Акумуляторні батареї від teslapanasonic — найдоступніші на ринку акумуляторних батарей для

Акумуляторні батареї від Tesla / Panasonic — найдоступніші на ринку акумуляторних батарей для електромобілів

Акумуляторні батареї від teslapanasonic - найдоступніші на ринку акумуляторних батарей для

Згідно з даними аналітика UBS Коліна Лангау (Colin Langan), розбирання літій-іонних акумуляторних батарей від Panasonic / Tesla, LG Chem, Samsung SDI і Contemporary Amperex Technology (CATL) показала, що батареї виробництва Panasonic / Tesla приблизно на 20% дешевше, ніж наступне кращу пропозицію від LG Chem.

За приблизними підрахунками, літій-іонні пальчикові батарейки від Panasonic, формату 21700 (2170), стоять 111 доларів США за 1 кВт * год. Це на 37 доларів США дешевше, ніж пропозиція від LG Chem (148 доларів США за 1 кВт * год). І якщо у інших виробників акумуляторних батарей ціни ще вище, то компанія-виробник Panasonic / Tesla знаходиться в ще кращому становищі порівняно з ними. З іншого боку, немає впевненості в тому, на скільки дешевше коштує робити модулі з інших типів батарей (загальна різниця на модулі може бути менше).

У будь-якому випадку, акумуляторна батарея на 75 кВт * год повинна коштувати компанії Tesla 8325 доларів США або 11100 за 100 кВт * год. Наскільки ми розуміємо, це вартість до того, як вони починають робити модулі. Для порівняння, компанії LG Chem такі акумуляторні батареї обійдуться дорожче, відповідно на 2800 та 3700 доларів США.

UBS очікує, що до 2025-у році вищезгадані виробники будуть контролювати 70% ринку акумуляторних батарей для електромобілів, а ціни знизяться на 10% протягом 2-3 років.

Джерела: hefly.com, ft.com

Є ще інші свідчення того, що акумуляторні батареї від Панасонік / Тесли, якщо не кращі, то одні з кращих на ринку. Так, новий Jaguar I-Pace багатьох розчарував в плані свого пробігу 386 км (240 миль) при 90 кВт * год батареї. І це на тлі старих батарейок від Панасонік / Тесли формату 18650. Якщо ж говорити про нові батареях, то глава фірми Munro Associates Сенді Мунро (Sandy Munro), після розгромних статей і відео (1, 2) Модел 3, визнав, що акумуляторні батареї у останньої — кращі на ринку.

Аналітики UBS подвоїли свою оцінку цільової вартості акцій Tesla (TSLA) напередодні «Дня батареї»

Як повідомляє TheStreet, аналітики UBS подвоїли свою оцінку цільової вартості акцій Tesla (TSLA), посилаючись на очікуваннях поліпшення рентабельності продажів і жваво обговорюється на ринку майбутнього заході виробника електромобілів «День батареї» ( «Battery Day»).

Аналітик UBS Патрік Хаммел (Patrick Hummel) підвищив свою оцінку цільової вартості акцій Tesla до $ 325 / акція зі $ 160, оскільки він очікує поліпшення обсягів продажів і рентабельності, а також вагомих оголошень на заході компанії «День батареї».

Хаммел заявив, що очікує, що заплановане на 22 вересня захід буде «значним» подією, в ході якого, серед іншого, буде представлена ​​нова технологія сухих електродів для акумуляторів, яка зміцнить «лідерство Tesla по витратах і технологій ще на кілька років».

В UBS відзначають, що технологія сухих електродів, ймовірно, забезпечить на 50% більш високу щільність енергії до 400 Вт⋅ч / кг у порівнянні з 260 Вт⋅ч / кг сьогодні, а також «набагато більший термін служби» батарей, «в складі , яких, ймовірно, не буде кобальту ».

Як наслідок цього, Хаммел очікує, що Tesla продасть 2 млн. автомобілів в 2025 році, що складе близько 15% частки світового ринку акумуляторних електромобілів.

Новий дизайн акумуляторів також може бути використаний в новому Cybertruck Tesla і інших моделях, включаючи Roadster, хоча аналітик зазначив, що багато хто з цих оголошень і очікувань «вже повністю враховані» в ціні акцій. Хаммел підтвердив рейтинг «Neutral» по акціях Tesla.

Тим часом, агентство Bloomberg повідомило в п’ятницю, що Tesla готується до постачання автомобілів, вироблених на її новому заводі в Шанхаї, на інші ринки Азії і Європи.

Посилаючись на обізнані джерела, Bloomberg повідомило, що масове виробництво «Made in China» Tesla Model 3, що призначаються для поставок в Сінгапур, Австралію, Нову Зеландію і Європу, ймовірно, почнеться в четвертому кварталі, що скоротить час очікування для клієнтів в цих регіонах.

Поставки можуть початися вже в кінці цього року або на початку 2021 року.

Акції Tesla виросли майже на 500% в період з січня по серпень, оскільки інвестори вкладалися в технологічні акції в цілому, а також повірили довгостроковий план Tesla та Ілона Маска по домінуванню на ринку електромобілів. У цьому місяці, однак, акції втратили приблизно п’яту частину цього зростання.

Posted on