Аком — підкорювач стихій. долина п’ятитисячників. ера авто. викуп авто. продати авто. вконтакте

АКОМпідкорювач стихій. Ельбрус як Вулкан

.

Ера Авто. викуп авто. продати авто. запис закріплена

АКОМпідкорювач стихій. Долина п’ятитисячників.

Предгорная і гірська частина займають левову частку Кабардино-Балкарії. Через республіку простяглися п’ять основних хребтів Великого Кавказу, а найвищою точкою, причому не тільки КБР і Росії, але і всієї Європи, є Ельбрус. Висота вулкана — 5 642 метра над рівнем моря.

Старт третього дня експедиції почався на знаменитих Блакитних озерах, глибину яких не зміг визначити навіть легендарний Жак Ів Кусто.

Карстові озера — це одна з туристичних визначних пам’яток Кабардино-Балкарії, куди обов’язково загляне кожен турист. Далі караван пройшов через Черекського тіснину — вузьку гірську ущелину, по самому краю якої раніше йшла неймовірно вузька й небезпечна дорога, сьогодні повністю захована в тунелі. Уважний подорожній помітить крихітний, ніяк не позначений поворот, який виведе на стежку по самому краю прірви, на дні якої біжить стрімка гірська річка.

Далі маршрут перетнув Верхню Балкарії — село з трагічною історією і неймовірною за красою природою. Вісімнадцять колись об’єднаних воєдино селищ знали і світанок, і глибоке запустіння, і навіть забуття. Сьогодні тут неквапливо і розмірено протікає життя декількох тисяч балкарців, які радо зустрічають туристів.

На території Кабардино-Балкарії, крім Ельбрусу, знаходяться ще п’ять «п’ятитисячників», побачити які можна з різних точок Безенгійській ущелини. Але мандрівникові туди ще належить дістатися: шлях перегороджує найвищий в республіці автомобільний перевал Шкільний.

Пройти складну гірську дорогу можна лише на добре підготовленому автомобілі і тільки в підходящу погоду. Слизьке каміння, глибока колія і розбиті грунтові стежки підкоряться впевненим, відкривши неймовірний, буквально сліпучий північні схили двох вершин -Дихтау і Коштан-тау. На перевалі захоплює дух в прямому і переносному сенсі: брак кисню відчули навіть досвідчені учасники.

Віртуальний Тур по заводу «АКОМ їм. Н.М. Ігнатьєва»

Відвідайте сучасний завод прямо зараз, не виходячи з дому!

Зустрітися з виробництвом АКОМ!

Час нових відкриттів автопробіг по Вірменії

Яскрава, наповнена низкою незабутніх пригод, і

вельми пізнавальна експедиція в Кабардино-Балкарії

проводилась за безпосередньої підтримки компанії АКОМ — лідера

російського ринку акумуляторних батарей —

і стала відправною віхою випробуваного нами режиму реальних випробувань.

«Торговий дім АКОМ» — ексклюзивний дистриб’ютор акумуляторного заводу «АКОМ їм. Н.М. Ігнатьєва »на території Росії, СНД і в країнах Європи

Акумулятори АКОМ

Кальцієва перевірена часом високонадійна батарея, що отримала найвищу в Росії оцінку світових автоконцернів

Акумулятори ULTIMATUM AGM

Батареї повністю відповідають міжнародним стандартам якості і підходять для використання в автомобілях, оснащених системами «Старт-Стоп»

Акумулятори АКОМ + EFB

Акумулятор з удосконаленою технологією EFB, що відповідає світовим стандартам якості, із застосуванням технології PUNCH, подвійний ресурс батареї

Акумулятори РУСБАТ +

Надійна, кальцієва батарея, призначена для вітчизняних та іноземних автомобілів. Якість батареї гарантує виробник — завод «АКОМ»

Акумулятори REACTOR

Лінійка потужних акумуляторних батарей з рекордними значеннями струму холодного пуску, яка не має аналогів в Росії

Акумулятори BRAVO

Лінійка кальцієвих надійних батарей з оптимальним поєднанням параметрів ємності і струму стартера — для автомобілів зі стандартним пакетом опцій

«Торговий дім АКОМ» — ексклюзивний дистриб’ютор акумуляторного заводу «АКОМ їм. Н.М. Ігнатьєва »на території Росії, СНД і в країнах Європи:

повний спектр послуг з логістичного, експортного та маркетингового супроводу продажів батарей

Прямі поставки від виробника

ТД АКОМ закуповує продукцію безпосередньо у заводу АКОМ і продає по дилерській мережі по всій Росії і за кордоном

Робота на експортних ринках

ТД АКОМ активно співпрацює з партнерами в країнах СНД і в Європі, в тому числі в Польщі, Болгарії, Греції

АТ «ТД АКОМ» — прогресивна, що динамічно розвивається команда професіоналів найвищого рівня. Щорічно компанія демонструє успіхи в торговельно-маркетингової діяльності і активно збільшує обсяги продажів акумуляторних батарей на відкритому ринку.

АТ «ТД АКОМ» активно розвиває дилерську мережу компанії — на сьогоднішній день вона включає вже більше 100 партнерів у всіх регіонах Росії, країнах СНД і Європи. Кількість реалізованих АКБ вже перевищує 12 мільйонів. «ТД АКОМ» не зупиняється на досягнутому.

