Аком — підкорювач стихій. пустеля цукру — в гонитві за духом справжнього «Дакара»

АКОМпідкорювач стихій. Пустеля Сахара — в гонитві за духом справжнього «Дакара»

Аком - підкорювач стихій. пустеля цукру - в гонитві за духом справжнього «Дакара»

Поки світова еліта ралі-рейдів пилить в Саудівській Аравії, в Африці їдуть справжні фанати класики — тут щороку проходить гонка «Африка Еко Рейс», маршрут якої частково повторює той самий, справжній і незмінний Дакар. Ключове завдання проекту — розповісти про самому складному гоночному марафоні на планеті, оцінити туристичний потенціал Марокко і, звичайно, знайти той самий дух «Дакара», заради якого щороку десятки пілотів відправляються в Північну Африку. Організатором проекту виступає НП РОСРР (Російські ралі-рейди), Генеральними партнерами стали компанія АКОМ — найбільший в Росії виробник автомобільних акумуляторів (АКОМ, АКОМ + EFB, Ultimatum AGM, Reactor, Bravo і т.д.) І ТОВ «ЛЛК-Інтернешнл» — виробник масел ЛУКОЙЛ.

Команді доведеться проїхати сім повноцінних гоночних спецділянок, випробувати свої сили в горах і піщаних ергах, навчитися долати дюни і кам’яні схили, а також випробувати в найтяжких умовах моторне масло LUKOIL GENESIS ARMORTECH 5W-40, яке рекомендовано для більшості зарубіжних автобрендів, і акумулятори АКОМ + EFB, що володіють поліпшеними характеристиками і довели свою надійність в найжорсткіших природно-кліматичних умовах.

Про команду — ідея і реалізація проекту «У гонитві за духом справжнього« Дакара »здійснюється Дмитром Перетятко, Генеральним директором НП РОСРР, Олексієм Беркутом (Майстер спорту міжнародного класу, чотириразовий Чемпіон Росії з ралі-рейдів і один з найдосвідченіших вітчизняних учасників класичного« Дакара »), який розробив по дорожнім книгам пройдених гонок весь спортивний маршрут експедиції; Дмитром Меремьяніним, Майстром спорту з крос-кантрі ралі, Кандидатом у майстри спорту з альпінізму, провідним інструктором міжнародної школи LandRoverExperience, організатором експедицій і змагань з 1998.

Дмитро Меремьянін: «Для нової експедиції були обрані батареї АКОМ + EFB. Акумулятори виробництва компанії АКОМ не раз ставали надійними супутниками в наших екстремальних подорожах. Ми відчували їх під час автопробігу по горах Кабардино-Балкарії, і батареї показали себе виключно з кращого боку. У сувору африканську гонку Дакар ми взяли акумулятори з поліпшеними характеристиками, і я впевнений — вони не підведуть і в черговий раз впораються з усіма випробуваннями на нашому непростому маршруті ».

Експедиція стане елементом глобальної концепції «Чотири стихії АКОМ», в рамках якої акумулятори АКОМ + EFB вже підкорили Північний полюс і вулкан Ельбрус, а тепер відправляються в спеціальний автопробіг по пустелі Сахара. Завдяки застосуванню сучасних технологій, життєвий цикл батареї «АКОМ + EFB» подвоєний, підвищена корозійна стійкість електродів при високих температурах, значно збільшені пускові струми. Завдяки надійності даної батареї «АКОМ + EFB» володіє гарантією 4 роки.

Всі подробиці експедиції і мальовничі фотографії з місця подій тут: http: // akom.su / sites / expedition /

Читайте також

Вікова категорія сайту 18 +

Мережеве видання (сайт) зареєстровано Роскомнадзором, свідоцтво Ел № ФС77-80505 від 15 березня 2021 р. Головний редактор — Сунгоркин Володимир Миколайович. Шеф-редактор сайту — Носова Олеся В’ячеславівна.

Повідомлення і коментарі читачів сайту розміщуються без попереднього редагування. Редакція залишає за собою право видалити їх з сайту або відредагувати, якщо зазначені повідомлення та коментарі є зловживанням свободою масової інформації або порушенням інших вимог закону.

car_era

13 серпня 2019 року через г. Мінеральні Води за підтримки Генерального Партнера проекту -компанієй «АКОМ», лідера російського ринку АКБ стартувала основна частина експедиції по Ельбруського вулканічного центру. Ключове завдання проекту, який буде реалізований спільно з фахівцями лабораторії лазерних інтерферометричний досліджень Державного астрономічного інституту імені П. До. Штернберга — оцінити вулканічну активність Ельбрусу на сьогоднішній день.

В рамках експедиції буде зібраний матеріал для науково-популярного фільму про Ельбруського вулканічному центрі, який розповість не тільки про основну тему експедиції і про роботу наукових співробітників в зазначеному напрямку, але і про цікавих з точки зору туризму локаціях, про історію і легендах Приельбрусся.

Група подолає 1500 км, підніметься на автомобілях на висоту 3200 метрів. Маршрут пройде через Суканское ущелині, Верхню Балкарії, перевали Чегетджара, і Актопрак, Баксанскую нейтринну обсерваторію, загадкову долину Джил-Су і легендарнуюгору Сірх — колись найвищу точку околиць, пов’язану з язичницьким культом Сонця. Завершення основної частини маршруту очікується 17 серпня в Мінеральних водах.

На кордоні Ставропольського краю, відкриваючи мандрівникові дорогу в справжні Кавказькі гори, знаходиться Кабардино-Балкарія — республіка ущелин і тіснин, мінеральних вод та гірських піків. А над нею піднімається Вулкан Ельбрус — головна мета експедиції.

Кабардино-Балкарія- мекка вітчизняного альпінізму і екстремального туризму, місце сили, яке з року в рік тягне досвідчених мандрівників своїми гірськими схилами і незайманою красою природи. Вона може пишатися своїми дорогами: асфальт в республіці дасть фору навіть столичними вулицями і магістралях. До багатьох визначних пам’яток можна з комфортом доїхати і на легковому автомобілі.

Маршрут руху експедиції пройде іншим чином — через кам’яну стежку, що йде по краю Суканского ущелини. На шляху до Верхньої Балкарії експедиція подолала ущелині сука-Су і перший перевал висотою 2600м. Рельєф ущелини типово гірський, являє собою глибокий каньйон з крутими часто стрімкими бортами.

Два роки тому потужний сель перетворив ці місця в справжній кам’яний бастіон, пройти який комфортно під силу тільки підготовленим автомобілю з високим дорожнім просвітом. Тут можна насолодитися видом здиблених порід, відчути на собі приховану міць Ельбруського вулканічного центру і своїми очима побачити приховані види Кабардино-Балкарська гір. Одне із завдань експедіціі- показати справжню красу республіки, її величезний туристичний потенціал і неймовірні можливості для відпочинку на будь-який смак і достаток.

Posted on