Перевантажувачі ооо; ак; інтер авто-трейдинг.

перевантажувачі

КОЛІСНІ ЕКСКАВАТОРИ ДЛЯ ВАНТАЖНО-розвантажувальних робіт

Ряд інноваційних рішень, якими славиться будівельна техніка світового виробника, дозволяє вивести колісні екскаватори для вантажно-розвантажувальних робіт на лідируючі позиції світового ринку. Машини даної категорії відрізняються високою продуктивністю при знижених експлуатаційних витратах. Оптимізована тривалість робочих циклів в поєднанні з простотою експлуатації і високою універсальністю дозволяє екскаваторів з високою ефективністю виконувати широкий спектр робіт. Колісні екскаватори даної категорії оснащені гідравлічним підйомником кабіни, який дозволяє швидко виконувати гнучке налаштування положення кабіни по висоті, щоб забезпечити оператору оптимальний огляд робочої зони.

Замовник має можливість купити екскаватор для вантажно-розвантажувальних робіт, укомплектувавши його по окремому замовленню обладнанням, що не входять до складу базової моделі. Гнучка система виробництва даних машин також дозволяє виключати з конструкції екскаватора стандартне обладнання, завдяки чому клієнти отримують можливість укомплектувати екскаватор тільки необхідним обладнанням і більш економно використовувати фінансові кошти. Залежно від моделі колісні екскаватори даної категорії можуть по додатковому замовленню оснащуватися обладнанням, які розширюють функціональні можливості машин, їх продуктивність, надійність і безпеку експлуатації. Широкий асортимент навісного обладнання різних типорозмірів, включаючи многочелюстние грейфери і багатоцільові захоплення, дозволяють ідеально укомплектувати екскаватор відповідно до вимог замовника.

КУПИТИ КОЛІСНИЙ перевантажувачі CAT

Продаж екскаваторів нашою компанією включає повний комплекс сервісних послуг протягом усього терміну служби техніки. Розвинена мережа сертифікованих виробником сервісних центрів і кваліфікований персонал забезпечать екскаватори та іншу спецтехніку якісним гарантійним і післягарантійним технічним обслуговуванням. Для клієнтів пропонується ряд різних програм і пропозицій щодо діагностики технічного стану машин і усунення несправностей безпосередньо в місцях експлуатації. Такий підхід дозволяє спланувати витрати на технічне обслуговування і звести до мінімуму ризики, пов’язані з простоєм техніки.

АКМ-Service забезпечить якісне обслуговування клієнта і автомобілю

Довідкова служба +7 (843) 267-88-07

Перевантажувачі ооо; ак; інтер авто-трейдинг.

Версія для людей з вадами зору

  • татарча
  • english

БАНКИ І БАНКОМАТИ

Одним з елементів в переліку сервісних послуг для пасажирів і гостей аеропорту є мережа пунктів для надання банківських послуг.

До складу мережі входять як численні банкомати різних банків, так і банківські відділення, що забезпечують фінансове обслуговування в аеропорту. Це дозволяє не тільки зняти або покласти готівку на свій рахунок, а й в будь-який час доби обміняти валюту, відкрити або закрити рахунок, вкласти або повернути кошти і скористатися іншими банківськими послугами, які неможливо отримати в банківських терміналах.

Банківські термінали (банкомати та платіжні термінали) розташовані у всіх терміналах аеропорту. Положення банківських офісів локалізовано в терміналі 1А.

АТ «ІК Банк» (раніше — ЗАТ АКБ «ТатІнвестБанк») вже 25 років забезпечує своїм клієнтам надійне і якісне комплексне обслуговування за всіма основними видами банківських послуг.БікЮ У додатковому офісі «Аеропорт» пропонуються наступні види банківських послуг:

— Відкриття і ведення банківських рахунків юридичних і фізичних осіб;

— Розрахунково-касове обслуговування юридичних і фізичних осіб;

— Перекази грошових коштів за дорученням фізичних осіб без відкриття рахунку;

— Грошові перекази та платежі через міжнародні платіжні системи MIGOM, CONTACT, MoneyGram, Швидка пошта і Золота Корона;

— Купівля-продаж готівкової іноземної валюти;

— Залучення грошових коштів фізичних і юридичних осіб у внески і депозити;

— Операції з використанням пластикових карт;

— Поповнення рахунків операторів стільникового зв’язку;

— Митні платежі.

