Банк `санкт-петербург` і групи компаній ррт і лаура впровадили спільну програму автокредитування

Банк `Санкт-Петербург` і групи компаній РРТ і Лаура впровадили спільну програму автокредитування

ВАТ Банк «Санкт-Петербург» і групи компаній РРТ і Лаура впровадили спільну програму автокредитування, повідомила прес-служба банку.

Спільна програма надає умови пільгового кредитування покупців автомобілів Subaru, Opel і Chevrolet. В рамках нової програми процентна ставка по кредиту не залежить від форми підтвердження доходу клієнтом. За умовами програми кредит надається терміном до 5 років. Початковий внесок — від 10% вартості автомобіля або від 20% у разі включення в суму кредиту оплати комплексу страхових послуг за перший рік кредитування. Процентна ставка — 9% річних в доларах США (євро), 13% річних в рублях.

Програма передбачає додаткове безкоштовне оформлення ко-брендінгових карт Visa Classic «РРТ — Банк «Санкт-Петербург» покупцям автомобілів і клієнтам станцій технічного обслуговування групи компаній «РРТ». Власники карт мають право на 10% знижку при оплаті послуг автосервісу.

Як повідомив заступник голови правління банку «Санкт-Петербург» Павло Філімоненок, реалізація даної програми є черговим запланованим кроком щодо лібералізації та вдосконалення кредитних програм банку в рамках загальної стратегії розвитку роздрібного бізнесу банку «Санкт-Петербург«.

Ознайомтесь з діючими на сьогоднішній день в Санкт-Петербурзі процентними ставками та іншими умовами по кредитах банку «Санкт-Петербург» для фізичних осіб. Ознайомтесь з діючими на сьогоднішній день в Москві процентними ставками та іншими умовами по кредитах банку Санкт-Петербург» для фізичних осіб. Порівняйте їх з процентними ставками та іншими умовами по автокредитах інших банків.

ВАТ Банк «Санкт-Петербург» зареєстровано в 1990 році (ліцензія N 436). Статутний капітал банку складає 22 150 000 рублів. Акціонери: ЗАТ «спільний капітал», ЗАТ «Нева-Русь», група компаній, яка входить в структуру «Відродження», ТОВ «соло», ТОВ «Стрілець», ТОВ «Мівекс», ЗАТ «Турист Сервіс Груп», ТОВ «Стрілець-2».

Комітет зі стандартів по брокерської діяльності при Банку Росії погодив стандарти тестування брокерами некваліфікованих інвесторів при покупці складних фінансових інструментів

Комітет зі стандартів по брокерської діяльності при Банку Росії погодив зміни в базовий стандарт захисту прав та інтересів інвесторів, які передбачають тестування фізичних осіб — некваліфікованих інвесторів при придбанні ними складних фінансових інструментів, а також питання тестування.

Проект змін до стандарт

З 1 жовтня 2021 року запроваджується обов’язкове тестування фізичних осіб — некваліфікованих інвесторів при їх намір придбати складний фінансовий інструмент, стандарт передбачає 11 видів таких інструментів.

Відносно паїв іноземних ETF тестування буде введено з 1 квітня 2022 року, щодо інших 10 видів складних інструментів стандарти дозволяють почати тестування вже з 1 вересня 2021 року.

Тест по кожному виду угод містить 7 питань, з яких 4 — на знання і 3 — на самооцінку інвестора. Для відповідей в блоці питань на знання інвестору будуть запропоновані 4 варіанти відповіді. Для позитивного результату тестування потрібно буде правильно відповісти на всі чотири питання блоку перевірки знань.

Тестування некваліфікованих інвесторів буде проводитися в наступних випадках:

1) при здійсненні незабезпечених угод

2) при придбанні похідних фінансових інструментів, не призначених для кваліфікованих інвесторів

3) при укладенні договорів репо

4) при придбанні структурних облігацій, не призначених для кваліфікованих інвесторів

5) при придбанні інвестиційних паїв закритих пайових інвестиційних фондів, не призначених для кваліфікованих інвесторів

6) при придбанні облігацій російських емітентів, яким не присвоєно кредитний рейтинг або кредитний рейтинг яких нижче рівня, встановленого Банком Росії

7) при придбанні облігацій іноземних емітентів, виконання зобов’язань за якими забезпечується або здійснюється за рахунок юридичної особи, створеного відповідно до законодавства РФ, що не має кредитний рейтинг або кредитний рейтинг якого нижче рівня, встановленого Банком Росії

8) при придбанні облігацій зі структурним доходом

9) при придбанні акцій, які не включені в котирувальні списки

10) при придбанні іноземних акцій

11) при придбанні паїв іноземних ETF.

