Петербург, санкт-петербург, дилер, аларм-моторс, Форд, ford, ford fiesta, форд фієста, ford fusion

«Аларм-Моторс» запускає програму «Позашляховий кредит»

27 січня 2006

Компанія «Аларм-Моторс Форд», офіційний дилер Ford Motor Company / Форд Мотор Компані в Санкт-Петербурзі визнана Кращим російським дилером за підсумками продажів автомобілів Ford / Форд в кредит в 2005 році. Відповідний диплом Генеральному директору «Аларм-Моторс Форд» Роману Слуцькому вручив Президент Ford Motor Company / Форд Мотор Компані в Росії Хенрік Нензен.

Символічно, що вперше в сучасній історії дилерській мережі Ford / Форд в Росії петербурзька компанія стала першою в країні по одному з ключових показників, кинувши виклик перш незаперечний лідерства москвичів. «Ми маємо намір міцно влаштуватися на лідируючих позиціях в російській дилерської мережі Ford / Форд і не тільки за обсягом кредитних продажів. Упевнений, що успіх петербурзьких компаній в національному масштабі в найближчі роки стане ще більш очевидним, » — прокоментував Роман Слуцький після повернення в Петербург.

Що ж дозволило компанії «Аларм-Моторс Форд» домогтися перш здавалася недосяжною 52-відсоткової частки кредитних угод в загальному обсязі роздрібних продажів?

В першу чергу, це найширший спектр кредитних пропозицій і налагоджена схема роботи з надійними банками. По-друге, унікальні для російського ринку умови кредитування і автострахування, пропоновані Ford Motor Company / Форд Мотор Компані. І, нарешті, власні кредитні пропозиції «Аларм-Моторс Форд».

Компанія «Аларм-Моторс Форд» висловлює особливу подяку своїм надійним і довгостроковим партнерам, серед яких особливе місце займають: Міжнародний Московський Банк, Райффайзенбанк, Газпромбанк. Без них настільки значний успіх кредитних продажів «Аларм-Моторс Форд» був би неможливий!

«Аларм-Моторс» запускає програму «Позашляховий кредит»

21 жовтня 2008

Банки продовжать пільгове кредитування

На нещодавніх переговорах між найбільшим дилером Ford / Форд на Північно-Заході — компанією Аларм-Моторс і стратегічними партнерами в сфері автокредитування досягнуто згоди про збереження колишніх умов надання кредиту клієнтам компанії.

«Ми вдячні нашим давнім і надійним партнерам за те, що в ці непрості для фінансової галузі часи їм вдалося знайти можливість не підвищувати процентні ставки для наших клієнтів і зберегти інші умови надання кредитів. Криза — найкраща перевірка ділових відносин. Ми раді, що наші відносини цю перевірку витримують », — коментує Михайло Шевельков, директор департаменту продажів Мережі дилерських центрів Аларм-Моторс.

Варто зазначити, що питання кредитування в даний час більш ніж актуальні для бажаючих придбати автомобіль. Майже половину всіх автомобілів компанія Аларм-Моторс як і раніше реалізує в кредит. Таким чином, збереження докризових умов автокредитування, в числі яких — умови знаменитої програми «Форд в кредит» — хороша новина на тлі загального песимізму ринку.

Програма «Ford / Форд в кредит», як і раніше, пропонує пільгові умови придбання автомобіля Ford з залученням цільового автомобільного кредиту. Головні бестселери Ford / Форд — Focus / Фокус, Fusion / Фьюжн, С-MAX / Сі-Макс, Mondeo / Мондео — зараз можна придбати в кредит під 4,9% річних строком на 3 роки при 40% -му першому внеску. У програмі беруть участь «Газпромбанк», «Райффайзенбанк», «Русфінансбанк», банк «Уралсиб».

За три квартали 2008 року дилерськими центрами компанії Аларм-Моторс реалізовано 7148 нових автомобілів Ford / Форд. Частка компанії на ринку продажів Ford / Форд в Санкт-Петербурзі перевищує 47%.

Новини за 2016 рік

* Автомобіль Mitsubishi Pajero Sport визнаний переможцем у категорії «Новинка року» за версією щорічної національної премії «АВТОМОБІЛЬ РОКУ В РОСІЇ» в 2021 році. Подробиці на офіційному сайті премії: autogoda.ru

Drive Your Ambition — Втілення твоїх амбіцій

Даний інтернет-сайт носить інформаційний характер і не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 437 ГК РФ. Для отримання детальної інформації звертайтесь до офіційних дилерських центрів автомобілів MITSUBISHI або по телефону

2. Скільки вам років?

3. Що для Вас найбільш важливо в користуванні сайтом автовиробника?

Можливо кілька варіантів відповіді —gt; Зручність навігації Дизайн Швидкість завантаження сторінки Легкість пошуку потрібної інформації

4. Подивіться, будь ласка, на наш оновлений сайт. Яку оцінку Ви б поставили його дизайну за 5-бальною шкалою (де 1 — зовсім не сподобався, 5 — повністю сподобався)Можливий один варіант відповіді

5. Що Вам сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

6. Що Вам НЕ сподобалося в новій версії сайту?Можливо кілька варіантів відповіді

Дизайн Головна сторінка Подання інформації Візуальне наповнення Подання модельного ряду

7. Знайдіть на новому сайті вартість комплектації Intense 2.0, 4WD автомобіля Eclipse Cross. Наскільки легко Ви змогли знайти зазначену комплектацію на сайті? При відповіді використовуйте шкалу, де 1 — було дуже важко знайти інформацію, а 5 — було дуже легко знайти інформацію.

Можливо один варіант відповіді 1 2 3 4 5

8. Якщо у Вас є зауваження або коментарі по новому дизайну сайту, напишіть, будь ласка. (Необов’язковий питання)

Posted on