Alfa romeo знову змінює орієнтири

Бос-молокосос 2

Брати Тім і Тед давно подорослішали і віддалилися один від одного. Тед став генеральним директором інвестиційного фонду, а Тім присвятив себе сім’ї. Він одружився, оселився в передмісті і обзавівся двома пре.

Alfa romeo знову змінює орієнтири

Головний герой

У співробітника великого банку все йде по накатаній, поки одного разу він не з’ясовує, що навколишній світ — це частина величезної відеоігри, а сам він в ній — всього лише другорядний персонаж. Чи вистачить у.

Незабутні канікули, в яких є місце і домашньої пасти, і морозиву, і нескінченним поїздкам на мопеді, хлопчик на ім’я Лука проводить в красивому приморському містечку, розташованому на італійській.

гнів людський

Ейч — загадковий і холодний на вигляд джентльмен, але всередині нього палає жага помсти. Переслідуючи свої мотиви, він впроваджується в інкасаторську компанію, щоб вийти на співучасників серії багатомільйонних огра.

нескінченність

З самого дитинства Еван страждає від дивних видінь і реалістичних снів, знає речі, які ніколи не запам’ятовував, і має незрозуміло звідки взялися навички. З діагнозом «шизофренія» він ледь животіє з.

Мортал Комбат

Боєць змішаних єдиноборств Коул Янг не раз погоджувався програти за гроші. Він не знає про свою спадщину і чому імператор Зовнішнього світу Шан Цзун посилає могутнього кріомансера Саб-Зіро на полювання.

Друзі: Возз’єднання

Виконавці головних ролей серіалу «Друзі» возз’єднуються і відвідують місця зйомок легендарного шоу — квартиру Моніки, кав’ярню Central Perk, знаменитий фонтан — а також зустрічаються з акторами, виконавши.

Любов, смерть і роботи

Короткометражні фільми на фантастичні теми.

Ліга справедливості Зака ​​Снайдера

Надихнувшись самопожертвою Супермена, Брюс Уейн знову знаходить віру в людство. Він заручається підтримкою нової союзниці Діани Прінс, щоб битися з ще більш могутнім противником. Б.

кінотеатр Ілюзіон

«Ілюзіон» — легендарний кінотеатр, в репертуарі якого як архівні фільми — рідкісні та унікальні знахідки з колекції Держфільмофонду Росії, так і сучасне авторське і фестивальне кіно мовою оригіналу.

Адреса: г. Москва, Котельническая наб., 1/15 (Сталінська висотка)

м. Таганська, м. Китай місто

  • записи спільноти
  • Пошук

.

Кінотеатр Ілюзіон запис закріплена

19 вересня в 16:30 у «Ілюзіоні» відбудеться спеціальний показ фільму «В’язні країни привидів» — англомовного дебюту японського провокатора Сіону Сона з Ніколасом Кейджем у головній ролі.

«В’язні країни привидів», це жанровий мешап, змішання японської та американської культур — самурайський бойовик, кислотний вестерн і адреналіновий стрілялки сусідять з фірмовою ексцентрикою Сона: бомбою, прикріпленою до мошонці головного героя. Ніколас Кейдж назвав цей фільм самим божевільним з усіх, в яких коли-небудь знімався.

Показ пройде на мові оригіналу з російськими субтитрами. Фільм представить кіножурналіст Дмитро Барченко (Сноб, «Коммерсант», КиноПоиск і інші).

.

Кінотеатр Ілюзіон запис закріплена

Сьогодні до 80-річчя культового режисера і художника-мультиплікатора Юрія Норштейна в «Ілюзіоні» пройде ретроспектива його мультфільмів, яку представить сам ювіляр.

На жаль квитків на показ вже не залишилося, але поспішаємо повідомити, що в фойє нашого кінотеатру відкрилася виставка ескізів Юрія Норштейна і Франчески Ярбусовою до мультфільмів «Їжачок в тумані», «Казка казок», «Лисиця і заєць».

Фільми Норштейна і Ярбусовою відомі по всьому світу і нагороджені російськими і міжнародними преміями, серед яких Державна премія СРСР, а також гран-прі кінофестивалів в США, Франції, Хорватії та інших країнах.

.

Кінотеатр Ілюзіон запис закріплена

До 80-річчя культового режисера і художника-мультиплікатора Юрія Норштейна 18 вересня в 17:30 в «Ілюзіоні» відбудеться ретроспектива його мультфільмів.

Показ представить Юрій Норштейн.

Показати повністю.

«Казка казок» (1979)

«Їжачок в тумані» (1975)

«Січа при Керженці» (1971)

«Лисиця і заєць» (1973)

«25-е перший день» (1968)

Також 18 вересня в фойє кінотеатру відкриється виставка ескізів Юрія Норштейна і Франчески Ярбусовою до мультфільмів «Їжачок в тумані», «Казка казок», «Лисиця і заєць».

.

Кінотеатр Ілюзіон запис закріплена

В рамках фестивалю «The ART Newspaper Russia FILM FESTIVAL» 19 вересня о 19:00 в Ілюзіоні пройде показ чорно-білого фільму режисерського дуету Елі Бека і Луїз Лемуан — «Поїздка в Токіо» (2020).

У картині # 8203; # 8203; знявся один з найзнаменитіших японських архітекторів нашого часу — Рюе Нісідзава, Прітцкерівської лауреат і один із засновників бюро SANAA. Творчість Beka Lemoine широко відомо в музейних та архітектурних колах — з 2007 року вони знімають фільми для циклу Living Architectures. Японський архітектор на своїй винтажной Alfa Romeo їздить по вулицях Токіо і розповідає про повсякденне життя міста.

Режисери обрали сюжетом для цього міського road-movie насичену повсякденне життя Токіо, а провідником в ній став Рюе Нісідзава на своєму улюбленому автомобілі Giulia: в результаті кіно передає унікальний досвід неквапливого і доброзичливого міського дрейфу. Переосмислюючи жанр «дорожнього фільму» в скоріше інтимному, щоденникових ключі, цей чорно-білий документальний фільм — набагато більше, ніж класичний портрет.

Posted on