Вигідний trade-in major expert — автомобілі з пробігом, старі авто в москве

Вигідний Trade-in

Major Лізинг спільно з Major Auto оголошує про запуск спеціальної акції «Вигідний Trade-in».

В рамках акції вигідного поновлення автопарків до 31 травня 2016 року можна отримати додаткову 3% при купівлі будь-якого автомобіля в салонах Major та здачі автомобіля в Major Expert.

Програма дозволяє поміняти наявні автомобілі на нові, використовуючи всі переваги лізингу, без початкового внеску і з мінімальним подорожчанням.

Вам не доведеться витрачати час на продаж старого автомобіля, а також одноразово відволікати оборотні кошти для покупки нового майна.

Умови акції оновлення парку автомобілів:

  • 3% знижка надається за умови здачі старого автомобіля, який відповідає вимогам, за системою Trade-in;
  • поширюється на всі категорії клієнтів: фізичні особи, індивідуальні підприємці, юридичні особи;
  • термін дії акції до 31 травня.

Приклад розрахунку для фізичної особи:

Автомобіль: Volkswagen Passat Highline 1.8T / 180 7DSG 4D (2016)
Знижка для лізингу 10%,218 346 руб.
Базова вартість РРЦ *, руб.2 183 460,00
Вартість з урахуванням знижки для лізингу, руб.1 899 610,20
Розмір знижки за програмою «Вигідний Trade-in» 13% від РРЦ *, руб.283 849,80
Аванс 49%, руб.930 809,00
Термін лізингу, міс.24
Щомісячний платіж, руб.52 466,47
Загальні витрати на придбання авто за 24 міс.2 190 004,28
Середньорічна подорожчання7,25%
додатковоПостановка на облік і транспортний податок за рахунок Major Лізинг

Скористайтеся перевагами Major Лізинг:

  • Швидко: Мінімальні строки розгляду та передачі автомобіля клієнтові.
  • Зручно: Автомобіль в Trade-in автоматично зараховується до рахунок авансового платежу. Ніякого очікування грошових переказів.
  • Зрозуміло: Відсутність прихованих комісій та платежів. На будь-які питання по лізингу відповість ваш персональний менеджер.
  • Вигідно: На автомобілі, придбані в лізинг, діють спеціальні знижки. Можливо оформити лізинг з подорожчанням 0%. Найцікавіші на ринку умови дострокового виходу з договору!

Більше інформації

Подробиці акції ви можете отримати за телефоном +7 (495) 668-14-28 або в дилерських центрах Major Auto.

Інтернет від ТТК

У листопаді 2011 року в Саров прийшов ще один російський провайдер — Транстелеком (ТТК). Компанія є дочірньою РЖД, і, не ховаючись, розповідає, що раніше працювала тільки з великими клієнтами, а на роздрібний ринок вирішила вийти зовсім недавно, що деяким чином насторожує.

На відміну від інших, ТТК повів свої дроти з боку старого району — від залізниці, уздовж якої і йде канал в місто. Уже розпочато підключення деяких будинків по Силкіна, в найближчих планах — Шверніка, Куйбишева, Леніна і так далі. На жовтень 2012 року в Сарові вже підключено більшість будинків вище 5 поверхів і триває підключення інших.

Заявку на підключення можна відправити через сайт, або зателефонувати за безкоштовним телефоном (8) 800-775-0-775.

03 жовтня 2012

Компанія ТТК, один з найбільших операторів зв’язку в Росії, збільшила технічний охоплення мережі широкосмугового доступу в Інтернет (ШСД) в Сарові Нижегородської області на 9 тис. домогосподарств.

http: // www.ttk.ru / rus / sarov / customers / 78232/78235 / newspage81775.phtml

як вам така новина?

Новини

26 Жовтня 2012

ТТК виходить на ринок магістрального Інтернету Узбекистану

Компанія ТТК, один з найбільших операторів зв’язку в Росії, повідомляє про надання доступу до магістральної мережі ТТК національному оператору Узбекистану — Узбектелеком.

В рамках угоди операторів, ТТК надасть Узбектелеком доступ в Інтернет на базі власної магістральної мережі і партнерських мереж.

«Початок надання послуги IP-транзиту найбільшому оператору Узбекистану — важливий крок у розвитку міжнародних продажів і зміцненні позицій ТТК на одному з найбільш швидкозростаючих телекомунікаційних ринків Середньої Азії, — зазначив віце-президент ТТК — керівник блоку« Магістраль »Віталій Котов. — Ми маємо намір і далі нарощувати свою присутність в регіоні. У найближчих планах ТТК — збільшення частки ринку в Таджикистані ».

є хороша новина

ТТК-Нижній Новгород підвищив швидкість доступу в Інтернет без збільшення абонентської плати в Сарові

ТТК-Нижній Новгород (ТТК-НН), регіональне підприємство Компанії ТТК, повідомляє про підвищення швидкості доступу в Інтернет для абонентів, підключених за технологією FTTB, в Сарові Нижегородської області. Швидкість інтернет-доступу на безлімітних тарифних планах виросла в середньому в 2 рази, абонентська плата при цьому залишилася незмінною або знижена.

Швидкість доступу на тарифі «Безлімітний-450» збільшено з 6 до 20 Мбіт / с, «Безлімітний-550» — з 10 до 25 Мбіт / с. Тариф «Безлімітний-750» (швидкість — від 25 Мбіт / с) замінений тарифом «Безлімітний-700» зі швидкістю від 50 Мбіт / с. Крім того, введений тариф «Безлімітний-900» зі швидкістю доступу до 100 Мбіт / с.

