13 Уживаних автомобілів alfa romeo brera для продажу на

Старі автомобілі Alfa Romeo Brera на продаж

Alfa внесла додатковий спортивний штрих в моделі Giulia і Stelvio Quadrifoglio, хоча і в надзвичайно обмеженій кількості. Ці спеціальні серії Alfa Romeo Racing мають ліврею, натхненну італійської лівреях. (05-07-2019)

Схема каршерінга Alfa Romeo буде запущена в Великобританії у вересні

Alfa Romeo запускає першу в Європі платформу для спільного використання автомобілів в тимчасової мережі, яка буде доступна на оновленому хетчбек Giulietta в кінці цього року. Схема, відома як U-Go від Leasys (остання фірма. (11-04-2019)

Alfa Romeo об’єдналася з Amazon для запуску програми онлайн-тест-драйву

Alfa Romeo об’єднала зусилля з гігантом онлайн-роздрібної торгівлі Amazon, щоб дозволити клієнтам замовляти і влаштовувати тест-драйви для свого позашляховика Stelvio через веб-сайт. Через Amazon клієнти можуть замовити 45-хвилинний тест. (20-11-2018)

Має на увазі конкретну модель Alfa Romeo Brera?

Розмір двигуна

Тип палива

колір

рік реєстрації

двигуни.co.uk Limited (FRN 922774) є призначеним представником Consumer Credit Compliance Limited, який уповноважений і регулюється Управлінням фінансового поведінки (FRN 631736).

Дозволи Consumer Credit Compliance Limited як основний фірми дозволяють Motors.co.uk Limited буде здійснювати страхове розподіл і кредитне брокерство. двигуни.co.uk Limited діє як кредитний брокер, а не кредитор. Ми направимо вас в Carmoney Limited (FRN 674094), яка заплатить нам фіксовану комісію за оплачену угоду.

двигуни.co.uk Limited, зареєстрована в Англії та Уельсі під номером 05975777, 100 New Bridge Street, London, EC4V 6JA, UK

копія; Авторські права 2000-2021 Motors.co.uk Limited. Всі права захищені. ПДВ №. ГБ 345 7692 64

Містить дані ОС © Crown, авторські права і права на бази даних, 2021 г

Містить дані Royal Mail © Авторські права Royal Mail і право на базу даних 2021

Містить дані національної статистики © Crown, авторське право і право на базу даних, 2021 г

Альфа Ромео Павук

13 Уживаних автомобілів alfa romeo brera для продажу на

Коротко: на Женевському автосалоні Alfa Romeo Spider отримав престижну премію «Кабріолет року 2006». У 2007 кабріолет Alfa Romeo Spider отримав премію INFOMOTORI WEB AWARDS 2007 — AUTO PIU BELLA DEL WEB ( «Найкрасивіший автомобіль в Інтернеті 2007«). Alfa Spider — це легенда «відкритих» спортивних автомобілів. Думаю, найкрасивіша машинка в своєму класі. Alfa Romeo Spider оснащена двигуном JTS V6 об’ємом 3,2 літра, має постійний повний привід Q4. Машинка не просто красива, але також дуже високотехнологічна і спортивна. Крім того, прекрасний налаштований вихлоп. Одне але — для нашої Росії, звичайно, низенька — на шиномонтажі навіть домкрати під передні колеса насилу влізають. Але це вже провина не автомобіля. А ще краще на Alfa Romeo Spider не їздити по плитці, що лежить в основі часто на трамвайних коліях — непередавані відчуття. Машинки такі вкрай рідко зустрічаються в Російській Федерації. Так що в своєму роді ексклюзив. В цілому, гідна машина. Дарує тільки позитивні емоції і привертає погляди перехожих.

Переваги: ​​привабливий дизайн. Якість збірки і обробки. динаміка. Притягує погляди і дарує задоволення.

Недоліки: серйозних немає.

Alfa Romeo Spider, 2008 р

Машина дісталася мені з невеликими проблемами по ЛКП, даху, відсутніми накладками на дуги безпеки і антеною. Останню проблему вдалося вирішити швидше за все. Alfa Romeo Spider відмінно йде по трасі. Її зовнішність змушує обертатися всіх перехожих. Легко тримає крейсерські 140 км / год з відкритим дахом і цілком собі розганяється до 210. Так, Alfa Romeo Spider — повільніше турбированних німців.

Переваги: ​​ексклюзивна зовнішність. знімний дах. керованість.

Posted on