Також розроблений проект передбачає внесення наступних змін до базового стандарт:

1) визначення порядку надання інвесторам інформації про податковій ставці і порядку сплати податків стосовно доходів із закордонних акціях і паях ETF,

2) визначення порядку надання повідомлення про ризиковану дорученні (в разі негативного результату тестування, при бажанні інвестора проте здійснити операцію), порядок направлення інвестором заяви про прийняття ризиків,

3) встановлення переліку критеріїв, відповідність яким необхідно для осіб, які розкривають інформацію про зміну значень базового активу позабіржових похідних фінансових інструментів (до 1 квітня 2022 року можливість укладення таких договорів фізичними особами — некваліфікованими інвесторами обмежена);

4) визначення порядку та форми інформування фізичної особи, визнаної кваліфікованим інвестором про наслідки такого визнання,

5) визначення порядку інформування фізичної особи, визнаної кваліфікованим інвестором, про його право відмовитися від зазначеного статусу і наслідки такої відмови.

Документ підготовлений саморегульовані організації — НАУФОР і СРО НФА, і після узгодження Комітетом по стандартам брокерської діяльності повинен бути затверджений Банком Росії.

Офіційний дилер Ford

Весь модельний ряд комерційних автомобілів Ford представлений в дилерських центрах Рольф Химки і Рольф Центр.

У наших дилерських центрах Ford Ви можете дізнатися ціни на автомобілі Ford всіх комерційних моделей, купити Ford для себе, для сім’ї або для бізнесу, пройти технічне обслуговування, придбати запчастини, оформити кредит і страховку, обміняти свій автомобіль на новий Ford за програмою trade-in і багато іншого. Перед тим, як придбати автомобіль, ми запропонуємо вам тест-драйв будь-якої моделі Ford, розповімо про технічні характеристики автомобілів Ford і підберемо найбільш вигідні умови покупки авто. Будучи дилером Ford, ми підтримуємо пільгові кредити за програмою «Ford Credit» та державну програму пільгового автокредитування. Продаж Ford в кредит можлива в будь-якому дилерському центрі Ford компанії Рольф. Також на автомобілі Ford у нас діють вигідні умови trade-in.

Всі комерційні автомобілі Ford в автосалонах Рольф — це якість і гарантія успішної роботи від найбільшого продавця іномарок в Росії.

ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР ФОРД В МОСКВІ. Рольф ФОРД.

Ми здійснюємо продаж нових Форд, при цьому намагаємося максимально задовольнити всі потреби клієнтів. Наша мета — зробити придбання вигідним як для справжніх, так і майбутніх власників.

Завдяки сучасному обладнанню фахівці сервісного центру здійснюють якісний ремонт, а також гарантійне та технічне обслуговування. Малярно-кузовний цех виконує всі види відновлювальних кузовних робіт. Співробітники мають високу кваліфікацію і багаторічний досвід ремонту автомобілів, що дозволяє виконувати будь-які роботи оперативно.

Якщо ви вирішили купити Форд 2020-2021 року, то варто звернутися до нас з кількох причин. Офіційний дилер «Рольф» пропонує різні послуги для клієнтів при покупці нового автомобіля:

  • надається тест-драйв всього модельного ряду Ford;
  • здійснюємо корпоративні продажі;
  • при необхідності допоможемо застрахувати транспортний засіб;
  • допомагаємо поставити новий автомобіль на облік;
  • надаємо послуги по швидкій продажу та купівлі транспорту з пробігом.
  • місто Химки, Ленінградське шосе, вл. 21. Рольф Химки — офіційний дилер з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford
  • місто Москва, Алтуфьевское шосе, д. 31, стр. 1. Рольф Алтуфьево — офіційний дилер з обслуговування автомобілів Ford
  • місто Москва, Ярославське шосе, д.31. Рольф Сіті — офіційний дилер з обслуговування автомобілів Ford
  • місто Москва, 2-й Магістральний тупик, 5А. Рольф Центр- офіційний дилер з обслуговування автомобілів Ford

Сервісне обслуговування

Автодилер «Рольф» має власний сервісний центр, в якому працюють кваліфіковані майстри. Ми виконуємо ремонт і обслуговування, в число послуг, що надаються входить наступне:

Posted on