Хочу готувати як росіяни »чому американцеві подобається, як російські готують яєчню (розповідає

«Хочу готувати як росіяни» Чому американцеві подобається, як російські готують яєчню (розповідає американець)

Не розумію, чому мені не захотілося поділитися про це раніше, але російські по-іншому готують навіть яєчню! Думаю, що буде досить цікаво порівнювати таке просте блюдо, яке популярне і серед росіян, і серед американців, тому розповім про відмінності, а також зізнаюся, чому «яєчня по-російськи» мені подобається більше.

Почнемо з відмінностей, перше, що хочу розповісти — американці смажать все окремо. Подивіться на російську яєчню, спершу обсмажується ковбаса і помідори, а після прямо на «начинку» розбиваються яйця. У підсумку виходить начинка прямо в яйці, виглядає незвично, а виходить дуже смачно. Американці вважають за краще смажити все окремо, тобто спершу на сковороді обсмажуємо бекон і викладаємо на тарілку, потім квасоля, помідор, а коли все в готовому вигляді укладено на блюдо, окремо смажиться і яєчня. Готова яєчня викладається до вже посмажені інгредієнтів. Це смачно, але чомусь у російських краще, може бути яйце і правда стає смачнішою, якщо обсмажується з ковбасою і помідорами.

Більшість американців не маку в жовток. Напевно, російські такого не зрозуміють, тому що серед мого оточення так роблять всі, як раз від приятелів я і дізнався, що можна взяти шматочок хліба і занурити в жовток. І як же це виявилося смачно. Американець зазвичай зробить з хліба підсмажені тости, які не дуже підійдуть для «умочування». У США жовток просто розмазують по всій яєчні, що теж непогано, але смак жовтка практично не відчувається, що мені тепер уже не подобається.

Знаєте, перед тим, як пожити в Росії я думав, що американці просто не можуть без сиру, всюди його додаючи, однак, саме у російських побачив, що натертий сир сиплеться на майже приготовлену яєчню. Може, і в Америці так хтось робить, однак я не зустрічав. Дуже підходить до яєчні з помідорами, іноді зверху можна прикрасити зеленню, виходить сама літня яєчня, що я їв.

У підсумку, я вважаю, що зовсім «обрусів», тому що пишу і хочу знову приготувати яєчню з докторською ковбасою, помідорами і сиром. Прямо в одній сковороді, як це прийнято у російських. Думаю, що російська версія ніжніша, до того ж виходить, що яйця з начинкою гасяться, а не обсмажуються в маслі і жирі, як це відбувається у американців.

Тихі американці воліють цивільної влади свої збройні сили

Довіра американських громадян до своїх збройних сил впало на 14%, хоча Пентагон і залишається найкращим серед американських міністерств і відомств. Три чверті американців вважають, що внутрішні загрози рівні зовнішнім і навіть перевершують їх, але це не заважає їм виступати за збільшення витрат на оборону і вимагати від натовських союзників збільшити свої вкладення в боротьбу з Росією. Про це свідчить третій щорічний «Огляд національної оборони» Президентського фонду і інституту Рональда Рейгана.

Коронавірус, внутрішні розбіжності і побоювання — все, що може сколихнути політичне насильство в країні, — вважаються найбільшими проблемами, з якими стикаються громадяни Америки. Американці відзначають, що на це опитування вплинули «провальні» президентські вибори і загибель понад півмільйона людей в результаті пандемії коронавируса, а також зростаюча проблема загальнонаціональної боротьби з расовими і поліцейським насильством і екстремізмом в Америці, що призвело до заворушень біля Капітолію 6 січня цього року.

З 2018 роки кількість американців, які довіряли збройним силам, знизилося на 14 відсотків (з 70% до 56%). «Проте військові з великим відривом залишаються найавторитетнішим інститутом. В цілому три чверті американців виступають за збільшення витрат на оборону », — свідчать дані опитування. Як з’ясувалося, 61% американців (55% республіканців і 69% демократів) вважають, що внутрішні загрози рівні зовнішнім і навіть перевершують їх.

