Skoda; laura!

SKODA запустила чат-бот Laura на сайті!

Компанія «Єврокар» запустила новий Ефективний інструмент комунікації з клієнтами. Онлайн-помічник Laura — Швидко відповість на Ваші питання, зможу Записати на тест-драйв, Запропонувати Кращі опції від дилера, при цьом займаючі мінімум вашого часу. Все що вам нужно — Відкрити сайт https: // www.skoda-auto.ua / і вібрато необхідну категорію вопросам в спліваючому вікні праворуч. Всього кілька секунд нужно боту щоб оперативно відповісті.

Розумна Laura автоматізує всі ВІДПОВІДІ клієнта и моментально передает інформацію для ОБРОБКИ дилера. Менеджер дилерській центру Прийма запит, после чего продовжіть комунікацію безпосередно з Клієнтом. Це дозволити менеджеру відразу надаті інформацію про запитуваною модель або підтвердіті годину Бажанов тест-драйву.

Ми впроваділі чат-бот на сайті для того, щоб наші Клієнти могли отрімуваті МОМЕНТАЛЬНІ ВІДПОВІДІ в будь-який час доби. Ми цінуємо час наших КЛІЄНТІВ, тому розробляємо и впроваджуємо Нові інструменти комунікації для кращої роботи.

довідка:

ТОВ «Єврокар» — офіційний дистриб’ютор автомобілів ŠKODA в Україні. Підприємство працює з березня 2003 року и входити до Група компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідніх Операторів на Українському автомобільному Сайти Вся. Дилерській мережа ŠKODA є однією з найбільшіх в Україні и Визнана однією з кращих в Европе в області организации роботи сервісної мережі и уровня оснащеності станцій технічного обслуговування автомобілів. У ділерській мережі ŠKODA уявлень максимально повний спектр послуг при ПОКУПЦІ автомобіля, запчастин и аксесуарів, а такоже послуг гарантійного та сервісного обслуговування. Високий рівень якості послуг, что Надаються ТОВ «Єврокар», підтверджується ЗАСТОСУВАННЯ системи менеджменту відповідно до МІЖНАРОДНОГО стандарту ISO 9001: 2008

останні новини

Контакт з автомобілі

Наведені ціни (включаючі ПДВ) є довідковими та рекомендовані компанією Єврокар и не є оферти (пропозіцією) укласті правочин (договір).

Остаточні ціни на автомобілі визначаються уповноваженими дилерами ŠKODA на территории України у відповідніх договорах купівлі-продажу з Клієнтом.

Про актуальність ціни та технічні характеристики обраної моделі та детальні умови придбання Ви можете Дізнатись звернувши до уповноваженого дилера ŠKODA на территории України.

Технічні дані

Через незавершений процес затвердження типу Деяк автомобілів або Деяк їх варіантів, значення споживання паливо та вікідів CO 2 відповідно до свідоцтва про погодження матеріалів типу автомобіля недоступні для Деяк автомобілів чи їх варіантів. Тому на Сейчас ЦІ значення не могут буті перелічені на сайті. Если вас цікавить додаткова інформація, будь ласка, зв яжіться з уповноваженим дилером ŠKODA на территории України.

Перераховані дані, вікорістані фотографии

Єврокар залішає за собою право змінюваті Ціну, колір та технічні дані моделей, наведення та опис тут. Вікорістані зображення є ілюстратівнімі та носять лишь інформаційний характер. Зовнішній вигляд кольорів та балансу білого Залежить від індівідуальніх налаштування монітора.

Інтернет, програмне забезпечення

Ні ŠKODA AUTO a.s., ні Єврокар, ані ее представник / підряднікі не несуть відповідальності за збитки, завдані Використання информации, опублікованої тут або за інсталяцію запропонованого тут програмного забезпечення. Вся інформація, послуги та цифровий вміст предлагают без гарантії безперебійного использование.

Захист персональних даних

Єврокар гарантує захист персональних даних усім користувач своих веб-сайтів. Єврокар НЕ збірає жодних персональних даних, Які Користувачі НЕ Надаються добровільно.

Акції від Групи компаній «Лаура»

Група компаній «Лаура» і холдинг «РРТ» поділили «Субару»

У Санкт-Петербурзі залишиться тільки один дилер «Субару» — і цього цілком достатньо, впевнені учасники авторинку. Група компаній «Лаура» більше не буде продавати «Субару», поступившись цим правом холдингу «РРТ».

У Санкт-Петербурзі залишиться тільки один дилер «Субару» — і цього цілком достатньо, впевнені учасники авторинку. Група компаній «Лаура» більше не буде продавати «Субару», поступившись цим правом холдингу «РРТ».

Як стало відомо кореспонденту АЖУР, минулого тижня один з акціонерів «Лаури» Олексій Говорун продав свій пакет акцій іншим власникам підприємства (затяжний конфлікт полягав у тому, що навесні він мав намір продати свою 35-відсоткову частку одного з юридичних осіб «Лаури» компанії « РРТ », що викликало вкрай негативну реакцію інших власників). Так чи інакше, продати свою частку в «Лаурі» без схвалення інших власників, що мали переважне право викупу, пан Говорун не міг. У підсумку, Олексій Говорун став судитися з «Лаурою» по всіх можливих питаннях. Однак з часом сторони уклали мирову угоду, і Олексій Говорун вийшов зі складу засновників «Лаури».

