Баха росія північний ліс 2021 ()

Баха «Росія Північний Ліс 2021»

До старту 17-й бахи «РОСІЯ — Північний Ліс», першого етапу Кубка світу з бахам і стартового етапу чемпіонату Росії з ралі-рейдів, залишається все менше часу. Цього року підготовлений цікавий маршрут гонки. Цього разу сама зимова погода допомогла організувати трасу. «Ігора Драйв» очікує учасників, учасники зайняті останніми приготуваннями до майбутнього старту.

Маршрут бахи прокладений в Ленінградській області по дорогах і бездоріжжю Приозерского і Виборзького районів. За 3 дня змагань екіпажі в цілому подолають 717 кілометрів, з яких 480 км — швидкісні ділянки.

Сервіс-парк, штаб і прес-центр розмістяться на території спортивно-розважального комплексу «Ігора Драйв», який є унікальним проектом, що об’єднує технічні види спорту і розваги.

05.02.2021 о 09:00 пройде офіційний старт бахи «РОСІЯ — Північний Ліс», з території «Ігора Драйв» учасники вирушать долати перший етап. Уже в перший же день екіпажі проїдуть 94-кілометровий спецділянку «Нове село» двічі, що в цілому складе 188 бойових км! З урахуванням ліазона загальна протяжність 1 етапу складе 287 км.

Другий етап бахи включатиме 6 швидкісних ділянок загальною протяжністю 104 км, з урахуванням ліазона дистанція складе 144 км. Спецділянки в суботу стануть приємним нововведенням — динамічна і швидка траса з надзвичайно цікавою конфігурацією. Старт 1 СУ другого дня пройде на території автодрому. Тут вийде оцінити все розмаїття доріг, а для глядачів на трибуні відкриється вид, що охоплює відразу кілька секцій і поворотів на території «Ігора Драйв».

Після ранкової розминки, екіпажі учасників поїдуть на велике коло, де маршрут руху нагадає траси Карелії! Витончені вигини дороги, перепади висот, швидка дорога і сніжний ліс. Будуть і досить вузькі секції, але екіпажам однозначно сподобається рухатися буквально в сніжному тунелі з пухнастих ялин. Кількість снігу зараз те, що треба! Не так багато, щоб загрузнути в заметах, але і не так мало, щоб отримати задоволення від зимової снігової поїздки!

3 етап гонки повторює трасу 1 дня, але в зворотну сторону! Екіпажам доведеться нелегко — єдина в світі сніжно-льодова Баха ніколи не була простою.

На цьому тижні завершена розвідка траси, в даний час в стадії підготовки дорожня книга учасника — головний документ для всіх учасників. Для проведення найпівнічнішою бахи світу на відміну від гонок в пісках або звичайних грунтових гонок потрібна підготовка, яка займає не один день. Недостатньо просто сісти і на карті вибрати маршрут гонки, проїхати його і записати. Трасу потрібно підготувати: замовити спеціальну техніку і очистити обраний маршрут від снігу, прибрати зайві гілки або дерева, перевірити мости на маршруті. Необхідно повторити цю процедуру кілька разів. Багато що залежить від погоди. Якщо снігопади тривають кілька днів, то це вже виклик команді! У цьому сезоні виклик команді кинутий, і не один — «Північний ліс» 2021 року буде проведено відповідно до Плану протидії поширенню коронавирусной інфекції COVID-19 Додатки S Міжнародного спортивного кодексу FIA з дотриманням правил і соціальної дистанції.

Передстартова прес-конференція

Баха росія північний ліс 2021 ()

Баха «РОСІЯ — Північний Ліс» в цифрах

2021 — Незважаючи на непросту ситуацію в усьому світі, організатори бахи «РОСІЯ — Північний Ліс» прийняли рішення в 2021 році провести чергову гонку.

717 — Загальна дистанція гонки в кілометрах — ліазона і спецділянки.

480 — Дистанція швидкісних ділянок гонки в кілометрах. Саме стільки кожен учасник проїде з максимально можливою швидкістю — звичайно ж в залежності від дорожніх умов.