Додаткову інформацію про тарифи, необхідних документах, мережі банкоматів та контактні телефони підрозділів Головного офісу Ви можете отримати на його офіційному сайті

Час роботи:

CLOSED till 31.05.2020

—gt; 7×24

Для клієнта важливо як довіру до банку, так і можливість користуватися сучасними фінансовими продуктами, які не поступаються продуктам інших банків і небанківських організацій.

Банк постійно вдосконалює і впроваджує передові підходи і технології надання послуг, переймаючи кращий досвід провідних учасників фінансової та нефінансової сфери.

Продукти та послуги банку націлені на те, щоб задовольняти потреби клієнтів просто, красиво і ефективно.

Ми поважаємо і цінуємо своїх клієнтів, прагнемо розуміти їх потреби, насущні проблеми і прагнення.

У додатковому офісі «аеропорт Казань» пропонуються наступні види банківських послуг:

— обмін валюти;

— грошові перекази;

— прийом платежів;

— банківські карти;

— кредитні картки;

— передплачені картки.

Час роботи:

CLOSED till 31.07.2020

—gt; Пн 8-19

Вт 8-19

Ср 8-19

чт 8-19

Пт 8-19

Сб 8-19

Нд 8-19

UZAUTO MOTORS РОЗВИВАЄ КОРПОРАТИВНІ ПРОДАЖУ ТА СЕРВІС

Сьогодні компанія UzAuto Motors співпрацює з державними структурами, компаніями та організаціями будь-яких форм власності, галузевої приналежності та масштабу, а також пропонує спеціальні умови при реалізації автомобілів і сервісному обслуговуванні автопарку корпоративних клієнтів.

Компанія пропонує індивідуальний підхід до кожного корпоративного клієнта і забезпечує:

— спеціальні програми і умови придбання автомобілів для підприємств в рамках програм підтримки корпоративних продажів.

— послуги персонального сервіс-менеджера, який допоможе правильно підібрати необхідну модель і її комплектацію (в залежності від того, які вимоги пред’являються до службового парку).

— професійне технічне обслуговування. — своєчасну поставку якісних запчастин за привабливими цінами.

Співробітники дилерських центрів нададуть Вам повну інформацію про автомобілі, умови покупки, сервісному обслуговуванні, а також допоможуть підібрати автомобіль, що відповідає всім Вашим вимогам.

Наші корпоративні клієнти зможуть отримати автомобілі на спеціальних умовах в залежності від кількості придбаних моделей (не менше 5). Крім того, вам буде доступний весь реалізований модельний ряд Chevrolet. Якщо потрібного автомобіля немає в наявності в салоні, він буде поставлений під замовлення зі складу в термін від 2 тижнів.

Офіційні СТО компанії повністю візьмуть на себе вирішення завдань технічного обслуговування вашого автомобільного парку. Перевагами корпоративного обслуговування є:

bull; Регулярний технічний огляд Вашого автопарку на спеціальних умовах і виконання термінових ремонтних робіт будь-якої складності;

bull; Технічне обслуговування, слюсарний і кузовний ремонт автомобілів за гнучкою системою оплати послуг в залежності від кількості автомобілів;

bull; Установка будь-якого додаткового обладнання;

bull; Мінімальні терміни ремонту без попереднього запису;

bull; Повний пакет закривають документів для бухгалтерії;

bull; Гарантія на виконані роботи та запасні частини;

bull; Оперативна поставка і низькі ціни на поставлені запасні частини;

bull; Індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням Ваших побажань і вимог.

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися до менеджерів з продажу авторизованих дилерських підприємств у відповідних регіонах, які зв’яжуть вас з відповідальним з корпоративних продажів компанії, а також в call-центр компанії за номером 78 141 7777.

інші новини

«UzAuto Motors» оголошує про оновлення платформи @uzavtosavdo_bot мобільного додатка «UzAutoSavdo».

«UzAuto Motors» оголошує про оновлення платформи @uzavtosavdo_bot мобільного додатка «UzAutoSavdo».

Ми будемо раді, якщо ви проголосуєте за компанію SamAuto в конкурсі TAF!21.

Ми будемо раді, якщо ви проголосуєте за компанію SamAuto в конкурсі TAF!21.

Posted on

Добавить комментарий