«Не дивлячись на те, що підтримка збройних сил знизилася, вони залишаються найбільш авторитетним інститутом, і переважна більшість американців дійсно відзначають роль військових у реагуванні на широкий спектр внутрішніх проблем, від стихійних лих до внутрішніх протестів за участю громадян США. Дослідження показало, що американці переживають почуття песимізму », — сказав Роджер Закхайм, директор Інституту Рейгана.

Так, 51% американців вважають, що Сполучені Штати повинні бути більш залученими світову політику, в тому числі, що стосується військової присутності за кордоном. Але при цьому їх союзники по НАТО повинні вкладати більше, щоб розділити тягар оборони.

Що стосується російських погроз, то американці (82% опитаних) більше бояться кібератак, ніж інших форм «зловмисної діяльності, включаючи втручання у вибори». Кожен п’ятий американець також вважає Росію своїм союзником, але це на дев’ять процентних пунктів менше, ніж за результатами дослідження за 2019 рік. Респонденти вважають, що російські кібератаки стали найбільшою загрозою, яку Москва представляє для Сполучених Штатів.

У той же час підтримка давніх союзників Америки в усіх напрямках в значній мірі знизилася. На жаль ..

політика

Главред, Україна © REUTERS, Stringer

Главред (Україна): похмурий урок для України. Чому США не паряться через Афганістан

CNN і The Washington Post з посиланням на джерела в адміністрації США стверджують, що Кабул може бути ізольований талібами в найближчі 72 години або протягом тижня. Таліби вже запустили антикорупційну програму без наглядових рад та конкурсів. Просто виволікають чиновників, розстрілюють або вішають.

Варто враховувати, що Сполучені Штати витратили $ 85 млрд на навчання сил безпеки Афганістану, що є найбільшими витратами в сучасній історії США.

Поки у нас раділи кожній парі снайперських гвинтівок і божеволіли через ПТУР Джайвелін, уряд в Кабулі отримало вертольоти Сікорського UH -60 «Чорний яструб». Виявляється, що ні відсутність демократії, ні загроза потрапляння зброї талібам не є перешкодою цьому. Афганська армія також отримала сотні бронетранспортерів, дрони, легкі вертольоти. Все це у величезній кількості вже дісталося талібам. Вони вже, до речі, почали застосовувати і вертольоти.

контекст

WP: наближається остаточний перелом у кривавій афганській війні

The Times: Росія вибирає «Талібан» * як менше зло

Türkiye: Туреччина відкриє двері в Європу для біженців з Афганістану

У цій похмурій історії з Афганістаном є ще один дуже важливий момент, дуже показовий для України, хоча навряд чи в чомусь переконає наших інфантилів. Афганістан має статус основного союзника США поза НАТО. З 2012 року. У 1996 році основні союзники США поза НАТО отримали додаткові військові і фінансові вигоди, коли в 22 параграф (зовнішньоекономічні зв’язки) Кодексу США був доданий розділ 2321k (також відомий як розділ 517 закону США «Про іноземну допомогу»: Його перша редакція вступила в силу ще в 1961 році); крім цього вони були звільнені від обмежень, що накладаються «Актом про експортний контроль над озброєннями» (англ. Arms Export Control Act).

Президент США тепер може призначити держава основним союзником протягом 30 днів після повідомлення з боку конгресу. Коротше кажучи, цього статусу Україна домагається з 2014 року, але до цих пір не отримала. У нас багато хто сподівається, що якщо Україна отримає такий статус, то США впишуться і будуть нас рятувати від Путіна не шкодуючи живота свого. Однак трагедія Афганістану показує, що якщо союзник не готовий за себе боротися, то американці особливо паритися НЕ будуть. Обвалення афганської армії протягом декількох останніх тижнів вже просто хрестоматійний приклад.

Матеріали ИноСМИ містять оцінки виключно зарубіжних ЗМІ і не відображають позицію редакції ИноСМИ.

Posted on