Перші фото кросовера kia на базі hyundai creta. він буде продаватися в Росії

Перші ФОТО кросовера Kia на базі Hyundai Creta. Він буде продаватися в Росії

У квітні поточного року Kia Motors анонсувала новий компактний кросовер з дизайном за мотивами концепт-кара Signature SP. Тоді поширили пару ескізів і оголосили, що ця модель буде глобальної, т. е. її планують пропонувати на основних світових ринках, включаючи Росію. Сьогодні у вільному доступі виявилися перші фото майбутньої новинки, папараці підловили її під час зйомок промовідео, тому машина позбавлена ​​будь-якого камуфляжу — екстер’єр можна розгледіти у всіх подробицях.

На автомобілі видно номери і шильдик з назвою Seltos. Ймовірно, під цією назвою кросовер запропонують тільки в Європі. В Індії автомобіль, швидше за все, отримає ім’я Tusker або Trailster — там Kia проводила опитування на кращий варіант, перемогли ці два. У Росії можливо інше, власне ім’я, оскільки співзвучне зі словом «село» назва «Сельтос» навряд чи для нас годиться.

Судячи з фото, серійна машина практично повністю успадкувала зовнішність концепту Signature SP, за винятком злегка збільшеною головної оптики, зміненої хромованою окантовки решітки радіатора, а також нижній частині дверей, які, як і пороги, пофарбовані в чорний колір.

Що стосується задньої частини автомобіля, то там змін ще менше: від концепту передсерійний прототип відрізняється хіба що збільшеними ліхтарями.

За попередньою інформацією, в основу конструкції автомобіля лягла платформа популярного у нас Hyundai Creta, тому моторна лінійка нового кросовера з високою часткою ймовірності буде запозичена у Крети, хоча не виключається, що гамму двигунів поповнить 1,4-літрова турбированная «четвірка» потужністю 140 л.з., а найдорожча версія може бути оснащена новим 1,6-літровим мотором серії Smart Stream потужністю 182 л.з.

Очікується, що для Європи та Індії кросовер почнуть виробляти влітку, а в Росії модель з’явиться в 2020 році. Як пару тижнів назад кореспонденту Дрома розповів керівник російського відділення Kia Олександр Мигаль, складання нового кросовера для нашого ринку локалізують — ймовірно, на майданчику калінінградського «Автотора».

Мотори Kia Rio, Hyundai Accent і Creta збиратимуть в Росії, а не в Китаї

Корейський концерн Hyundai Motor запустив свій моторний завод в Росії. Йому присвоїли назву «Хенде Віа Рус», і розташувалося підприємство в Сестрорецьку (Санкт-Петербург), в безпосередній близькості від діючого «Хенде Мотор Мануфактуринг Рус», де роблять моделі Accent і Creta і Kia Rio, пише Drom.

Завод здатний збирати до 240 тисяч двигунів на рік при двозмінному графіку роботи. У перспективі підприємство має намір перевести на «трехсменку», і тоді на світло буде з’являтися до 330 000 двигунів кожні 365 днів. Перші агрегати зійдуть з заводу в жовтні цього року, уточнюють в Hyundai.

Перший час тут будуть збирати мотори сімейства Gamma об’ємом 1,6 літра. У наступному році в Пітері налагодять виробництво двигунів об’ємом 2 літри. Агрегати підуть на автомобілі Accent, Creta, Kia Rio і Rio X російського складання.

На російському заводі будуть вести тільки мехобработка і кінцеву збірку двигунів, свого ливарного виробництва не передбачено. Виготовлення виливків алюмінієвих блоків циліндрів довірять аутсорсерам — випуск цього елемента для 1,6-літрового мотора освоїть Ульяновський завод мексиканської фірми Nemak. Він же, ймовірно, стане робити блоки для 2-літрового мотора Nu, однак картер для нього підприємство планує закуповувати у заволзького «Росаліта» групи Sollers. Випуск колінвалів для моторів Gamma організовує фірма «УАЗ-Автокомпонент».

Локалізація виробництва двигунів передбачена спеціальним інвестиційним контрактом, який Hyundai Motor уклала з урядом РФ в кінці 2018 року. Моторний завод Hyundai забезпечить створення понад 500 робочих місць. Обсяг інвестицій в проект склав 15,8 млрд російських рублів.

Повідомляється, що дане підприємство стане одним з найбільших по випуску легкових моторів в Росії. За потужністю він поступається тільки механоскладального виробництва «АвтоВАЗу» (до 900 000 агрегатів на рік) і Заволзький моторний заводу (до 450 000 двигунів на рік).

Зараз мотори на Accent, Rio і Сreta приходять на російський завод з Китаю.

Posted on