Також минулого тижня стало відомо про те, що «Лаура» відмовилася від дилерства Subaru в Петербурзі, поступившись цим правом автохолдингам «РРТ», який став тепер єдиним дилером цієї марки в Петербурзі.

Учасники ринку схильні оцінювати цю угоду як успіх «Лаури»: з огляду на загальні обсяги продажів Subaru по Петербургу, чотирьох і навіть трьох дилерських центрів для нашого міста — багато. Тому не виключено, що незабаром «РРТ» також закриє один своїх центрів, залишивши тільки дві точки в місті.

— «Лаура» оптимізує бізнес, — повідомив «Водієві» член ради директорів «Лаури» Ярослав Белоусов. — На тлі сьогоднішньої економічної ситуації необхідна оптимізація бізнесу по всіх можливих напрямах. Тому, з огляду на зниження обсягів продажів і рентабельності бізнесу Subaru, керівництво ДС «Лаура» прийняло рішення про відмову від даного напрямку, як від збиткового, і про відкриття в колишньому приміщенні «Субару Центр Купчино» нового дилерського центру Suzuki.

— Організація бізнесу з продажу і обслуговування автомобілів і мотоциклів Suzuki на тлі ефективної політики дистриб’ютора, — додав пан Білоусов, — дозволила ДС «Лаура» за два роки роботи вийти на перше місце за обсягами продажів Suzuki в Петербурзі. Все це дозволяє говорити про серйозні плани щодо подальшого розвитку бренду Suzuki в рамках ДС «Лаура».

Нагадаємо, що група компаній «Лаура» є дилером всього модельного ряду General Motors, Suzuki і автобудинків Hymer, а також займається виробництвом броньованих автомобілів. У Санкт-Петербурзі розташовано сім дилерських центрів компанії.

Холдинг «РРТ» є дилером Subaru, Chevrolet і Opel; у нас в місті знаходяться три автоцентру компанії, ще два дилерські центри в Вологді (один — з продажу Subaru, другий — Chevrolet і Opel).

Laura Biagiotti

Знаменита Лаура Біджотті увійшла в світ моди як Королева кашеміру. Талановита дизайнер заснувала свій іменний бренд в 1972 році і відразу ж знайшла відданих шанувальників, оскільки випускала стильними і водночас дбають дуже комфортні вбрання, використовуючи для оформлення дорогоцінну пряжу. Жінки, які знають толк в розкоші, не могли не звернути увагу на оригінальний дизайн нарядів і їх прекрасний зовнішній вигляд, тому дуже скоро марка стала користуватися успіхом серед найвимогливіших споживачів.

Логічним продовженням розвитку компанії став запуск лінії парфумерії Laura Biagiotti в 1988 році. Сама Лаура була впевнена, що її аромати повинні стати гармонійним доповненням до нарядів, адже вони покликані відображати душевний стан і розкривати внутрішній потенціал, але ні в якому разі не придушувати індивідуальність своїх володарів.

Чоловічі духи Laura Biagiotti — аромати лицарів сучасності

Неймовірно звучні, ідеально збалансовані композиції від модного бренду адресовані сучасним лицарям, які готові на будь-які подвиги в ім’я любові і справедливості. У букетах переплітаються найблагородніші природні акорди, вони підібрані і вивірені з філігранною точністю, що дарує духам неймовірну чистоту. Всього кілька крапель парфуму Laura Biagiotti для чоловіків зроблять ваш образ цілісним і завершеним, внесуть в нього нотки сталевий строгості і легкої романтичності, зроблять акцент на багатогранності натури і високий статус. Жінки неодмінно будуть томно зітхати, проводжаючи вас захопленими поглядами.

Купити туалетну воду Laura Biagiotti для жінок означає висловити свою індивідуальність

На думку Лаури Біджотті, кожна сучасна жінка повинна носити парфум в обов’язковому порядку, як і будь-який інший наряд. У ароматах, адресованих сучасним і активним леді, неодмінно присутні чарівні квіткові ноти, які надають букетів особливо легкого і крихкого звучання. Неймовірно ніжні, майже невагомі духи Laura Biagiotti допоможуть вам висловити свою індивідуальність, вони настільки інтимні, що стануть продовженням вас самих, але ні в якому разі не внесуть дисгармонію у внутрішній світ.

Парфуми Laura Biagiotti представлена ​​такими популярними серіями:

  • Biagiotti DUE Donna;
  • Biagiotti DUE Uomo;
  • Donna;
  • Essenza Di Roma;
  • Laura Rose;
  • Laura;
  • Misteri Di Roma;
  • Roma Uomo;
  • Roma;
  • Tempore Uomo.

Де купити духи Laura Biagiotti в Києві з доставкою

Інтернет магазин MakeUp реалізує парфумерію від кращих світових брендів. У нас ви можете купити туалетну воду Laura Biagiotti недорого, оскільки ми не завищуємо вартість оригінальної продукції. Доставка покупок по Києву і в інші регіони України здійснюється безкоштовно, щоб кожен клієнт міг з комфортом провести шопінг.

Posted on