Ford sollers оптимізує собівартість автомобілів завдяки новому металоцентрів

Alpine готується до випуску серійної моделі

А. Ніконов

Ford sollers оптимізує собівартість автомобілів завдяки новому металоцентрів

В Особливою економічної зоні «Алабуга» ведеться будівництво однойменного нового сервісного металоцентру з розкрою листового прокату для поставок на заводи російських автовиробників, в числі перших Ford Sollers.

В Особливою економічної зоні «Алабуга» компаніями «Джошкуноз Алабуга» і «Магнітогорський металургійний комбінат» створюється новий сервісний металоцентр (СМЦ), який планують ввести в експлуатацію в другій половині 2018 року. Обсяг виробництва «СМЦ Алабуга» — 60 000 тонн на рік.

Територія ОЕЗ «Алабуга»

У прес-службі Ford Sollers повідомили, що підприємства автовиробника будуть в числі перших, хто отримає продукцію від «СМЦ Алабуга». Це дозволить оптимізувати ланцюжки поставок і собівартість автомобілів; знизити ризики пошкодження металопрокату і сталевих заготовок під штампувальне виробництво панелей кузова при транспортуванні.

Також в «Алабуга» Форд випускає лінійку комерційних моделей Transit і позашляховик Explorer.Минулого тижня Ford Sollers оголосив ціни на кросовер. Нагадаємо, нещодавно в ОЕЗ «Алабуга» стартувало виробництво оновленого Ford Kuga.

Alpine готується до випуску серійної моделі

А. Ніконов

На урядовій комісії під головуванням першого віце-прем’єра Ігоря Шувалова було запропоновано внести зміни в Правила дорожнього руху.

Так, на думку керівника експертного центру «Пробок.немає »Олександра Шумського змін вимагають їх розміри, а також частота установки.В ході засідання урядової комісії із забезпечення безпеки дорожнього руху під головуванням першого віце-прем’єра Ігоря Шувалова обговорювалося кілька питань, в тому числі і ситуація з дорожніми знаками.

Знаки часто дублюються. Ми вважаємо, що на цьому можна заощадити до одного мільйона рублів на кілометрі дороги », — цитують« Известия »першого віце-прем’єра.Можна і потрібно зменшити ті з них, які не беруть участі в русі. «Водії плутаються через знаків.

На думку Ігоря Шувалова, варто звернути увагу також на те, з чого зараз виготовляються знаки держреєстрації автомобілів; він вважає, що замість застосовуваного нині алюмінію можна використовувати більш дешеві композитні матеріали, які дозволять знизити витрати в п’ять разів.

На думку Олександра Шумського, в Росії необхідна зміна нормативних стандартів дорожньої смуги: він вважає, що її «можна і потрібно звузити». Вони також запропонувала зменшити велодоріжки на користь пішоходів і почати висвітлювати тротуар біля «зебр» для того, щоб водій в темний час доби зміг заздалегідь розгледіти пішохода.Точку зору підтримала також директор проектів КБ «Стрілка» Дар’я Парамонова.

У Москві дуже активно впроваджують світовий досвід, і їм треба дати правову основу для впровадження євронорм. Перераховані та інші норми можуть бути впроваджені на дорогах Москви і Санкт-Петербурга з початку 2017 року як експеримент. «Ви уявляєте скільки за рік грошей може бути витрачено, поки ми з вами стандартизацію будемо розробляти? Треба з 1 січня підписати весь пакет документів, а не постійно заслуховувати доповіді, нехай працюють по пілотному проекту ті, хто це може реалізувати », — сказав Ігор Шувалов.

Глава Центру організації дорожнього руху Вадим Юр’єв розповів про пропозицію встановити планку на рівні 50 км / год.Восени поточного року стало відомо про висунутої в черговий раз ініціативи щодо зниження швидкісного ліміту в Москві.

Polestar розширив список країн, в яких можна замовити «первістка» бренду — «Polestar»

Написано: 07 лютий 2020

У вівторок, 13 березня, стартував прийом попередніх заявок на гібридне купе Polestar 1.

Спочатку марка анонсувала лише шість ринків, на яких для замовлення буде доступна стильна «двухдверка»: це США, Німеччина, Китай, Швеція, Норвегія та Нідерланди. Тепер же в список включені ще дванадцять країн: Данія, Фінляндія, Великобританія, Іспанія, Франція, Португалія, Польща, Італія, Австрія, Швейцарія, Бельгія та Канада.

Європейці повинні внести депозит у розмірі 2 500 євро (близько 176 000 рублей за актуальним курсом), американці — 2 500 доларів (приблизно 142 000 рублів), а китайці — 20 000 юанів (близько 179 000 рублів). Однак цей внесок ще не гарантує те, що клієнт отримає автомобіль — він лише «застовпить» собі місце в черзі, адже планований тираж купе становить всього 500 примірників на рік. Повна вартість моделі поки не розголошується.

Як заявили в компанії, з моменту світової прем’єри «двухдверкі», що відбулася восени минулого року, інтерес до новинки виявили вже близько 7 000 осіб. Так що не виключено, що план все ж переглянуть у бік збільшення. Виробництво машин стартує в середині 2019 року, їх випуск налагодять на новому майданчику, яку будують на заводі Volvo в китайському в Ченду, де сьогодні збирають кросовери ХС60 і «розтягнуті» седани S60L і S90L.

Нагадаємо, Polestar — це колишнє придворне тюнинг-ательє Volvo, в 2017-му його виділили в самостійну міжнародну компанію. Купе Polestar 1 — «первісток» бренду, модель побудована на модернізованій платформі Volvo SPA. «Двухдверка» оснастять гібридною установкою, що складається з бензинового чотирициліндрового турбодвигуна 2.0, який приводить в рух передні колеса, і двох електромоторів, що обертають задню вісь. Сумарна віддача — 600 л.з., тільки на електротязі Polestar 1 проїде близько 150 км.

Всі інші моделі нової марки будуть електрокарами. За неофіційними даними, в 2019-му році має дебютувати хетчбек Polestar 2, який складе конкуренцію Tesla Model 3. А пізніше на ринок вийде кросовер Polestar 3.

До речі, як і новинки Volvo, автомобілі Polestar будуть доступні за передплатою, яку можна оформити на 2-3 роки (з щомісячною абонентською платою, в неї включені витрати на страховку і техобслуговування). Після закінчення терміну машина повернеться до виробника, а після відповідної підготовки Polestar виставлять на продаж у якості вживаного авто.

Posted on