600-Сильний «монстр» hennessey побудувало пікап velociraptor 6×6 — новини.

600-сильний «монстр»: Hennessey побудувало пікап VelociRaptor 6×6

В рамках тюнінг-фестивалю SEMA-2017 Лас-Вегасі публічно дебютує 600-сильний шестіколёсний пікап Hennessey VelociRaptor 6×6, побудований на базі «зарядженої» моделі Ford F-150 Raptor

600-Сильний «монстр» hennessey побудувало пікап velociraptor 6x6 - новини.

Екстремальний шестіколёсний вантажівка Hennessey VelociRaptor 6×6 оснастили модернізованої ралійної підвіскою Fox. Крім цього, пікап отримав додаткові дуги безпеки, більш потужний передній і задній бампер, допоміжну світлодіодну світлотехніку і масивні 20-дюймові «катки» зі «злими» покришками.

Крім цього, як розповіли в компанії, серйозно модернізований автомобіль можна оснастити високоефективними гальмівними механізмами Brembo.

Шестіколёсний «заряджений» пікап Hennessey VelociRaptor 6×6 харчується від доопрацьованого 3,5-літрового 6-циліндрового агрегату EcoBoost. У стокової версії цей мотор здатний генерувати 450 сил (690 Нм). Однак фахівці американської фірми, за доплату, готові збільшити віддачу мотора до … 600 «кобил».

Домогтися такого збільшення потужності стандартного двигуна вдалося за рахунок установки нових нагнітачів, модифікованої впускної системи і доопрацьованого інтеркулера. Також був перепрограмований електронний блок управління силового агрегату.

600-сильний пікап Hennessey VelociRaptor 6×6 — задоволення не з дешевих. Озвучена ціна автомобіля — не менше 295 000 доларів. У цю вартість входить ціна стандартного «зарядженого» пікапа Ford F-150 Raptor.

Ексклюзивний RUF CTR Clubsport 1989 року продадуть на аукціоні

7 лютого 2018 аукціонний будинок RM Sotheby s проведе в Парижі торги, які напевно зацікавлять цінителів класичних спорткарів. В рамках даного аукціону продадуть світло-зелений екземпляр моделі RUF CTR Clubsport 1989 року.

На початку своєї багатої історії даний автомобіль був відомий як Porsche Carrera і мав яскраво-червоне забарвлення кузова Guards Red. Перший власник машини проїхав на спорткарі близько 40 000 км, після чого він переданий фірмі RUF, що зробила собі ім’я на випуску машин на базі моделей Порше.

Червона Каррера була серйозно модернізована і перетворилася в RUF CTR Clubsport. Фахівці компанії замінили оригінальні сталеві двері, капот і кришку двигуна на алюмінієві аналоги, тим самим полегшивши конструкцію купе на 200 кг.

Плюс модифікація отримала бампери зі скловолокна, а задні колісні арки були розширені, що дозволило встановити легкосплавні диски Speedline більшого діаметра. Даний екземпляр також отримав каркас безпеки і став єдиним автомобілем у серії з унікальною зеленим забарвленням RS Mint Green.

RUF CTR Clubsport оснастили 3,2-літровою рядною «шісткою» з двома турбінами. Мотор, що працює в зв’язці з п’ятиступінчастою механікою, отримав нову паливну систему, а також систему запалювання від гоночного Porsche 962.

В даному екземплярі движок працює зі спеціально розробленою в RUF п’ятиступінчастою механікою, хоча такі машини йшли разом з шестиступінчастою МКПП. Віддача агрегату становить 469 л.з. Практично всі ці роки унікальний CTR Clubsport знаходився в Японії і тільки в 2015 р його привезли назад в Європу, де був проведений капітальний ремонт коробки передач і турбін.

Зараз пробіг спорткара становить 197 000 км, однак машина знаходиться у відмінному стані, тому, очікується, що з молотка вона піде за солідну суму грошей.

Американське ательє побудувало особливий Land Rover

Альянс Jaguar Land Rover веде розробку кліматичної установки нового покоління, яка не дозволить проникнути в салон до 97% вірусів і бактерій.

Jaguar Land Rover (JLR) веде розробку нової системи очищення повітря в салоні автомобілів. Недавні лабораторні дослідження показали, що технологія перешкоджає поширенню всередині автомобіля до 97% вірусів, в тому числі COVID-19, і переносяться по повітрю бактерій.

В прототип нової кліматичної установки використана технологія фірми Panasonic під назвою nanoe X, що нейтралізує дію шкідливих часток. Британці спільно з компанією в галузі мікробіології і вірусології Perfectus Biomed Ltd провели півгодинний лабораторний тест з використанням спеціальної герметичної камери, створеної для імітації вентиляції автомобільного салону в режимі рециркуляції. В результаті системі вдалося придушити поширення 97% вірусів і бактерій, що знаходяться в замкнутому просторі.

Плюс до всього в випробуваннях взяла участь міжнародна дослідницька організація Texcell, в тому числі що спеціалізується на боротьбі з новим коронавірусів. Після двогодинних тестів з’ясувалося, що технологія Panasonic nanoe X в кліматичній системі JLR пригнічує більш 99,995% вірусу SARS-CoV-2.

Нову систему фільтрації повітря в салоні використовують на автомобілях марок Jaguar і Land Rover наступного покоління. Терміни появи машин з цією технологією поки не називають.

Раніше повідомлялося, що JLR буде використовувати в інтер’єрі своїх нових автомобілів особливий матеріал, що отримується з переробленого океанічного сміття і вторсировини. Йдеться про особливий нейлоні під назвою Econyl, який виготовляють з регенерованого промислового пластика, обрізків тканин, утилізованих виробниками одягу, а також з «мереж-привидів» — рибальських снастей, залишених в море. У компанії відзначили, що процес виготовлення нейлону з вторсировини завдає довкіллю на 90% менше шкоди в порівнянні з технологією отримання цього ж матеріалу з сирої нафти.

Posted on