Alfa romeo 147 1. 9 jtd 16v

П'ять причин придбати Alfa Romeo

 

Alfa romeo 147 1. 9 jtd 16v

 

Ще на зорі епохи автомобілебудування американський промисловець і власник однойменної компанії Генрі Форд сказав фразу, що стала крилатою: «Коли я бачу, що проїжджає Alfa Romeo — я знімаю капелюх!».

Мабуть, мало знайдеться автомобільних марок більш легендарних, ніж Alfa Romeo. Це спортивні тріумфи і трагедії, найзнаменитіші імена автоспорту і яскраві перемоги в престижних гонках. Енцо Феррарі і Таціо Нуволарі, Джузеппе Фаріна і Хуан Фанхіо, Вітторіо Яно і Альберто Аскарі — всі ці славні імена пов'язує спільна легенда — легенда Alfa Romeo.

Без сумніву,

Alfa Romeo — одні з найбільш елегантних автомобілів.

І це не дивно, адже над їх створенням працювали кращі автомобільні дизайнери. Кузовні ательє Carrozzeria Touring і Pininfarina, Zagato і Bertone, ItalDesign і Центр стилю Alfa Romeo зробили ці авто синонімом елегантності.

Автомобілі Alfa Romeo — постійні учасники і переможці авторитетних автомобільних конкурсів по всьому світу.

Можна сказати, що автомобілі цієї італійської марки — як хороше вино — з роками стають тільки краще, а, найчастіше, і дорожче. Джорджіо Армані сказав, що «автомобілі Alfa Romeo — краще втілення поняття якості made in Italy».

сьогодні

Alfa Romeo — автомобілі з традиційно відмінною керованістю, високим рівнем безпеки і прогресивними силовими агрегатами.

Все це в сукупності з видатними динамічними характеристиками дозволяє задовольнити вимоги навіть найвибагливішого водія. За словами Джеремі Кларксона, він «… багато разів стверджував, що покупка Alfa — це портал, через який повинні пройти всі водії, якщо вони насправді хочуть знати, чим автомобіль відрізняється від тостера або пральної машини ».

У Alfa Romeo — одні з найвідданіших шанувальників.

Більшість з них є справжніми фанатами марки, десятки клубів цінителів Alfa Romeo розкидані по всьому світу, справжніх alfisti об'єднує взаємоповага і щира любов до своїх залізних коней. Купівля Alfa Romeo ніколи не буває випадковою. Це не вибір, нав'язаний телевізійною рекламою, це не крок на поводу у понять мінливої ​​моди або престижу.

І це завжди усвідомлений вчинок, навіть якщо це любов з першого погляду.

Хоча ходять чутки, що Alfa Romeo — єдиний автомобіль, який сам вибирає собі власника!

 

Posted on