100 — Саме 100 гектарів займає територія спортивно-розважального комплексу «Ігора Драйв», яка 4-7 лютого візьме учасників майбутньої бахи.

54 — Трохи більше півсотні кілометрів потрібно проїхати від Санкт-Петербурга щоб опинитися в спортивно-розважальному комплексі «Ігора Драйв».

17 — Баха «РОСІЯ — Північний Ліс» в 2021 році буде проводитися вже в 17 раз.

12 — Пілоти листа пріоритету FIA в категорії Т1 можуть використовувати на даному змаганні лише дюжину коліс.

10 — Розклад гонки включає в себе 10 швидкісних ділянок: 2 в перший день, 6 в другій і 2 в заключний день.

4 — Кількість залікових класів.

3 — Кількість гоночних днів.

1,5 — Соціальна дистанція в метрах.

1 — Баха «РОСІЯ — Північний Ліс» стане першим етапом Кубка світу з бахам 2021 року.

Інформація та фото надані організаторами бахи «Росія Північний Ліс».

Кубку світу з бахам відкриває «Росія — Північний ліс»

Кубок світу гоночної серії з дисципліни ралі рейди пройде в Росії з 4 по 7 лютого. Баха «Північний ліс» проводиться з 2003 року під егідою Міжнародної Автомобільної Федерації і є унікальною льодової гонкою в світі.

У 2021 році «Північний ліс» буде являти собою компактну зимову базу, зручну за тривалістю (3 дні), доступності ключових точок і фінансової участі в ній. Унікальними змагання стануть завдяки висококласної трасі зі сніжно — льодовим покриттям, якої немає ні в одній країні світу. Ця траса характеризується мінімальним відстанню між спецділянками, зручно продуманими ґрунтовими дорогами загального користування та спеціальним перекритим для громадянського руху. Завдяки закільцьованих маршруту перегони (ліазона) між спецділянками займають мінімальну кількість часу, траса дуже компактна і добре продумана з точки зору дрібних деталей.

В 2021 році штаб гонок буде розташовуватися в 54 кілометрах від Санкт — Петербурга на території комплексу «Ігора Драйв». Комплекс являє собою 10 сучасних і високотехнологічних трас для авто- і мотоспорту. «Ігора Драйв» відомий також своєю шоссейной- трасою з сертифікацією вищої категорії — FIA Grade 1. На автодромі під Санкт-Петербурга займаються юні молоді спортсмени на авто і мотоциклах, проходять заходи, пов’язані з розвитком автомобільної культури і безпеки дорожнього руху в Росії.

Баха «Росія — Північний ліс» продовжиться три дні. З четверга учасники пройдуть контроль з адміністративної та технічної сторони, а в період з п’ятниці до неділі триватимуть самі гонки. Гонщикам належить подолати льодову трасу в 479 кілометрів, що складається з 10 швидкісних ділянок. Крім учасників міжнародного класу, в Баха візьмуть участь і спортсмени з Росії, серед яких пройде перший етап чемпіонату Росії з ралі-рейдів.

Завдяки участі в Кубку світу знаменитих гонщиків молоді спортсмени отримують свою майстерність і набувають мотивацію до подальшого вдосконалення. У змаганнях 2021 року візьмуть участь такі зірки, як володар Кубка світу з Баха 2020 пілот з Санкт-Петербурга Володимир Васильєв і переможець Кубка світу 2020 року в категорії легких мотоусюдиходів Василь Грязін.

Якщо вам сподобалася стаття, будь ласка, поділіться з друзями:

Анонсована Баха «Росія — Північний ліс»

Прийшов час рухатися далі.

В цей прекрасний день ми прощаємося з вами як команда RDS Південь. Більше ми не співпрацюємо з брендом RDS.

Вся подальша інформація по регіональним серіям транслюватиметься через RDS Захід. Не забудьте підписатися # 33;

Показати повністю.

