Alfa romeo gt — це рестомод на базі giulia quadrifoglio потужністю 500 коней — topgear russia

Alfa Romeo GT — це рестомод на базі Giulia Quadrifoglio потужністю 500 коней

Класична зовнішність поєднується із сучасною міццю

Alfa romeo gt - це рестомод на базі giulia quadrifoglio потужністю 500 коней - topgear russia

Купе Alfa Romeo GT — класика по всіх параметрах. Перша модель дебютувала в 1963 році, з версіями GT і GTV, що проіснували до 1965 року, за ними послідували варіанти Veloce і Junior, перш ніж модель була повністю знята з виробництва в 1977 році. Але одна компанія хоче заново пережити цю класичну магію Alfa за допомогою сучасного рестомода Alfa. GT, яку вони називають Emilia GT Veloce.

Німецьким фахівцям з Emilia Auto прийшла в голову ідея засунути 2,9-літровий двигун V6 з подвійним турбонаддувом від Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio в класичне купе GT. В результаті ми отримуємо 500 кінських сил і 600 Нм в поєднанні з сучасною восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом.

Крім очевидного поновлення двигуна, Emilia Auto також оснастила GT Veloce сучасними койловеров KW, повністю незалежною підвіскою з подвійними поперечними важелями спереду і задньою підвіскою. Також є адаптивне рульове управління з підсилювачем, електронний диференціал підвищеного тертя і запозичені у сучасній Giulia гальма Brembo і антипробуксовочна система.

Візуально GT Veloce зберігає ряд своїх класичних реплік; знакова V-подібна решітка радіатора і закруглені фари — найбільш очевидні. Але щоб відповідати таким компонентам, як V6 і модернізована підвіска, команда Emilia Auto допрацювала капот, надавши йому більш виражену форму, переробила багато панелі кузова і додала світлодіоди у фари і задні ліхтарі. Навіть кастомниє 19-дюймові диски черпають натхнення з оригінальних колісних дисків Alfa GT.

Інтер’єр слід тієї ж теми — мінімалістський підхід означає, що багато хто з улюблених реплік оригінального автомобіля залишилися. Крім спортивних сидінь Recaro, сучасних приладів і нових дифузорів вентиляції, GT Veloce як і раніше використовує велику рульове колесо з дерев’яним ободом. І хоча передбачається тільки автоматична коробка передач, ручка перемикання передач старої школи залишається посередині центральної консолі.

«Ми помітили, що багато потенційних клієнтів — навіть при тому, що вони як і раніше захоплені класичними автомобілями — в наші дні менш терпимі, коли справа стосується їх слабких місць», — сказав д-р Ральф-Хендрік Стейнкуехлер, засновник Emilia Auto. «Таким чином, багато красиві автомобілі зникають в колекціях, і на них більше не їздять … це було відправною точкою для нашого проекту».

На даний момент Emilia GT Veloce — це просто рендер. Але компанія приймає замовлення на лімітовану серію всього з 22 автомобілів по всьому світу, а дебют першого автомобіля запланований на другу половину 2022 року. Вартість цієї сучасної класики становить 473 000 доларів.

Posted on