ТТК-Нижній Новгород запускає цифрове телебачення IPTV в Сарові Нижегородської області

13 листопада 2012

ТТК-Нижній Новгород (ТТК-НН), регіональне підприємство Компанії ТТК, повідомляє про початок надання послуги цифрового телебачення IPTV в Сарові Нижегородської області.

Мегафон пропонує вигідний інтернет за кордоном

27 червня 2013 р. «Мегафон» розширив список зарубіжних операторів, в мережах яких працює популярна опція «Відпустка-онлайн», що істотно знижує вартість інтернету під час подорожей за кордон.

Сьогодні опція «Відпустка-онлайн» доступна на території 26 країн Європи і СНД. При підключенні опції вартість інтернет-трафіку за кордоном буде такою ж вигідною, як вдома, — ціна 1 Мб складе 9,9 руб. Підключити опцію «Відпустка-онлайн» можна за допомогою USSD-запиту * 105 * 0060 #, а також в салонах «Мегафона» або через «Сервіс-Гід». Вартість підключення — 30 рублів, абонентська плата не передбачена. Термін дії послуги — 30 днів, після закінчення яких вона відключається автоматично. Детальну інформацію про послугу можна подивитися на офіційному сайті «Мегафона».

«Опція« Відпустка онлайн »дозволяє в п’ять разів знизити вартість мобільного інтернет-доступу в найпопулярніших у туристів країнах. Тепер вона працює в усіх мережах, що діють в цих державах, тобто мандрівникові не треба вибирати одного певного оператора, — говорить директор з розвитку бізнесу на масовому ринку Поволзької філії ВАТ «Мегафон» Володимир Карпушкін. — В даний час саме мобільний інтернет — найбільш швидкозростаюча послуга в роумінгу. Так, в травні 2013 року поволзькі абоненти «Мегафона», відпочиваючі в країнах Європи, прокачали в два рази більше інтернет-трафіку, ніж роком раніше ».

«Відпустка-онлайн» — гарне доповнення до базових розцінками на голосовий зв’язок дзвінки та SMS, які діють в 44 країнах Європи та СНД. Тут для всіх абонентів «Мегафона» діє спеціальна тарифікація: ціна SMS і хвилини дзвінка становить 6 рублів, вихідного дзвінка — 16 рублів. Пропозиція починає діяти автоматично при перетині кордону і реєстрації в мережах закордонних операторів — незалежно від регіону проживання та тарифного плану клієнта.

ВАТ «Мегафон» — один з провідних російських універсальних операторів зв’язку; Компанія працює у всіх сегментах телекомунікаційного ринку Росії. «Мегафон» був створений в червні 1993 року як ЗАТ «Північно-Західний GSM», а потім в 2002 році перейменований у ВАТ «Мегафон». «Мегафон» став першим оператором, які розгорнули власну мережу у всіх регіонах Росії. Компанія та її дочірні підприємства мають у своєму розпорядженні всі необхідні ліцензії та працюють в усіх регіонах Росії, а також в республіках Абхазія, Південна Осетія і Таджикистан. «Мегафон» першим в Росії ввів в комерційну експлуатацію мережу 3G і сьогодні є російським лідером з надання послуг мобільного інтернету, а також займає друге місце в Росії за кількістю активних абонентів.

У 2009 році «Мегафон» став Генеральним партнером XXII зимових Олімпійських ігор і XI Паралімпійських ігор 2014 року в Сочі.

З придбанням в червні 2010 року одного з провідних російських магістральних операторів — Групи «Синтерра» — «Мегафон» істотно збільшив обсяг послуг, що надаються державним і корпоративним клієнтам на ринку фіксованого зв’язку і фіксованого ШСД. У липні 2012 року «Мегафон» отримав одну з чотирьох ліцензій на надання послуг 4G / LTE в Російській Федерації терміном на 10 років і в рамках співпраці з Yota на основі бізнес-моделі MVNO вже почав надавати такі послуги в 81 місті 29 регіонів країни до кінця березня 2013 року. У вересні 2012 року «Мегафон» придбав групу компаній VAS Media. На даний момент здійснюється інтеграція діяльності групи з діяльністю MegaLabs — дочірньої компанії «Мегафона» в сфері досліджень і розробок. У грудні 2012 року «Мегафон» придбав 25% акцій компанії «Евросеть» — найбільшої в Росії мережі магазинів з продажу телекомунікаційних товарів і послуг з умовою придбання ще 25% акцій протягом наступних трьох років.

У листопаді 2012 року «Мегафон» успішно провів первинне публічне розміщення на Московській біржі і Лондонській фондовій біржі. Станом на 31 березня 2013 року основними акціонерами ВАТ «Мегафон» є компанії групи «АФ Телеком» (приблизно 50,01%) і компанії групи TeliaSonera (приблизно 25,17%. Решта акцій належать генеральному директору ВАТ «Мегафон» Івану Таврина (2,5%) і 100% -ному дочірньому підприємству Компанії (8,82%, з яких пан Таврін має право придбати до 3,75% в будь-який час до 2017 року) , а акції, що знаходяться у вільному обігу на публічному ринку, становлять приблизно 14,75% від загальної кількості розміщених акцій.

Posted on