У Москві відкрили новий дилерський центр hyundai — — автомобільний журнал

У Москві відкрили новий дилерський центр Hyundai

компанія «Артекс» 24 листопада урочисто відкрила новий дилерський центр «Hyundai-Артекс», розташований поблизу однієї з найголовніших транспортних артерій столиці.

У шоу-румі нового дилерського центру, площа якого становить 1 517,4 кв. м, представлений повний модельний ряд марки Hyundai. Гості, які були присутні на презентації, змогли не тільки побачити, а й випробувати в русі і скласти свою власну думку про лідера ринку — Hyundai Solaris, популярних i30 і i40, кросовери ix35, ix55 і Santa Fe і мікроавтобусі Н-1. Оновлені версії моделей Hyundai Sonata, яка скоро піде з російського ринку, і Elantra були також доступні для тест-драйву. Однак одним з найбільш очікуваних подій стало знайомство з седаном представницького класу — Hyundai Equus.

Новий автоцентр розташований в дуже зручному місці — на внутрішній стороні 60-го кілометра МКАД на перетині з Рублево-Успенським шосе. При будівництві центру особлива увага була приділена сервісній зоні, яка оснащена найсучаснішим обладнанням від провідних виробників. У технічному центрі «Артекс» буде проводитися слюсарний ремонт будь-якого рівня складності, а також планується розширення кузовного цеху.

Крім продажів і сервісного обслуговування нових автомобілів, дилерський центр «Hyundai-Артекс» надає повний пакет послуг з кредитування, страхування, trade-in і лізингу. Для обслуговування корпоративних клієнтів створено окремий напрямок, до якого залучені найбільш досвідчені співробітники компанії. Відкриття нового дилерського центру стало важливим етапом співпраці компанії «Артекс» і найбільшого південнокорейського бренду Hyundai.

«Кларус Трейдинг» — новий дилерський центр Hyundai в Москві

У Москві відкрили новий дилерський центр hyundai - - автомобільний журнал

«Хенде Мотор СНД» спільно з компанією «Кларус Трейдинг» оголосила про відкриття нового дилерського центру Hyundai в Москві. Урочиста церемонія пройшла 21 квітня 2011 року в новому центрі продажу та обслуговування марки.

Унікальність розташування центру «Кларус Трейдинг», фасад якого виходить прямо на Варшавське шосе, обумовлена ​​максимальної близькістю одній з найжвавіших трас міста, а також станції метро «Варшавська», що знаходиться в 200 метрах від автоцентру.

Як і всі дилерські центри Hyundai, «Кларус Трейдинг» побудований відповідно до корпоративних стандартів «Хенде Мотор СНД». Співробітники «Кларус Трейдинг» готові надати клієнтам повний комплекс послуг з продажу, обслуговування і ремонту автомобілів марки Hyundai. Площа шоу-руму становить +1062 кв.м., сервісної зони — 594 кв. м., мийки — 78 кв.м., складу запчастин — 134 кв.м. На території дилерського центру розміщені 11 робочих постів.

Новий дилерський центр оснащений сучасним обладнанням провідних світових виробників Rotary, Facom, Hunter, Stahlwille, King Tony, Sicam і ін. Воно дозволяє виконувати повний комплекс робіт з використанням сучасних технологій на рівні світових стандартів. У числі останніх — регламентне ТО, діагностика двигунів, автоматичних трансмісій, численних систем безпеки, складні ремонтні роботи, фарбувально-кузовні роботи і багато іншого. Центр пропонує понад 8000 найменувань запасних частин і комплектуючих, забезпечених гарантією заводу-виготовлювача.

У демонстраційному залі центру відвідувачі можуть ознайомитися з модельним рядом Hyundai, офіційно представлених на території РФ, а також додатковим обладнанням і оригінальними аксесуарами. «Кларус Трейдинг» пропонує повний комплекс послуг, супутніх придбання автомобіля, в числі яких автострахування, автокредитування, лізинг, а також trade-in. У демонстраційному залі розміщена зручна зона відпочинку для клієнтів.

Колектив Автоцентру складають висококласні фахівці, які пройшли навчання в компанії «Хенде Мотор СНД», а також тренінги з продажу та технічного обслуговування автомобілів Hyundai.

«Кларус Трейдинг» є одним з найбільш динамічно розвиваються автомобільних дилерів західних компаній в Москві. Згідно з попереднім маркетинговим планом, за неповний 2011 рік дилерський центр на Варшавському шосе планує продати понад 1600 автомобілів.

Дилерський центр «Кларус Трейдинг» розташовується за адресою: Варшавське шосе, 150.

Схід-Авто Внуково — новий дилерський центр Hyundai в Москві

Минулого тижня в Москві компанія «Хенде Мотор СНД», ексклюзивний імпортер автомобілів Hyundai на території Росії, і група компаній Мега-Авто відкрили новий дилерський центр «Схід-Авто Внуково». В урочистій церемонії відкриття взяли участь генеральний директор «Хенде Мотор СНД» Керрі Чо, керуючий директор «Хенде Мотор СНД» Денис Петрунин, керівник відділу розвитку ГК Мега-Авто Олександр Ковальов, керівник напрямку Hyundai ГК Мега-Авто Віталій Назаров і Олександр Вакулич, директор дилерського центру «Схід-Авто Внуково», а також vip-клієнти та партнери компаній.

Організатори влаштували гостям справжнє свято — на вході відвідувачів зустрічала шоу повітряних гімнастів, на сцені виступали скрипалі, а кульмінацією вечора стала презентація хетчбека Solaris.

Дилерський центр «Схід-Авто Внуково» побудований і оснащений відповідно до корпоративних стандартів «Хенде Мотор СНД». У його інфраструктуру входить дворівневий шоу-рум площею майже 1000 мsup2 ;, пропорційна сервісна станція з 10 підйомниками, склад запчастин і інші зони. Щодня станція здатна обслужити більше 60 автомобілів. Загальна площа центру становить 6580 мsup2;. Паркінг, розрахований на зберігання 150 нових машин, займає 3000 мsup2;. Технологічні і професійні ресурси «Схід-Авто Внуково» в повній мірі дозволяють реалізувати клієнтоорієнтірованную стратегію холдингу на локальному рівні.

У своїй вітальній промові на урочистій церемонії генеральний директор компанії «Хенде Мотор СНД» Керрі Чо наголосив на особливій важливості подібного партнерства і висловив надію на його подальший плідний розвиток.

Будівництво «Схід-Авто Внуково» стартувало в травні 2010 року. До кінця поточного року цей дилерський центр планує реалізувати 700 автомобілів і вивести свої середньомісячні продажу на рівень ста одиниць.

Posted on