A1 — правила проведення рекламної акції «знижка по промокодом на аксесуари apple» ()

Акції компанії «Aurore Auto», що діють в грудні

Спеціальна пропозиція:

Діючі та нові абоненти: фізичні особи * (в т.ч. абоненти тарифів лінійки Привіт **), абоненти з послугою «Роздільний рахунок» * (далі — клієнти) — при використанні промокодом «Apple» (далі — промокод) отримують знижку від повної ціни при придбанні виділеного асортименту, який бере участь в рекламній акції згідно Таблиці 1.

* Громадяни Республіки Білорусь, іноземні громадяни або особи без громадянства, які мають посвідку на проживання на території Республіки Білорусь.

Місця проведення:

Магазини унітарного підприємства «А1», Інтернет-магазин унітарного підприємства «А1» (далі — інтернет-магазин).

Таблиця 1, ціни зі знижкою:

МодельЗнижка по промокодом, руб
Годинники Apple Watch Nike S5 44mm A2093серий300 руб
Годинники Аpple Watch S5, 44mm A2093 сірий300 руб
Годинники Аpple Watch S5, 40mm A2092 золот290 руб
Годинники Apple Watch S6, 40mm A2291130 руб
Годинники Apple Watch S6, 44mm A2292160 руб
Годинники Apple Watch SE, 40mm A2351110 руб
Годинники Apple Watch SE, 44mm A2352130 руб
Годинники Apple Watch S3, 42mm A1859 сірий70 руб
Годинники Apple Watch S3, 38mm A1858 сереб70 руб
Годинники Apple Watch S3, 38mm A1858 сірий70 руб

Період підписки:

Період, протягом якого можна скористатися спеціальною пропозицією, називається періодом передплати.

Дата початку періоду підписки — 14 травня 2020 року.

Дата закінчення періоду підписки — 31 січень 2021 року.

Кількість аксесуарів, які беруть участь в акції — кількість обмежена.

Правила проведення рекламної акції:

1. Знижки по аналогічним акціях не підсумовуються. Застосовується знижка за останнім введеним промокодом.

2. Спеціальна пропозиція дійсна при наявності в Магазинах унітарного підприємства «А1», інтернет-магазині виділеного асортименту, який бере участь в акції.

3. Скористатися промокодом можуть нові і діючі абоненти А1, назвавши промокод «Apple» перед придбанням товару з Таблиці 1.

4. При оформленні замовлення в інтернет-магазині на моделі з Таблиці 1 необхідно ввести промокод «Apple» в спеціальне вікно.

5. Кількість промокодом відповідає кількості придбаних годин, що беруть участь в акції.

6. Компанія має право в односторонньому порядку змінювати ці Правила, публікуючи зміни на офіційному сайті компанії www.A1.by.

7. У всьому іншому, не врегульованому цими Правилами, клієнт і компанія керуються положеннями договору про надання послуг електрозв’язку, укладеного між клієнтом і компанією.

Прибуток компанії поділять основні акціонери

«Уралхім» Дмитра Мазепина і Дмитро Лобяк — основні акціонери «Уралкалія» — знайшли спосіб знову отримувати дивіденди від компанії, які вона щедро платила до 2014 року. Для цього «Уралхім» викупить до 10% з квазіказначейского пакету «Уралкалія», а також спільно з Дмитром Лобяком викупить емісію префов. Гроші від угод «Уралкалий» витратить на скорочення боргу, добившись співвідношення чистий борг / EBITDA нижче 4, що дозволить почати виплату дивідендів.

Рада директорів «Уралкалія» схвалив продаж до 10% акцій компанії з квазіказначейского пакету 54,77% одному з основних акціонерів — «Уралхіму» (володіє 19,99%) Дмитра Мазепина за ринковою ціною. Поточна вартість пакета — близько 38 млрд руб. У «Уралхіма» ситуацію не коментують. Джерела «Комерсант», знайомі з ситуацією, відзначають: покупатися папери будуть на позикові кошти, які знайдені. Операція вже схвалена ФАС.

3,5 мільярда рублів

склала остання виплата дивідендів «Уралкалія» — за дев’ять місяців 2013 року

Рада директорів також затвердив проведення додаткової емісії 150 млн привілейованих акцій номіналом 0,5 руб. (Близько 5% статутного капіталу). Вона буде розміщена по закритій підписці серед акціонерів, що володіють більше 10% статутного капіталу. Ціну розміщення визначить рада директорів. Брати участь у викупі, кажуть джерела «Комерсант», збираються обидва основні акціонери — «Уралхім» і Дмитро Лобяк (у нього зараз 20%), проте співвідношення часток невідомо. Крім цих акціонерів і квазіказначейского пакета у «Уралкалія» є free float 5,23%. Гроші від цих угод «Уралкалий» направить на зниження боргового навантаження.

На кінець першого півріччя чистий борг «Уралкалія» був на рівні $ 5,5 млрд, а його співвідношення до EBITDA — 4,43. Близько половини кредитів компанії видав Сбербанк ($ 2,7 млрд). Вчора в банку не стали коментувати можливе погашення частини заборгованості «Уралкалія». Але, зазначає джерело «Комерсант», не настільки важливо, які саме кредити будуть погашені, більшість з них довгострокові і обслуговувати їх компанії неважко. Але зниження боргового навантаження дозволить акціонерам отримувати дивіденди вперше з 2014 року, до цього власники отримували не менше 50% чистого прибутку за МСФЗ. За підсумками 2017 року компанія також не робитиме виплат своїм власникам. За дивідендної політики для того щоб почати виплати, потрібно, щоб співвідношення чистий борг / EBITDA було нижче 4. «Уралкалий» вчора заявив, що власники привілейованих акцій отримають переважне право на отримання дивідендів. Тобто компанія отримає можливість платити дивіденди тільки двом основним акціонерам.

Одночасно «Уралкалий» проводить делістинг з Московської біржі, голосування акціонерів з цього питання відбудеться 18 грудня, акції у незгодних компанія викупить по 135,95 руб. за папір. У грудні 2015 року компанія пішла з Лондонської фондової біржі (LSE), паралельно проводячи активний buyback своїх акцій.

Андрій Лобазов з «Атона» зазначає: для «Уралхіма» покупка 10% «Уралкалія» — досить суттєва угода з урахуванням збільшеної боргового навантаження за підсумками входження в компанію (поточна боргове навантаження не розкривається). При цьому, на його думку, перспективи калійного ринку виглядають туманно на тлі запуску нових потужностей, включаючи російський «Волгакалій» «Єврохіму», але, незважаючи на це, завдяки низькій собівартості виробництва обслуговування боргу для «Уралкалія» не є великою проблемою. Пан Лобазов вважає, що подальша стратегія «Уралкалія» після делістингу може бути абсолютно різна: перетворення компанії в «грошову корову», щоб не ділитися дивідендами з міноритаріями, або наступний висновок на IPO після реорганізації бізнесу, наприклад після злиття з «Уралхіма». Юрист правового департаменту HEADS Consulting Анастасія Худякова зазначає: делістинг дозволить «Уралкалія» скоротити свої витрати, зменшити кількість звітності, але при цьому компанія може втратити привабливість для інвесторів і кредитних агентств. Але, каже один зі співрозмовників «Комерсант», сторонні інвестори «Уралкалія» навряд чи потрібні.

Posted on