Новий дилерський центр hyundai відкриється в Москві

Новий дилерський центр Hyundai відкриється в Москві

«Хенде Мотор СНД» спільно з компанією Genser оголошує про відкриття нового офіційного дилерського центру Hyundai в Москві. Новий, вже четвертий за рахунком, центр продажів і обслуговування Genser-Hyundai розташований на одній з найжвавіших трас міста, за адресою Варшавське шосе, д.150.

Церемонію відкриття відвідав генеральний директор «Хенде Мотор СНД» Ку Йон-Гі. Пан Ку подякував команді компанії Genser за довгострокову і плідну співпрацю, за їх зусилля в просуванні бренду Hyundai на російському ринку.

Відкриття нового дилерського центру є частиною стратегії розвитку дилерської мережі марки в регіоні. Автоцентр побудований відповідно до корпоративних стандартів бренду, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів Hyundai. Загальна площа центру становить 1 885 кв.м, з них: площа шоу-руму посилання — 1 021 кв.м, сервісної зони — 648 кв. м, мийки — 216 кв.м. На території дилерського центру розміщені 17 робочих постів.

Новий дилерський центр оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників Ravaglioli, Hofmann, Hunter, Jonnesway, Wynns, Gedore, King Tony, Rodcraft, Kukko і ін., що дозволяє виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на рівні світових стандартів. У числі останніх регламентне ТО, діагностика двигунів, автоматичних трансмісій, різних систем безпеки, проведення складних ремонтних і фарбувально-кузовних робіт і багато іншого. Центр пропонує понад 8 000 найменувань запасних частин і комплектуючих, забезпечених гарантією заводу-виготовлювача.

У шоу-румі відвідувачі можуть ознайомитися з модельним рядом Hyundai, офіційно представлених на території РФ, а також додатковим обладнанням і оригінальними аксесуарами. Дилер пропонує повний комплекс послуг, супутніх придбання автомобіля, в числі яких автострахування, автокредитування, лізинг, а також trade-in. Демонстраційний зал дилерського центру також оснащений зручною зоною відпочинку для клієнтів.

Співробітники центру є висококласними фахівцями, що пройшли навчання в компанії «Хенде Мотор СНД», а також спеціальні тренінги з продажу та технічного обслуговування автомобілів Hyundai. Основне завдання колективу — максимально задовольняти запити клієнтів на рівні загальновизнаних світових стандартів.

Новий дилерський центр Hyundai Автомир

Новий дилерський центр hyundai відкриється в Москві

Для керівництва компанії Hyundai відкриття кожного нового дилерського центру — подія дуже важлива і особливе. Саме тому Генеральний директор Хенде Мотор СНД пан Ку Йонг Гі особисто був присутній на заході ГК Автомир в Сокольниках.

Олексій Каліцев — директор з продажу Хенде Мотор СНД

Зараз непростий час не тільки для автомобільного ринку, але і для будь-якого іншого бізнесу. Незважаючи на кризу і загальне падіння продажів нових автомобілів в Росії, компанія Hyundai на цьому тлі зберігає позитивну динаміку. Так, справжнім бестселером ринку став автомбіль Hyundai Solaris. У вересні 2014 року в Росії було продано 400000 примірник цієї моделі.

Генеральний директор ГК Автомир Микола Груздєв та Комерційний директор ГК Автомир Віталій Грошенков

Новий дилерський центр Hyundai Автомир в Сокольниках прийняв своїх перших клієнтів ще навесні цього року і на сьогоднішній день зумів завантажити свої сервісні потужності вже на 75%. Це найбільший дилерський центр Hyundai ГК Автомир в даний час.

Директор дилерського центру Володимир Доровських провів невелику екскурсію для журналістів і гостей по автоцентру і розповів про роботу сервісного центру Hyundai.

Директор автоцентру Володимир Доровських

Урочиста частина заходу — розрізання символічної стрічки та вручення сертифіката офіційного дилера.

Довідка TurboAnimals

Група компаній Автомир — один з найбільших автодилерів Росії, що представляє 18 автомобільних брендів. До складу ДК Автомир входить 49 дилерських центри, 18 з яких знаходяться в Москві. У штаті компанії понад 7000 співробітників.

ГК Автомир посідає перше місце серед автодилерів в Росії з продажу нових автомобілів. Загальний оборот з урахуванням продажів і сервісного обслуговування автомобілів в 2013 році досяг 90,9 млрд. руб. У 2013 році частка компанії Автомир на російському автомобільному ринку склала 2.9%, частка в Москві — 6.45%.

Група компаній Автомир входить в ТОП-5 найбільших дилерів марки Hyundai в Росії.

«Кларус Трейдинг» — новий дилерський центр Hyundai в Москві

«Хенде Мотор СНД» спільно з компанією «Кларус Трейдинг» оголосила про відкриття нового дилерського центру Hyundai в Москві. Урочиста церемонія пройшла 21 квітня 2011 року в новому центрі продажу та обслуговування марки.

Унікальність розташування центру «Кларус Трейдинг», фасад якого виходить прямо на Варшавське шосе, обумовлена ​​максимальної близькістю одній з найжвавіших трас міста, а також станції метро «Варшавська», що знаходиться в 200 метрах від автоцентру.

Як і всі дилерські центри Hyundai, «Кларус Трейдинг» побудований відповідно до корпоративних стандартів «Хенде Мотор СНД». Співробітники «Кларус Трейдинг» готові надати клієнтам повний комплекс послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів марки Hyundai. Площа шоу-руму становить +1062 кв.м., сервісної зони — 594 кв. м., мийки — 78 кв.м., складу запчастин — 134 кв.м. На території дилерського центру розміщені 11 робочих постів.

Новий дилерський центр оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників Rotary, Facom, Hunter, Stahlwille, King Tony, Sicam і ін. Воно дозволяє виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на рівні світових стандартів. У числі останніх — регламентне ТО, діагностика двигунів, автоматичних трансмісій, численних систем безпеки, складні ремонтні роботи, фарбувально-кузовні роботи і багато іншого. Центр пропонує понад 8000 найменувань запасних частин і комплектуючих, забезпечених гарантією заводу-виготовлювача.

У демонстраційному залі центру відвідувачі можуть ознайомитися з модельним рядом Hyundai, офіційно представлених на території РФ, а також додатковим обладнанням і оригінальними аксесуарами. «Кларус Трейдинг» пропонує повний комплекс послуг, супутніх придбання автомобіля, в числі яких автострахування, автокредитування, лізинг, а також trade-in. У демонстраційному залі розміщена зручна зона відпочинку для клієнтів.

Колектив Автоцентру складають висококласні фахівці, які пройшли навчання в компанії «Хенде Мотор СНД», а також тренінги з продажу та технічного обслуговування автомобілів Hyundai.

«Кларус Трейдинг» є одним з найбільш динамічно розвиваються автомобільних дилерів західних компаній в Москві. Згідно з попереднім маркетинговим планом, за неповний 2011 рік дилерський центр на Варшавському шосе планує продати понад 1600 автомобілів.

Дилерський центр «Кларус Трейдинг» розташовується за адресою: Варшавське шосе, 150.

Posted on