Фейк від; quot; російської газети; quot.

Фейк від «Російської газети«

Кількість зброї і термін до отримання нарізної не змінився.

Фейк від; quot; російської газети; quot.

Фото Антона Журавкова.

В «Российской газете» вийшла стаття «Пальці на курках».

Уже сама назва статті насторожує, але те, що всередині, засмутило ще більше.

Стаття не просто неточна, вона, як зараз прийнято говорити, «фейк» — відверто неправдива публікація.

«Власникам цивільної зброї дозволять зберігати вдвічі більше одиниць нарізних і гладких стовбурів. Держдума схвалила в першому читанні на пленарному засіданні поправки до Закону «Про зброю».

Авторами поправок стала група депутатів на чолі з головою Комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василем Піскарьов. Скорочується випробувальний термін для бажаючих придбати нарізну зброю до 3-х років.

Суть нового закону — збільшити максимальне число одиниць мисливської вогнепальної зброї з нарізним стволом, спортивної вогнепальної зброї з нарізним стволом і вогнепальної гладкоствольної довгоствольної зброї, які може придбати російський громадянин: з 5-ти, кожного з перерахованих видів, як зараз, до 10-ти.

Діюче обмеження на кількість придбаного росіянами спортивної та мисливської зброї автори законопроекту вважають «необгрунтованим».

На жаль, автор статті не зовсім розібрався в питанні і прийняв поданий раніше документ за вже прийнятий Держдумою. На жаль, від першого варіанта документа до фіналу залишився тільки номер законопроекту, решта кардинально змінилося, як і ті норми, які описані в статті.

Пропозиції 3 роки володіння гладкоствольною зброєю і збільшення кількість зброї до 10 одиниць.

Дивно, що така поважна газета, як «Російська газета», в якій публікуються всі офіційні документи і яку громадяни розглядають як «істину в останній інстанції», публікує абсолютно неперевірену і, що ще важливіше, недостовірну інформацію.

Тема зброї цікава, але складна, а вже законодавство про зброю взагалі заплутане і суперечливе. Писати по ній на неї потрібно обачно і обережно. На жаль, подібні статті вносять тільки сум’яття і плутанину.

Любителі зброї дуже чекали ці поправки, і читати сьогодні подібні неточні статті в поважному виданні вкрай неприємно.

У статті є фрази, які показують, що автор Михайло Фалалєєв абсолютно не розбирається в питанні обігу зброї, наприклад: «Може так статися, що людина не встигла перереєструвати зброю: хворів, був у відрядженні … Головне, щоб власник рушниці хоча б через рік- два прийшов в ліцензійну службу перереєструвати свою зброю ».

Прострочення перереєстрації дозволу на зброї сьогодні в кращому випадку призводить до штрафу і обмеження в покупці на рік, а в гіршому випадку — до конфіскації зброї ..

Стаття вийшла 6 листопада; незважаючи на велику кількість негативних відгуків, була прибрана з сайту або змінена на момент написання мого коментаря до цієї статті. На жаль, і коментарів по неточностей редакція теж не опублікувала.

Posted on