Alfa romeo mito gta 2010 року

Alfa Romeo MiTo GTA 2010 року

Ще до того, як бос Fiat Серджіо Маркіонне почав говорити з Chrysler про можливий альянс, він говорив про свою мету — повернути Alfa Romeo в U.S. Самим останнім реченням Альфи є малолітражний MiTo, заснований на платформі Fiat Grande Punto, також спільно використовуваний з Opel Corsa GM. Але все три моделі дуже різні за характером. У той час як Grande Punto оформлений з чіткими, чіткими лініями в класичних італійських традиціях дизайну, Corsa намагається виглядати мило і дружелюбно. Преміум MiTo, з іншого боку, виглядає явно ретро, ​​з сильними візуальними зв’язками з суперкаром Alfa Romeo 8C Competizione.

Ми їздили практично на всіх автомобілях, побудованих на цій платформі, включаючи 153-сильний Grande Punto Abarth і 189-сильний Opel Corsa OPC. Fiat досить швидкий, а Corsa — одна з найшвидших машин в своїй категорії. Але продуктивність Corsa легко перевершить MiTo GTA, головна новина Alfa на автосалоні в Женеві в 2009 році. Він показаний в концептуальній формі, але виробнича версія вже готова і повинна з’явитися до початку 2010 року.

GTA означає Gran Turismo Alleggerita, Позначення для полегшених, готових до перегонів версій існуючих Alfas, яке вперше було використано в середині 1960-х років. (Альфа тепер каже, що ‘A’ означає Аллеггеріто, але заміна жіночої форми — це спроба переписати історію, ми говоримо). В останні кілька років були версії GTA 156 і 147, і вони були швидкими, але не зовсім легкими. Концепція MiTo GTA, однак, має кілька частин кузова з вуглецевого волокна, включаючи кришки дзеркал, задній спойлер і — BMW M3ndash; стиль — дах. Гальмівна система і компоненти шасі засновані на спеціальних алюмінієвих компонентах. Ще невідомо, чи будуть ці дорогі зміни перенесені з концепту в серійну модель.

Серце MiTo GTA — новий 1.7-літрова четвірка з турбонаддувом і потужністю 237 л.з. Його точний робочий об’єм складає тисячу сімсот сорок дві куб. Цей двигун знайде своє застосування і в більших моделях Alfa; в Brera TI, нова версія купе Brera, також запускається в Женеві, буде налаштована на 197 л.з.

Спідометр GTA зі швидкістю 186 миль на годину може бути трохи оптимістичним, але ми очікуємо, що ця маленька ракета легко розженеться до 150 миль на годину. Буде серйозним суперником навіть проти набагато більш потужних і дорогих автомобілів. І він буде кружляти навколо всього, аж до свого розміру, включаючи симпатичний 135-сильний Fiat 500 Abarth.

Давайте поговоримо про деякі особливості

Вся потужність передається на передні колеса; GTA використовує різних електронних чарівників для боротьби з обертовим моментом, що, як ми підозрюємо, є програшним пропозицією. Система «ДНК» Альфи дозволяє вам вибирати між динамічними, нормальними і всепогодними настройками водіння, а активна підвіска була розроблена спільно з постачальником Magneti Marelli. Унікальні 19-дюймові колеса зовсім не намагаються замаскувати гальма Brembo дисками з «подвійного лиття» із чавуну й алюмінію, які на 15-20 відсотків легше, ніж звичайні установки.

Більш низький передній повітрозабірник, який не може бути більше, і подвійні центральні вихлопні труби голосно заявляють про перевагу GTA. Піддон статі, задній дифузор і вихлоп створені для створення притискної сили. Усередині ви знайдете чотирьохточкові ремені безпеки і місце для каски і вогнегасника. Кінцевим результатом є те, що кілька м’яко оформлений MiTo став набагато більш мачо і мускулистее в формі GTA. Ми хочемо одного — погано.

Disco Volante на базі Alfa 8C відправляється у виробництво

В

Alfa Romeo 8C Competizione

Вродливий. Хто б міг подумати, що зміна цих хтивих вигинів — хороша ідея?? Італійська фірма Touring Superleggera зробила це, і вони

вирішили помістити свою Disco Volante 2012 року на базі 8C в дуже

обмежене виробництво.

Disco Volante 2012 року був створений на честь 60-річчя Alfa Romeo C52 (оригінальної Disco Volante). Кузов з вуглецевого волокна Touring Superleggera

має передні крила, схожі на ті, що були на оригінальному DV, що покривають верхню частину передніх коліс, а також має більш незграбну конічну задню частину, яку виробник кузовів описує як «яскраво виражену м’язисту обробку задньої частини, що не залишає сумнівів в намірах автомобіля.»Це звучить гидливо?

хто-небудь ще?

Усередині новий Disco Volante отримав червону світлодіодне підсвічування, чорні сидіння з алькантари (у шоу-кара були світлодіодні текстові дисплеї на зазначених сидіннях, які виглядали більш дискотечному, ніж Disco Volante) і елементи управління панеллю приладів в стилі літака. 8C’s 4.7-літровий 450-сильний V8 на базі Ferrari залишився недоторканим, тому що навіщо зв’язуватися з успіхом??

Потенційним покупцям потрібно набратися терпіння. Процес переобладнання займає шість місяців на заводі Touring Superleggera в Мілані, а ціни вказані «за запитом».»Це скорочення від», якщо вам потрібно запитати. «

Posted on