Завданням «Торгового дому АКОМ» є зміцнення лідируючих позицій на акумуляторному ринку, розширення дилерської мережі, збільшення обсягів продажів. Запорукою успіху компанії є продаж і просування інноваційних продуктів акумуляторного заводу «АКОМ їм. Н.М.Ігнатьєва »- АКБ, вироблених за сучасними технологіями з експлуатаційними і споживчими характеристиками, які не поступаються світовим аналогам.

Завдяки злагодженій динамічною роботі команди «Торгового дому АКОМ», компанія досягла значних успіхів в експортної діяльності. «АКОМ» — основний вітчизняний експортер АКБ, що забезпечує більше 60% експорту в галузі, за рахунок поставок в усі країни СНД, а також Сербію, Грецію, Монголію, Польщу і багато ін.

Наші переваги

технології виробництва

Виробництво оснащене сучасним закордонним обладнанням з використанням передової технологій

Партнерська мережа

Більше 60 партнерів по всій Росії, в країнах СНД і в Європі, в тому числі в Польщі, Болгарії, Греції

Ельбрус і озеро Гіжгіт

Дремлющий вулкан, який є найвищою точкою в Росії, на Кавказі і в Європі, має дві гарні вершини — східну (5621 м) і західну (5642 м). У всі часи ця гора викликала захоплення, захват і самі неймовірні емоції. І щасливий той, хто має можливість підійти до неї ближче, а тим більше той — хто може побувати прямо на ній.

Милуватися нею можна цілу вічність. Восторг, випробуваний від зустрічі з Ельбрусом, залишається назавжди в нашій пам’яті. Вона надихала поетів, письменників і художників в усі часи. Найпоетичніші епітети пов’язані саме з цією горою. Вона зачаровує своєю величчю і неповторністю.

Ми Вас запрошуємо здійснити подорож до підніжжя цієї гори, де безроздільно панують стихії вічних снігів, льодів і скель. Це царство сили, великої сили природи, яка передається до людини, коли він насмілюється наблизитись до цієї грандіозної вершині.

Чегет і Азау

Приельбруссі, де розташувалися знамениті гірськолижні курорти «Чегет» і «Азау» — це казковий край, де крижані вершини обрамляются прикрасою квітучих альпійських лугів, де сяйво снігу переливається в райдугах водоспадів і пінистих річок.

Чегет і Азау є, мабуть, одними з найбільш відомих і відвідуваних гірськолижних курортів світу. Сюди, з усіх країн, прагнуть потрапити любителі зимового відпочинку, туристи і, звичайно, професіонали гірськолижного спорту. На різних мовах можна тут почути промову туристів. Це край, що славиться своїми кавказькими гостинністю, видатними людьми і відомими відвідувачами.

Баксанское ущелині

Подорож проходить через Баксанское ущелині — знамените ущелині в Кабардино-Балкарії, що є дорогою до Ельбрусу. Вже звідси починаєш милуватися величчю хребтів, багатством природи Кавказу і усвідомлювати всю міць планети. У верхів’ях Баксанського ущелини знаходяться потужні льодовики, танення яких дають початок річці Баксан, що протікає по цій ущелині.

На території унікального національного заповідника «Приельбруссі» ми заїжджаємо на галявину Нарзаном. Земля цієї галявини пофарбована в колір іржі, нагадуючи нам про те, що тутешній нарзан багатий залізом.

Відвідаємо ущелині Адир-су — одне з найбільш унікальних ущелин Центрального Кавказу, в верхів’ях якого знаходиться знаменита гора Уллу-Тау.

Під час екскурсії екскурсовод Вам розповість цікаві факти літописі підкорення Ельбрусу, про місцевих жителів, їх звичаї і традиції, про багатства надр землі Центрального Кавказу і про багатьох цікавих фактах і подіях, що відбувалися тут. Всю дорогу Вас будуть супроводжувати легенди, міфи і вірші, присвячені цій божественної горі.

Канатна дорога підніме Вас до висоти 3500 метрів, і Ви зможете насолодитися панорамами гір і зустріччю з красенем Ельбрусом. Саме тут захоплює дух від побаченого, саме тут відчуваєш себе по-справжньому вільним.

озеро Гіжгіт

Потім ми заїдемо на озеро Гіжгіт. Цей водойму сховався серед приголомшливих, величних гір, прекрасних у будь-який час року. Про це водоймі ходять лякають легенди і захоплюючі історії. Подейкують, що в його околицях зариті стародавні, заговорені скарби, які надають містичний вплив на що проходять повз людей: хто слабший, в буквальному сенсі непритомніє, а сильніші прибульці, що з’являються біля озера, відчувають нестерпний головний біль. Тому знайте — трохи почнеться запаморочення, значить, десь поряд заховані скарби!

Озеро Гіжгіт в Приельбруссі — локація незвичайна, і не тільки завдяки своїй історії і природного оточення. Нещодавно тут виявили дивні, непізнані петрогліфи, які раптом виразно проявилися на валунах після дощу. Це сталося зовсім поруч з дивним водоймою. Звідки тут узялися наскальні малюнки, мабуть, залишені стародавніми племенами, до сих пір залишається нез’ясованим..

Posted on