Alfa romeo 169 в гонитві за платформою

Alfa Romeo 169: в гонитві за платформою

Alfa Romeo продовжує працювати над своїм проектом 169, і хоча італійський автовиробник активно шукає шляхи реалізації своїх честолюбних планів — адже потрібно ж буде забезпечити ворогів Джеймса Бонда гідним автомобілем (саме на Alfa Romeo 159 вони брали участь в гонитві), відомо на нинішній момент буквально кілька деталей про майбутню машині. Можливо, що альянс Fiat — Chrysler міг би посприяти розробці автомобіля, оскільки новий 169 може отримати платформу LX від Chrysler, платформа якого, в свою чергу, запозичена у Mercedes, а також використовувалася Dodge Charger.

Різні джерела вже повідомляли про те, що Alfa Romeo 169 запозичує кілька елементів дизайну з інших моделей, розроблених легендарної італійською компанією, включаючи моделі MiTo, Giulietta і 8C Competizione. А що стосується лінійки двигунів, то за чутками, передбачається і дизельна і бензинові версії. Але є також непідтверджена інформація, що італійці випустять і двигун V8 твін-турбо, який буде мати потужність в 400 л.з. За попередніми даними, передбачається, що потужність в лінійці двигунів буде від 170 до 250 л.з.

Alfa romeo 169 в гонитві за платформою

Напевно точно ще не відомо також, але по первісної ідеї проекти будуть засновані на задньому приводі, але чотирьохдверне купе може також запозичити деякі технології від Chrysler або Fiat, хоча не виключаються й інші версії.

Зрозуміло, Alfa Romeo 169 може бути однією з моделей, яка може потрапити в автосалони Америки в найближчому доступному для огляду майбутньому, оскільки Fiat постійно шукає шляхи розширення присутності групи на внутрішньому ринку Chrysler. З іншого боку, Chrysler представлений в Європі моделями під іншими марками, деякі з них будуть продаватися під брендом Lancia.

Перший попередній показ буде представлений на майбутніх автосалонках, таких як NAIAS 2011 і Женевському автосалоні навесні.

Орієнтовна вартість на розкішне купе буде починатися з позначки в 40 тисяч євро.

Колекція автомобілів представлена ​​в Музеї Гаража особливого призначення

Колекція автомобілів, вироблених в кузовному ательє Нуччо Бертоне, представлена ​​в Музеї Гаража особливого призначення. Ця виставка проходить в Рік співпраці музеїв Італії та Росії. З продукцією, в якій втілений італійський автомобільний стиль XX століття, познайомився Антон Миколаїв.

Bertone — не марка машини, а одне з найвідоміших італійських кузовних ательє, до якого звертаються великі автовиробники, щоб дизайнери компанії розробили для них кузов. Ця концептуальна модель створена до сторіччя Bertone і носить ім’я свого засновника Нуччо Бертоне. футуристичний «Нуччо» — свого роду квінтесенція того, що відрізняло дизайнерів цього ательє в усі часи.

«Коли створювалися всі ці моделі, дизайнери були набагато вільніше. Бертоне давав повну свободу творчості своїм дизайнерам, і вони могли малювати все, що хотіли, а він потім вже допомагав втілити їм це в реальність», — зазначив куратор виставки Енцо Форнарі.

Сам Бертоне ні дизайнером, він об’єднував навколо себе талановитих людей. Для першого спортивного авто Giulietta Sprint від Alfa Romeo він запросив Франка Скальоне, авіаційного інженера за фахом. Ця модель була створена в 1954 році і відразу задала тон в спортивному автомобілебудуванні.

«В Італії спочатку найбільший успіх мали саме малолітражки. А потім вступила в дію пружина творчого пошуку. Це та ж сама творча жилка, яка була в основі епохи Відродження. Прагнення до краси, поетика швидкості, гладкі лінії», — пояснив заступник глави дипломатичної місії, міністр Посольства Італії в Росії Гуїдо де Санктіс.

Дизайнери Бертоне ніколи не вважали автомобіль тільки засобом пересування. Це як індивідуальний пошив. Поряд з конвеєрним виробництвом завжди є місце творчості. А ці знімки зроблені в 1979 році на автосалоні в Москві, куди Нуччо Бертоне приїжджав особисто. Це була перша в СРСР експозиція італійського автомобільного стилю. Для Музею Гаража особливого призначення ця виставка прем’єра. Новий музей знайомить з історією спецавтотранспорту. Від царських часів — це «Бельвіль» (На подібному авто їздив Микола II) — до наших днів.

«Це той самий парадний кабріолет «Аурус», який брав участь у Параді на Червоній площі 9 травня 2019 року. У машині демонтовано переднє праве сидіння, є ручка, щоб зручніше триматися і штекери для мікрофона, щоб керувати парадом», — помітив співробітник Музею Гаража особливого призначення ФСО Росії Олексій Насонов.

А це вже президентський «Аурус». Саме на цьому автомобілі Володимир Путін приїхав на інавгурацію в Кремль в 2018-му році. І хоча тепер це вже музейний експонат, з міркувань безпеки знімати авто зсередини все одно не можна.

Posted on