться за адресою Катерининський проспект, 3 к1 (перевіряйте адресу за телефоном, вказаним на сторінці), нижче розташована карта міста по якій легко можна з’ясувати як проїхати.

Контактна інфомація Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів (Санкт-Петербург)

Зв’язатися можна по телефону (812) 961-57-73 або відвідати web-сайт, а також написати на e-mail, манеджери автосалону з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. У новинах компанії можуть бути спецпропозиції, знижки та акції від автоцентрів. Переконливе прохання, перш ніж відправитися за адресою вказаною нижче, краще зателефонуйте і уточніть чи вірно вказана вулиця і будинок, можливо неточність в адресі або салон переїхав.

Дізнатися про інші доларах г Санкт-Петербург

Інформація про офіційні доларах Росії, Казахстану, України, Білорусі та інших країн СНД (зараз на сторінці Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів в місті Санкт-Петербург де продаються ТС марок: — Санкт-Петербург, Катерининський проспект, 3 к1). Купівля машини досить відповідальний крок, тому добре ознайомтеся з усіма автомобілями які сподобалися.

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів —

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів — автосалон в г Санкт-Петербург.

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів (Санкт-Петербург) — каталог автосалонів / дилерів телефони і адреси

Продаж в автосалоні (Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів | Санкт-Петербург |) нові авто

Опис автосалону:. Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів знаходиться в місті Санкт-Петербург (Ленінградська область). Пропоновані послуги автосалону «Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів» (Санкт-Петербург / ) Представлені нижче. Інформація про послуги і продажу в Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів може бути застарілою або неточною тому уточнюйте по телефону (Санкт-Петербург). В анкеті автосалону населений пункт може бути не вказано (Санкт-Петербург), але зазначений регіон де знаходиться автосалон Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів.

Акції Групи компаній «Лаура» при придбанні автомобілів

УВАГА. У МАГАЗИНІ NORTON АКЦІЯ

«ГАРАНТІЯ КРАЩОГО ЦІНИ»

ЗНАЙШЛИ ДЕШЕВШЕ? ОТРИМАЙТЕ ДОДАТКОВУ ЗНИЖКУ 200% * ВІД РІЗНИЦІ В ЦІНІ!

Шановні покупці!

У нашому магазині модного верхнього одягу NORTON, розташованому в торговому комплексі «Савеловський» c 15 серпня 2017 року по 31 грудня 2017 року діє безпрецедентна акція — «Гарантія кращої ціни»! (далі по тексту — «акція»).

1. Правила проведення Акції

1.1. Якщо перед покупкою товару, який бере участь в акції (спеціальний значок в картці товару на нашому Сайті n-db.ru («Гарантія кращої ціни») В нашому магазині Вам вдалося знайти більш низьку ціну на той же товар в інших магазинах одного з наших конкурентів, ми надамо вам додаткову знижку в розмірі 200% * від різниці в ціні між ціною нашого магазину і ціною магазину конкурента!

* — сумарна знижка нашого магазину за одну одиницю товару не може перевищувати 2000 (дві тисячі) рублів від ціни, зазначеної на ціннику наших магазинів (на інтернет сторінці картки товару на сайті n-db.ru).

1.2 Акція діє на товари, які беруть участь в акції вартістю в нашому магазині вище 15000 (П’ятнадцяти тисяч) рублів.

1.3. Для отримання додаткової знижки по Акції покупець повинен підтвердити ціну на такий же товар з іншої торгуючої організації. Для цього можна використовувати:

· Фотографію цінника Товару в магазині Конкурента, з чітко видимими характеристиками Товару, ціною і датою фотографії.

· Фотографію сторінки інтернет — каталогу на товар конкурента з ціною.

Зазначені вище документи повинні мати поточну дату, що потрапляє в терміни акції і містити той товар, на який буде зроблено знижку.

