Акції tesla, nike, coca-cola запропонують за рублі в листопаді

Акції Tesla, Nike, Coca-Cola запропонують за рублі в листопаді

Акції tesla, nike, coca-cola запропонують за рублі в листопаді

У листопаді на Московській біржі почнуться торги акціями Tesla, Alibaba, American Airlines, Nike, Coca-Cola, General Motors і Walmart, повідомив агентству Reuters голова правління біржі Юрій Денисов.

До кінця року на Московській біржі з’явиться ще 30 акцій іноземних компаній, а до кінця 2021 року приватні інвестори отримають доступ до 300 акцій іноземних емітентів. Розрахунки із закордонних паперів проводяться в рублях, а дивіденди нарахують в доларах. «Щоб було зручно російському інвестору, у нього немає необхідності конвертувати валюту для покупки паперів», — пояснив Денисов.

Понад 7 мільйонів приватних інвесторів сьогодні мають доступ до ринків Московської біржі. 14 жовтня на майданчику зареєстрований ювілейний 3-х мільйонний індивідуальний інвестиційний рахунок (ІВС). Оборот по рахунках ІВС на Мосбірже за дев’ять місяців 2020 року перевищив 1 трильйон рублів, в структурі обороту 87% складають угоди з акціями, 10% — з облігаціями, 4% — з біржовими фондами.

24 серпня 2020 року Московська біржа оголосила про початок торгів акціями іноземних компаній, що входять в індекс S P 500. З 24 серпня почалися торги акціями Amazon, The Walt Disney Company, Pfizer Inc., Advanced Micro Devices Inc., Netflix Inc., Micron Technology Inc., Mastercard Incorporated class A, Activision Blizzard Inc, The Boeing Company, NVIDIA Corporation, Facebook Inc., Microsoft Corporation, McDonald’s Corporation, Visa Inc., Twitter Inc., Intel Corporation, Alphabet Inc. Class C, AT T INC., Exxon Mobil Corporation. Торги акціями Apple Inc. почалися пізніше — з 7 вересня через завершення в США корпоративної процедури дроблення акцій компанії (4 до 1).

Дивіденди у закордонних акціях будуть нараховувати в доларах США. Вперше Московська біржа планувала почати торги для 50 найпопулярніших і надійних іноземних акцій в в 2018 році. Тоді ЦБ РФ, як найбільший акціонер біржі, не підтримав цей план.

S P 500 — це індекс, який регулярно розраховується аналітиками компанії Standart Poors, в нього входять 500 найдорожчих публічних американських компаній. Індекс розраховується з 1957 року і являє собою зважене за капіталізацією значення. Цей індекс часто використовується для довгострокового низькоризиковані інвестування.

Роботи з шипування коліс в сузір’ї!

Ми завжди раді старим і новим друзям. Приходьте і кличте тих, хто з нами ще не знайомий.

З 1 серпня знижка за перші відвідини 15%.

Заміна скла під ключ!

  • ЩО ДІЮТЬ АКЦІЇ

Шановні друзі!

технічний Центр «сузір’я» робить спеціальну пропозицію:

Заміна скла ПІД КЛЮЧ, включаючи всі витратні матеріали!

акція безстрокова.

Кількість пропозицій обмежена.

В акції беруть участь певні моделі автомобілів:

Subaru Legacy / Outback b12 98 — лобове скло без підігріву + молдинг + заміна + матеріали — 6000 руб.

Subaru Legacy / Outback b12 98 — лобове скло з підігрівом лівий / правий кермо + молдинг + заміна + матеріали — 6000 руб.

Subaru Legacy / Outback b12 98 — б.у. лобове скло з підігрівом лівий / правий кермо + молдинг + заміна + матеріали — 4000 руб.

Subaru Impreza XV 12 — лобове скло без д.д. з підігрівом ліве кермо + молдинг + заміна + матеріали — 10 000 руб.

Subaru Impreza 07- лобове скло з підігрівом ліве кермо + молдинг + заміна + матеріали — 6000 руб.

Opel Astra H 4D / 5D — лобове скло з підігрівом ліве кермо + молдинг + заміна + матеріали — 6000 руб.

Сезонна заміна шин

  • ЩО ДІЮТЬ АКЦІЇ

Шановні друзі!

технічний Центр «сузір’я» нагадує Вам про необхідність сезонної зміни шин автомобілів!

Ми вже гтоови Вас зустрічати!

В середині осені багато автовласників стурбовані сезонною зміною шин.

Коли міняти гуму?

Про те, що пора перевзутися, вам нагадає термометр. Оптимальний час для заміни літніх шин на зимові — коли середньодобова температура близько +7 градусів. В цей час зростає ймовірність нічних заморозків і ожеледиці, а також різкого похолодання зі снігом. В таких умовах річна гумова суміш працює майже на межі своїх зчіпних властивостей. Тому краще перевзутися заздалегідь, ніж ризикувати втратити контроль над автомобілем.

Виконуємо установку ксенонових лінз в штатні фари.

  • МИНУЛУ АКЦІЇ

Шановні друзі!

технічний Центр «сузір’я» робить спеціальну пропозицію:

Виконуємо установку ксенонових лінз в штатні фари для всіх марок автомобілів.

  • Переклад авто з ксенону на лінзованной ксенон,
  • перехід з галогену на лінзованной ксенон.
  • Будь-які види комплектуючих виходячи з побажання замовника.
  • Вартість послуги від 17 000 рублей із запчастинами і витратними матеріалами.

