акціонери; магніту; обрали нову раду директорів, збільшивши кількість незалежних

Акціонери «Магніту» обрали нову раду директорів, збільшивши кількість незалежних

Акціонери торгової мережі «Магніт» прийняли рішення про розширення ради директорів з 9 до 11 осіб, в тому числі збільшивши число незалежних директорів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Збори акціонерів« Магніту »обрало нову раду директорів, число членів якого було збільшено з 9 до 11 на річних зборах акціонерів у червні цього року. Сім його членів раніше вже були директорами «Магніту», проте в його склад посилився за рахунок чотирьох нових членів », — наголошується в повідомленні.

Як пояснили в компанії, в оновлений Рада директорів «Магніту» увійшли відразу чотири нових члена, троє з яких — незалежні. Зокрема, до ради увійшли співзасновник, голова правління і партнер компанії Marathon Group, що є другим за величиною акціонером компанії, Сергій Захаров. Крім того, в нього увійшли колишній топ-менеджер компанії BainCompany Пьерр Лорен Ветли, голова ради директорів «Система Капітал» і «Система Азія», член ради директорів МТС банку Всеволод Розанов, керівник стратегії та інновації глобального бізнес-підрозділу Sanofi Наїра Адамян.

Місця в новій раді директорів компанії зберегли президент і генеральний директор «Магніту» Ян Дюннінг, президент Marathon Group Олександр Винокуров, представники ВТБ Капіталу (основний власник мережі) Тім Демченко і Олексій Махнєв, а також незалежні директори Чарльз Райан, Вальтер Кох і Джеймс Сіммонс. При цьому рада покинули незалежні директори Євген Кузнєцов і Грегорі Моват, які в колишньому складі очолювали комітети з фінансових ринків і аудиту відповідно. —gt;

«Магніт» — найбільший російський ритейлер за кількістю магазинів. Станом на 30 червня 2021 року мережа ритейлера налічувала 22 тис. 344 магазина: 15 тис. 348 магазинів біля будинку, 469 супермаркетів «Магніт Сімейний» та 6 527 магазинів дрогері, розташованих в 3 802 населених пунктах Російської Федерації. Виручка ритейлера «Магніт» за підсумками квітня — червня 2021 року збільшилася за міжнародними стандартами фінансової звітності (МСФЗ) на 9,6% в річному зіставленні, до 424,3 млрд руб., чистий прибуток впав за звітний період на 6%, до 12 млрд руб.

акціонери «Русала» обрали новий склад ради директорів

ГОНКОНГ / СЯНГАН / 28 червня. / ТАСС /. Оновлений рада директорів «Русала» в складі 12 чоловік був обраний в четвер за підсумками загальних зборів акціонерів. Виконавчими директорами компанії призначені Євген Нікітін, Сергій Попов та Євген Вавилов, йдеться в повідомленні алюмінієвого гіганта на Гонконгській фондовій біржі.

На засіданні також затвердили кандидатури В’ячеслава Соломіна і Тимура Валієва на пост невиконавчий директорів. Ще одним невиконавчим директором залишається Марко Музетті.

Серед незалежних неіполнітельних директорів до складу увійшли Філіп Мейлфейт і Жан П’єр Томас. Іншими незалежними невиконавчий директорів залишилися Елсі Льюнг, Маттіас Варніг, Дмитро Васильєв, Бернард Зонневельд.

Про нинішні кадрові зміни було оголошено вже після закінчення біржових торгів в Гонконзі. Раніше за підсумками четверга акції «Русала» виросли на 1,54% — до 1,98 гонконгського долара за штуку.

Зміна топ-менедженту

24 травня «Русал» повідомив про відхід у відставку гендиректора компанії Олександри Бурик і семи членів ради директорів для захисту інтересів компанії після введених проти неї санкцій США. З 28 червня рада директорів компанії залишають Владислав Соловйов, Зігфрід Вольф, Максим Соков, Дмитро Афанасьєв, Гульжан Молдажанова, Ольга Машковська і Катерина Нікітіна.

З 25 травня рада директорів в якості невиконавчого директора покинув основний власник «Русала» Олег Дерипаска. А 26 червня було оголошено про відхід з поста незалежного невиконавчого директора Марка Гарбера.

санкції

Мінфін США 6 квітня включив Дерипаску та підконтрольні йому компанії, серед яких «Русал» і En + (основний акціонер «Русала»), В антиросійський списку санкцій. Це обрушило котирування одного з найбільших в світі виробників алюмінію і поставило під питання виконання компанією контрактів і боргових зобов’язань. Пізніше США повідомили, що обмеження на співпрацю з «Русалом» в рамках санкцій можуть бути зняті за умови відмови бізнесмена від контролю в компанії.

Акціонери «Мосенерго» обрали одного нового члена до ради директорів

МОСКВА 24 червня (BigpowerNews) # 151; Акціонери «Мосенерго» на річних загальних зборах в середу майже повністю переобрали раду директорів в колишньому складі, включивши одного нового члена # 151; консультанта відділу управління департаменту міського майна Москви Олексія Собіцкого, випливає з повідомлення компанії.

До нового складу з колишнього увійшли представники «Газпрому»: заступник голови правління Віталій Маркелов, члени правління та начальники департаментів Олена Михайлова і Геннадій Сухов, а також начальник департаменту Олександр Іванніков. Також були переобрані глава «Газпром енергохолдингу» Денис Федоров, його заступник Павло Шацький і керуючий директор «Мосенерго» Олександр Бутко.

Крім того, повідомляє ПРАЙМ, акціонери переобрали радника голови правління Газпромбанку Андрія Хорева, главу департаменту ЖКГ Москви Олександра Соловйова, заступник начальника управління департаменту міського майна Москви Андрія Табельского, заступника гендиректора за ринковими інвестицій ІК «Регіон» Костянтина Коміссарова та заступника директора з інвестиційної діяльності «Міського агентства управління інвестиціями »Олексія Чернікова.

З минулого складу в рада не увійшов керівник департаменту економічної політики та розвитку Москви Кирило Пуртов.

«Мосенерго» # 151; територіальна генеруюча компанія Росії. В її складі працюють 15 електростанцій встановленою електричною потужністю 12,8 тисячі МВт. Встановлена ​​теплова потужність компанії # 151; 43,8 тисячі Гкал.ч. Електростанції «Мосенерго» постачають понад 60% електроенергії, споживаної в Московському регіоні, і забезпечують близько 90% потреб Москви в теплі.

Основні акціонери # 151; ТОВ «Газпром енергохолдинг» з часткою в 53,5%, місто Москва в особі департаменту міського майна з часткою в 26,45%.

Posted on