Вибачте за незручності, але залишити цей аккаунт для RDS Південь ми не можемо. Ми розвиваємо його з 2015 року і ніколи не планували зупинятися. Він повертається до витоків.

Тут є олди, які пам’ятають, що колись це був DRIFT BATTLE SERIES?

Ось і відмінно # 33; Тому що скоро ми оголосимо про старт нових дріфтовая і авто івентів. Вам сподобається. Не перемикайтеся.

Ми дякуємо Дмитра Добровольського і всю команду RDS за 2 прекрасних року, які ми провели разом на благо загальної ідеї # 33;

Окреме спасибі за репост.

.

Віктор Груздєв запис закріплена

.

Ігор Павлуша запис закріплена

.

Баха «Росія — Північний Ліс» запис закріплена
IGORA DRIVE CLUB

«Росія — Північний ліс» відкриє сезон в Кубку світу з бахам

Росія стане першою країною в новому спортивному році, яка прийме у себе вищу гоночну серію в дисципліні ралі-рейди — багатоетапна гоночної серії Кубок світу, що проводиться під егідою Міжнародної Автомобільної Федерації (FIA). Єдина в світі сніжно-льодова Баха пройде c 4 по 7 лютого, «Північний ліс» з 2003 року відкриває лік очкам в серії і задає гоночний ритм сезону.

Показати повністю.

Змагання з ралі-рейдів на короткі і нетривалі дистанції — бахи — вже кілька років виведені Міжнародної Автомобільної Федерацією в окрему серію і, на відміну від багатоденних лінійних гонок і марафонів, залучають учасників компактністю всіх ключових точок змагання і фінансової доступністю. Гонка тривають 2-3 дні і це дозволяє багатьом учасникам знайти як час, так і можливість для участі.

Основні особливості бахи, що робить її унікальною, — це, в першу чергу, природно, сніжно-льодове покриття. Жодна країна в світі не може похвалитися подібним гоночним заходом, що проводиться на високому рівні.

Крім зимового антуражу, російський етап Кубка світу відрізняється компактністю і мінімальними перегонами (ліазона) між швидкісними спецділянками, прокладеними грунтових дорогах загального користування, перекритим для громадянського руху на час гонки, і лісовими доріжками. На відміну від довгих лінійних ралі-рейдів, Баха «Росія — Північний Ліс» має закільцований маршрут, що дозволяє мінімізувати і перегони між швидкісними ділянками і час проведення заходу.

Штаб бахи і сервіс-парк в лютому 2021 року буде розташовані на території комплексу «Ігора Драйв». Унікальний проект, який об’єднує технічні види спорту і розваги розташувався в 54 км від Санкт-Петербурга. «Ігора-Драйв» — це 10 трас для авто- і мотоспорту, побудованих з використанням самих передових технологій світового класу, а також шосейно-кільцева траса з сертифікацією вищої категорії — FIA Grade 1. Автодром бере активну участь у розвитку автомобільної культури і безпеки дорожнього руху в Росії, а також у підготовці молодих талантів в автоспортивних і мотоциклетних дисциплінах.

Заходи бахи «Росія — Північний ліс» стартують в четвер з адміністративних перевірок і технічної інспекції, а з п’ятниці по неділю учасники подолають 10 швидкісних ділянок загальною протяжністю 479 кілометрів по снігу і льоду Ленінградської області. Крім екіпажів, заявлених в міжнародні заліки етапу Кубка світу, в гонці зможуть взяти участь росіяни — в рамках змагання також пройде перший етап чемпіонату Росії з ралі-рейдів.

У 2020 році володарем Кубка світу з бахам в абсолютному заліку став петербуржець Володимир Васильєв, а в категорії легких мотоусюдиходів Кубок світу отримав Василь Грязін. Можливість змагатися пліч-о-пліч зі світовими пілотами, безсумнівно, підвищує мотивацію і рівень майстерності російських спортсменів, які на даний момент мають найяскравіші нагороди в дисципліні ралі-рейди в світі автоспорту.

Posted on