Подробиці за телефоном: +7 (812) 920-67-20

Запис на обслуговування

Магомедов назвав незаконним угоду FESCO з «Росатомом»

Засновник групи «Сума» Зіявудін Магомедов заявив, що підконтрольні «Росатому» юридичні особи не можуть бути «законними власниками акцій» групи FESCO.

«Я обурений тим, що відбувається в групі FESCO і вважаю, що підконтрольні« Росатому »юридичні особи не є і не можуть бути законними власниками акцій компанії», — передав він РБК через адвоката (бізнесмен перебуває в СІЗО з березня 2018 року по звинуваченню в організації злочинного співтовариства ).

Представник «Росатома» відмовився від коментарів.

Що не влаштувало Магомедова

На початку листопада держкорпорація «Росатом» погодилася взяти в управління Владивостоцький морський торговельний порт — ключовий актив FESCO (Магомедова належить 32,5% її акцій) — на тлі акціонерного конфлікту в транспортній групі.

«Всі рішення, які приймалися і будуть прийматися від імені незаконних власників акцій, в тому числі призначення нового виконавчого органу (у вересні президентом FESCO був призначений Аркадій Коростельов. — РБК) та підписання ним договору довірчого управління [Владивостоцького порту] з «Росатом», також є незаконним », — заявив Магомедов.

Коростельов виступав ініціатором взаємодії з «Росатомом» — про це він писав у листі голові держкорпорації Олексію Лихачова в кінці жовтня. Партнерство передбачає, що на початку наступного року порт Владивостока буде переданий в управління «Росатому», який повинен взяти участь в його інвестиційній програмі.

«Угода з« Росатомом »про стратегічне партнерство було підписано президентом групи відповідно до закону і корпоративними процедурами», — парирує представник FESCO, підкреслюючи, що Коростельов був призначений главою FESCO 3 вересня — до появи в компанії нових власників.

11 листопада губернатор Примор’я Олег Кожемяко заявив, що «Росатом» спочатку виступить в ролі керуючої компанії порту Владивостока, а потім — як власник FESCO. «На засіданні уряду визначився якірний інвестор, було сказано, що« Росатом »буде власником FESCO», — розповів він працівникам порту. Але президент FESCO пізніше це спростував, зазначивши, що держкорпорація не ввійде в капітал ні порту, ні самої групи. А Кожемяко додав, що сталася «плутанина у формулюваннях». Одне з джерел РБК на початку листопада також говорив, що «Росатом» «на поточний момент» не планує входити в капітал FESCO.

Хто став новим акціонером FESCO

Магомедов і раніше критикував призначення Коростельова. Але в його підтримку виступили представники трьох компаній: зареєстрованої на Британських Віргінських островах Domidias Ltd і двох російських компаній — «НОВАТОРІНВЕСТ» і «Наутіліус», які назвали себе «держателями найбільшого пакету акцій» FESCO — 33,9%. Засновника «Суми» вони звинуватили у виведенні $ 1 млрд з транспортної групи. FESCO раніше подала відповідні позови до структур Магомедова в Лондонський міжнародний арбітражний суд.

До 30 вересня «НОВАТОРІНВЕСТ» і «Наутіліус» належали віце-президентові FESCO Айдеміров Усахову. Через Domidias Ltd часткою в FESCO (23,8%) володів фінансист Марк Гарбер. 5 жовтня стало відомо, що Гарбер теж продав свою частку в компанії, але покупець, як і в перших двох випадках, що не розкривався.

Forbes писав, що нові власники цих трьох компаній — акціонерів FESCO пов’язані з бізнесменом Михайлом Рабіновичем, який до травня 2019 року контролював пасажирського залізничного оператора «Гранд Сервіс Експрес», а зараз є співвласником Локо-банку. У п’ятницю, 20 листопада, FESCO повідомила, що сам Рабинович викупив 17,4% групи у американської TPG Capital. Але представник FESCO сказав РБК, що цей бізнесмен не набував частки GHP Group і Усахова.

Магомедов називає «незаконними» угоди з акціями FESCO, які були у GHP, Усахова і TPG, стверджуючи, зокрема, що Гарбер володів часткою в компанії, а лише керував нею. «23,8% акцій належать мені особисто, вони перебували в управлінні мого довіреної особи, з яким є діючі і по сьогоднішній день відповідні юридичні домовленості. Він не мав права розпоряджатися ними без моєї згоди. Йому добре відомо, що я такої згоди не давав, в зв’язку з чим з усіма угодами з цим пакетом без моєї участі і згоди є незаконними і будуть оскаржені в суді, — підкреслив заарештований бізнесмен. — Такими ж незаконними є угоди з 9,5% акцій, що належать самій компанії (казначейський пакет), він також не міг бути придбаний на законних підставах ».

Засновник «Суми» звинуватив і TPG в порушенні юридичних зобов’язань перед ним через продаж 17,4% групи Рабиновичу, «про що і продавцеві, і покупцеві добре відомо».

«Мої дії знаходяться виключно в правовому полі і велися відповідно до отриманого компетентним юридичним супроводом», — сказав РБК Гарбер. РБК направив запити Усахову і главі московської філії TPG Дмитру Швецю. З Рабиновичем зв’язатися не вдалося.

Posted on