Alfa romeo представила нові версії седана giulia (фото); новини gogetnews

Alfa Romeo представила нові версії седана Giulia (ФОТО)

Італійська марка нарешті розсекретила всі модифікації своєї нової моделі. Прем’єра Giulia відбулася ще в минулому році, проте тоді «четирехдверка» представили тільки в топової модифікації Quadrifoglio Verde з 510-сильним мотором від Ferrari.

Більш «слабкі» версії моделі дебютували на Женевському автосалоні, що відкрився 1 березня 2016 року. Зовні від «зарядженого» седана вони відрізняються бамперами, відсутністю спойлера на кришці багажника і двома патрубками вихлопної системи замість чотирьох у Quadrifoglio.

«Цивільні» Alfa Romeo Giulia отримали турбодизель об’ємом 2,2 літра потужністю 150 або 180 л.з., а також дволітровий бензиновий двигун, який видає 200 л.з.

Трансмісії — шестиступінчаста «механіка» або восьмідіапазонний «автомат». У «базі» Джулія оснащується заднім приводом, система повного приводу пропонується в якості опції.

У список устаткування самої доступної версії седана увійшли двозонний клімат-контроль, мультимедійна система з екраном діагоналлю 6,5 дюймів, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, 16-дюймові диски коліс, система попередження про схід зі смуги руху, система автоматичного екстреного гальмування.

У комплектації Super є шкіряний салон, 17-дюймові диски і розширений список опцій. Замовлення на Alfa Romeo Giulia почнуть приймати 15 квітня 2016 року. Ціна поки не оголошена.

Alfa Romeo представила «цивільні» версії седана Giulia

А. Ніконов

Alfa romeo представила нові версії седана giulia (фото); новини gogetnews

Італійська марка нарешті розсекретила всі модифікації своєї нової моделі.

Більш «слабкі» версії моделі дебютували на Женевському автосалоні, що відкрився 1 березня 2016 року. Зовні від «зарядженого» седана вони відрізняються бамперами, відсутністю спойлера на кришці багажника і двома патрубками вихлопної системи замість чотирьох у Quadrifoglio.Прем’єра Giulia відбулася ще в минулому році, проте тоді «четирехдверка» представили тільки в топової модифікації Quadrifoglio Verde з 510-сильним мотором від Ferrari.

У «базі» Джулія оснащується заднім приводом, система повного приводу пропонується в якості опції.Трансмісії — шестиступінчаста «механіка» або восьмідіапазонний «автомат». «Цивільні» Alfa Romeo Giulia отримали турбодизель об’ємом 2,2 літра потужністю 150 або 180 л.з., а також дволітровий бензиновий двигун, який видає 200 л.з.

У комплектації Super є шкіряний салон, 17-дюймові диски і розширений список опцій.У список устаткування самої доступної версії седана увійшли двозонний клімат-контроль, мультимедійна система з екраном діагоналлю 6,5 дюймів, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, 16-дюймові диски коліс, система попередження про схід зі смуги руху, система автоматичного екстреного гальмування.

Ціна поки не оголошена.Замовлення на Alfa Romeo Giulia почнуть приймати 15 квітня 2016 року.

Очікується, що позашляховик надійде в продаж під ім’ям Stelvio.На цей рік також заплановано дебют першого кросовера італійської марки.

Alfa Romeo представила «цивільні» версії седана Giulia

А. Ніконов

Перша серійна «четирехдверка» зійшла з конвеєра заводу, розташованого в італійському місті Кассіма, 19 квітня 2016 року.

Передбачається, що масове виробництво Alfa Romeo Giulia для європейського ринку почнеться найближчим часом, а випуск для США стартує в кінці другого кварталу. Джулія випущена в єдиному екземплярі і призначена для клієнта, першим оформив замовлення 15 квітня цього року, повідомляє на своїй сторінці в Facebook група Alfa Romeo 952 Project, яка також опублікувала фотографії товарного седана. Ціна новинки поки не розголошується.

Більш слабкі версії моделі показали в березні цього року в рамках Женевського автосалону, зовні від Quadrifoglio вони відрізняються бамперами і відсутністю спойлера на кришці багажника. Прем’єра Джулії відбулася влітку 2015 го, тоді Alfa Romeo представила топову «заряджену» модифікацію Quadrifoglio Verde з 510-сильним мотором від Ferrari.

На фото: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio Verde

Американцям також запропонують 276-сильну модифікацію з дволітровим турбомотором. Мотори працюють в парі з шестиступінчастою «механікою» або восьмідіапазонним «автоматом». «Цивільні» седани отримали 200-сильний бензиновий двигун об’ємом 2,0 літра і турбодизель 2,2 літра, який доступний в двох варіантах форсування — 150 або 180 л.з.

На фото: стандартна версія Alfa Romeo Giulia

У список стандартного устаткування Alfa Romeo Giulia увійшли двозонний клімат-контроль, мультимедійна система, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, 16-дюймові диски, система попередження про схід зі смуги руху і система автоматичного екстреного гальмування. У «базі» Джулія оснащується заднім приводом, за доплату можна замовити систему повного приводу.

Як повідомлялося раніше, в цьому році Alfa Romeo може уявити ще одну новинку — перший в історії бренду кросовер, який отримав ім’я Stelvio.

Posted on