Останній самодельщиков

Автотрейд, центр по покупці і продажу автомобілів (санкт-петербург) - каталог автосалоновділеров

У вересні від нас пішов Геннадій Хаїн, один з найвідоміших самодіяльних автомобільних конструкторів СРСР. Ми не були знайомі особисто — кілька разів розмовляли по телефону, бували на одних і тих же заходах. Геннадій Хаїн, як і його напарник Дмитро Парфьонов, у вісімдесяті роки були справжніми зірками, особливо для студентів автомеханічного інституту, де я тоді навчався. У 1985 році Геннадій і Дмитро побудували для себе автомобілі. Вони називалися «Лаура» і потрясали абсолютно нерадянським виглядом — це були дуже стрімкі двохдверні купе.

Валерій Чусов, журналіст-самодельщиков, Москва

Парфьонов і Хаїн, звичайно ж, не були першими, вони надихалися прикладами інших ентузіастів, яких тоді активно пропагували журнал «Техніка — молоді» та телепрограма «Це ви можете» (ЕОМ). І самим разючим в історії двох молодих самодельщиков з Ленінграда стало не те, що вони змогли побудувати автомобілі — це до них зробили сотні радянських громадян, хоча це було непросто. І навіть не екстравагантність вигляду «Лаур» — більшість саморобних автомобілів різко відрізнялися від вироблених на заводах, їх і робили саме тому, що автопром обмежувався оптимальними для масового споживача седанами і універсалами, тому мінівени, купе і амфібії доводилося робити самостійно. Вражало те, як Геннадій і Дмитро реалізовували свої ідеї. Споруда власного автомобіля вимагала витрат, що перевищують вартість готової машини. Та й матеріали треба було десь брати. Так що кожен самодельщиков був справжнім підприємцем — не в юридичному, а в початковому сенсі цього слова.

Геннадій Хаїн і Дмитро Парфьонов стали своєрідним піком руху «СамАвто». Популярність самодельщиков в ту пору дійшла до такого ступеня, що на них звернули увагу керівники країни і галузі. перебудова! Олександр Кулигін і Костянтин Громадзскій, автори ефектного купе «панголіни», були запрошені працювати на АЗЛК. А для Хаінова і Парфьонова була створена Ленінградська лабораторія НАМИ. І результат не змусив себе чекати — в 1987 році вони зробили мінівен «Охта» на агрегатах ВАЗ-2108. Машину навіть показали на автосалоні в Женеві!

У вершини є один недолік — з неї можна тільки спуститися. У 1988 році на зйомках чергової програми «Це ви можете», де розповідалося про «Охте», Хаїн виголосив крамольні для самодельщиков слова. Він сказав, що його досвід показує — зробити хороший автомобіль можуть тільки фахівці. Тобто те рух, якому він зобов’язаний всесоюзної і навіть зарубіжній славою, — безглуздо.

По-своєму це було справедливо. Ми, студенти МАМИ, хоча і захоплювалися самодельщикамі і брали участь в програмах ЕОМ, дивувалися: ми вчимося по п’ять років, потім нас чекають КБ заводів, де автомобіль проектується роками, а тут по телевізору показують людей, які зробили машину за рік. Чи може таке бути? До слова, і самі «кустарні» автомобілі при близькому розгляді набагато гірше заводських: чи не дуже красиві, дуже важкі, неекономічні … Геннадій першим сказав це в камеру.

Після перетворення розвиненого соціалізму в дикий капіталізм колишні самодельщики змогли реалізувати свої амбіції. Олександр Кулигін пішов з «Москвича» і поїхав у США. Там він займався тюнінгом і кілька років тому загинув в автокатастрофі. Костянтин Громадзскій став головним дизайнером «Москвича». Геннадій Хаїн і Дмитро Парфьонов розділилися, але обидва продовжили займатися улюбленою справою — проектувати і будувати автомобілі. Геннадій створював різні проекти, переважно позашляховиків — почав з «ЛуАЗ Прото», за ним послідували Jump! і Astero. Серійними вони так і не стали, хоча їх зробили по кілька примірників.

Як кажуть в таких випадках, «пішов рано, але зробити встиг багато» — в тому числі показав нам, що творча людина завжди знайде шлях реалізувати свої мрії. Нехай навіть йому і не під силу замінити собою цілий автопром.

Posted on