Акціонери gm-автоваз схвалили виробництво chevrolet niva-ii бізнес рбк

Акціонери GM-АвтоВАЗ схвалили виробництво Chevrolet Niva-II

Протягом місяця GM-АвтоВАЗ планує залучити фінансування для завершення будівництва автоскладального комплексу. «Що стосується термінів початку виробництва, то ми вносимо останні поправки до оновленого графік робіт за проектом з урахуванням всіх його складових, в тому числі готовності наших постачальників. Як тільки цей процес буде завершено, ми зробимо відповідну заяву », — заявили в компанії.

Проект Chevy Niva другого покоління реалізується з 2013 року, але в на початку 2015 року GM-АвтоВАЗ оголосила про його припинення за рішенням акціонерів — АвтоВАЗу і американської General Motors (у партнерів по 50%). Новий президент АвтоВАЗ Бу Андерссон вирішив провести ревізію проекту, а GM в березні поточного року оголосив про реструктуризацію бізнесу в Росії.

У липні РБК повідомляв, що GM-АвтоВАЗ веде переговори з ВТБ про виділення кредиту на 12 млрд руб. Але для залучення фінансування компанії було потрібне схвалення акціонерів. Тепер це обмеження зняте. В даний час GM-АвтоВАЗ спільно з урядом Самарської області намагається домогтися перепідписання угоди про промзбірку.

Проект Chevy Niva другого покоління розрахований на 120 тис. автомобілів, заявлений обсяг інвестицій — $ 209 млн. Для його реалізації на території ОЕЗ Тольятті будуються пресове й кузовне виробництво (виробничий комплекс побудований приблизно на 85ndash; 90%). Крім того, GM-АвтоВАЗ спільно з АVTEC Ltd., що входить в індійську Birla Group, в рамках СП AZ Powertrain (по 50%) з 2014 року будує завод двигунів за ліцензією PSA Peugeot Citroeuml; n.

Згідно з річним звітом АвтоВАЗу за 2014 рік, на 31 грудня зобов’язання GM-AвтоВАЗ за договорами на закупівлю обладнання для нової Chevy Niva становили 6,3 млрд руб. Старт виробництва машини був запланований на грудень 2015 року, потім терміни зрушилися на середину 2016 року. Нові терміни поки не називалися.

Акціонери GM-Avtovaz «дали добро» на випуск Chevrolet Niva нового покоління

16.09.21

Автомобілі LADA стали переможцями премії «Позашляховик року 2021»

15.09.21

LADA пропонує поглянути на сезон по-новому

13.09.21

LADA Vesta отримала нову мультимедійну систему EnjoY

13.09.21

LADA Vesta на IX Міжнародному Євразійському форумі «Таксі»

09.09.21

LADA Vesta під номером «600 000» відправиться на експорт

08.09.21

LADA підтримає приватну гоночну команду на ралі DAKAR 2022

07.09.21

Автомобілі LADA на виставці COMTRANS 2021

03.09.21

LADA оголошує результати продажів в Росії в серпні

02.09.21

Старт продажів оновленої Niva Bronto

01.09.21

АВТОВАЗ: 35 років науково-технічного центру

30.08.21

Автомобілі LADA для медиків Самарської області

03.08.21

LADA оголошує результати продажів в Росії в липні 2021 року

Акціонери GM-Avtovaz «дали добро» на випуск Chevrolet Niva нового покоління

Акціонери gm-автоваз схвалили виробництво chevrolet niva-ii бізнес рбк

Акціонери СП підтримали проект по серійному випуску Chevrolet Niva нового покоління, проект планують відновити найближчим часом. Своє схвалення вони висловили на минулому засіданні ради директорів GM-Avtovaz. Засоби для завершення будівництва автоскладального комплексу в Тольятті компанія планує знайти протягом місяця.

На фото: екстер’єр концепту Chevrolet Niva нового покоління

«Для вирішення цих питань, за нашою оцінкою, знадобиться близько місяця, хоча процес може розтягнутися на більш тривалий термін через нестійкість валютного курсу і загальної економічної нестабільності. Ми маємо намір негайно відновити роботи по проекту, як тільки будуть завершені всі необхідні формальності, — цитує «Автостат» слова джерела в прес-центрі GM-Avtovaz. — Що стосується термінів початку виробництва, то ми вносимо останні поправки в оновлений графік робіт за проектом з урахуванням всіх його складових, в тому числі готовності наших постачальників. Як тільки цей процес буде завершений, ми зробимо відповідну заяву».

На фото: інтер’єр концепту Chevrolet Niva нового покоління

Зараз представники спільного підприємства спілкуються з кредитними організаціями та урядом про умови надання грошових коштів, які допоможуть компанії відновити всі необхідні роботи по проекту в повному обсязі. Нагадаємо, реалізація випуску нової генерації Chevrolet Niva стартувала в 2013 році, а в 2015 стало відомо про припинення за рішенням акціонерів.

Раніше повідомлялося, що СП звернулося до Ощадбанку і ВТБ за кредитом в розмірі 12 мільярдів рублів на реалізацію проекту. Нещодавно також стало відомо, що GM-Avtovaz не планує скасовувати акцію, згідно з умовами якої тим, хто в кінці 2013 року купив Chevrolet Niva нинішнього покоління, надається пріоритетне право на покупку позашляховика другої генерації.

Читайте також:

Для можливості коментувати, вам необхідно авторизуватись

концепт сподобався! Подивимося на те, що буде в серії. Сподіваюся на розумний цінник. Інакше чекає авто провал.

Ви не повірите — провал чекає авто навіть в тому випадку, якщо цінник буде розумний з точки зору споживача, але не зможе забезпечити окупності проекту.

Posted on