Alfa romeo giulietta (2010) — це. що таке alfa romeo giulietta (2010)

Alfa Romeo Giulietta (2010)

Alfa Romeo Giulietta — хетчбек класу C, що випускається з 2010 року італійською компанією Alfa Romeo, яка входить до складу Fiat Group.

зміст

Загальні відомості

Alfa Romeo Giulietta створена, як старша модель Alfa Romeo MiTo і продовжує стилістику Alfa Romeo 8C Competizione. Офіційна прем’єра відбулася в 2010 році на 80-му Міжнародному Автошоу в Женеві. [1] Старт продажів почався в травні 2010 року і буде поступово виходити на всі найбільші ринки Європи. Так само, ця модель приурочена до сторіччя марки Alfa Romeo.

Історія моделі

Перша поява моделі Alfa Romeo Giulietta відбулося в 1954 році на автосалоні в Туріні, а виробництво тривало з 1954 до 1965 року. Першими були випущені автомобілі з кузовом купе під назвою Giulietta Sprint. Навесні 1955 року в продаж надійшли седани Giulietta Berlina, а восени того ж року — кабріолети Giulietta Spider. У 1957 році була представлена ​​ексклюзивна версія, названа Giulietta TI (Turismo Internazionale), з незначними косметичними змінами в зовнішності автомобіля. Абревіатура TI досі використовується компанією для серійних автомобілів з модифікованими деталями кузова, наприклад в Alfa Romeo 159.

Наступне виробництво Alfa Romeo Giulietta почалося в 1977 році і тривало до 1985 року. Модель випускалася тільки в кузові седан і була більш відома як Giulietta Nuova. За роки виробництва модель неодноразово допрацьовувалася і модифікувалася, а основні дизайнерські ідеї і лінії згодом були реалізовані в Alfa Romeo 75.

архітектура

Alfa Romeo Giulietta побудована на абсолютно новій і сучасній платформі Compact. Архітектура розроблена Fiat Group з мета стати найкращою в своєму класі щодо керованості в цілому, відгуку рульового управління, співвідношення робочих характеристик і маси, комфорту в поїздці, високих NVH-характеристик ( «шум, вібрація, жорсткість»), безпеки (активної і пасивної ) і кліматичного комфорту.

Конструкція в цілому стала значно міцніше завдяки більш інтенсивному застосуванню високоміцних і сверхвисокопрочних матеріалів, які становлять тепер більше 90% від загальної маси конструкції. Деякі елементи структури, які повинні володіти високою жорсткістю і здатністю поглинати удари з мінімальною деформацією, виконані з гарячепресованих загартованої сталі. При створенні архітектури Compact багато систем і компоненти були ретельно переглянуті з метою поліпшення параметрів і зниження маси за рахунок застосування легковагі матеріали з пресованого алюмінію і магнієвого сплаву.

Ще однією новою рисою нижній частині кузова є її модульність, яка робить таку конструкцію ідеальної для застосування в сімействі автомобілів з різними колісними базами. Модульність забезпечується кількома центральними панелями підлоги і бічними елементами і не зачіпає жодного компонента передньої і задньої частини. Це мінімізує витрати при виробництві та означає, що дана структура може бути без зміни застосована і до автомобілів інших класів.

Giulietta відрізняється чудовою керованістю і комфортом, перш за все, завдяки новій системі підвіски. Зокрема, її передня частина — Підвіска Макферсона — була доопрацьована з метою максимально можливого підвищення міцності до бічних навантажень, при цьому її маса, завдяки використанню алюмінію, була знижена на 4 кг в порівнянні з чавунною версією. Задня ж підвіска новітня: вона має сучасну високотехнологічну мультіричажную конструкцію Multilink, що не зменшує корисного простору багажного відсіку і, завдяки алюмінієвим поперечним важелів, знижує масу конструкції більш ніж на 10 кг у порівнянні з традиційними багатоважільна системами. [2]

архітектура Compact

двигуни

двигуни

Безпека

У тесті Euro NCAP Alfa Romeo Giulietta отримала вищу оцінку 5 зірок із сумарними балами 87/100, завдяки чому визнана найбезпечнішим автомобілем в гольф-класі, які колись проходили ці випробування [джерело # 160, не # 160; зазначений # 160; 190 # 160; днів] .

Posted on