Альянс renault-nissan подбає про створення екологічно чистого майбутнього

Альянс Renault-Nissan подбає про створення екологічно чистого майбутнього

А. Ніконов

Альянс renault-nissan подбає про створення екологічно чистого майбутнього

Французько-японський альянс став новим членом Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD). Рада координує роботу понад 200 компаній, що прагнуть вести бізнес, який забезпечить збереження навколишнього середовища.

Глобальна мета компанії — максимально скоротити шкідливі вихлопи від автомобілів і смертність на дорогах. Альянс Renault-Nissan, як один зі світових лідерів автопрому, усвідомлює високий рівень відповідальності перед суспільством. З 2010 року Альянс реалізував понад 340 000 автомобілів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин.

Інженери Renault-Nissan зараз активно працюють над проектом безпілотного автомобіля. Поява на дорогах автономного транспорту, на думку Альянсу, помітно скоротить кількість аварій на дорогах.

Оскільки ми прагнемо до економіки з низьким споживанням вуглеводневого палива, нам необхідні сильні і далекоглядні лідери в автомобільному секторі. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Альянсом Renault-Nissan, щоб приступити до розробки бізнес-рішень глобальних проблем, і сподіваємося, що Альянс створить нові світові стандарти в сфері екології для всіх автомобільних компаній.

Пітер Баккер (Peter Bakker), президент і генеральний директор WBCSD

Також ми розповідали, що Nissan представив першу серійну модель бренду з системою автономного водіння. Продажі нового мінівена Serena стартують на японському ринку в кінці серпня поточного року.Так, хетчбеки Nissan Leaf і Renault Zoe за підсумками перших п’яти місяців 2016 року посіли перше і друге місця відповідно за обсягом продажів. Відзначимо, що продукція Renault-Nissan лідирує в сегменті електромобілів в Європі.

На фото: Nissan Serena

До речі, недавно Toyota підписала угоду зі Світовим фондом дикої природи про співпрацю в рамках проекту по збереженню тропічних лісів Південно-Східної Азії. У 2016 році «японці» пожертвують Living Asian Forest 1 мільйон доларів.

Світовий ринок: Альянс Renault-Nissan буде робити навколишнє середовище екологічно чистої

Альянс Renault-Nissan став новим членом Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (WBCSD), об’єднавши зусилля з більш ніж 200 міжнародними компаніями, щоб робити навколишнє середовище більш безпечною і екологічно чистою.

Прихильність екологічної ефективності, що є наріжним каменем бізнесу Альянсу, сприяє впровадженню інновацій. У той час як Renault-Nissan створює автомобілі майбутнього, увагу Альянсу також зосереджено на розробці продуктів, які позитивно впливають на суспільство, підвищують мобільність всіх його членів, а також допомагають вирішити найважливіші проблеми сучасності — проблеми безпеки і охорони навколишнього середовища.

Renault-Nissan — світовий лідер в сфері електромобілів. З 2010 р. Альянсом було продано більше 340000 автомобілів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин. Інженери Renault-Nissan також працюють над створенням технологій автономного водіння, систем комунікації та інших технологій нового покоління, що сприяє досягненню таких цілей Альянсу, як товариство з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин і нульовий смертністю на дорогах.

Пітер Баккер, президент і генеральний директор WBCSD, заявив: «Оскільки ми прагнемо до економіки з низьким споживанням вуглеводневого палива, нам необхідні сильні і далекоглядні лідери в автомобільному секторі. Ми з нетерпінням чекаємо на співпрацю з Альянсом Renault-Nissan, щоб приступити до розробки бізнес-рішень глобальних проблем, і сподіваємося, що Альянс створить нові світові стандарти в сфері екології для всіх автомобільних компаній».

Альянс Renault-Nissan розділяє мету Ради по досягненню екологічної стійкості для бізнесу по всьому світу. Альянс прагне відігравати ключову роль в створенні екологічно чистого майбутнього в майже 200 країнах, де Renault-Nissan веде діяльність. (Auto-Consulting / Машинобудування України та світу)

Fntt.ru

Renault-Nissan піклується про екологічно-чистому майбутньому Швейцарії

Група Energie Ouest Suisse і Альянс Renault-Nissan забезпечать екологічно-чисте майбутнє Швейцарії.

Швейцарська група Energie Ouest Suisse (EOS), яка виробляє електроенергію для громадського використання, і Альянс Renault-Nissan оголосили про початок співпраці, мета якого полягає в розробці рішень для створення екологічно-чистого спільноти в Швейцарії методом просування електромобілів і створення мережі станцій із зарядки акумуляторних батарей. nbsp; nbsp;

Згідно з нещодавно підписаною угодою про наміри, обидві сторони будуть nbsp; розглядати різні шляхи створення в країні мережі зарядних станцій. Меморандум визначає також умови поставки Альянсом електромобілів для використання в корпоративному парку EOS. nbsp;

Компанія EOS і Альянс спільними зусиллями планують організовувати і підтримувати різні освітні програми, спрямовані на поширення інформації про використання електромобілів. nbsp;

Компанія EOS, що виробляє 85% електрики за рахунок гідроенергетики, є першою компанією в Швейцарії (місцезнаходження штаб-квартири європейського підрозділу Nissan), з якої Альянс розпочав співпрацю в рамках програми по створенню транспортної системи з нульовим рівнем шкідливих викидів в атмосферу. nbsp;

«Ухвалення рішення про створення транспортної системи для використання електромобілів стало далекоглядним кроком компанії EOS у відповідь на складні завдання в області захисту екології і збереження енергії, що стоять перед Швейцарією raquo ;, — пояснює Ханс Швайкардт, Генеральний директор EOS. Насправді, будучи другим за обсягом джерелом викидів CO2 після опалювальних систем, транспортна система виробляє 33% (16 мільйонів тонн) від загальної кількості парникових газів країни. Заміна 15% парку автомобілів Швейцарії призведе до скорочення викидів від транспортного сектору на 1,1 мільйона тонн на рік, що складе зниження цього показника приблизно на 7%

«Ми раді співпраці з компанією EOS, фахівцем в області виробництва екологічно-чистої енергії, і сподіваємося на плідну роботу по створенню інфраструктури і відповідних умов для екологічно-чистого спільноти Швейцарії raquo ;, — каже Карлос Таварес, Виконавчий віце-президент компанії« Nissan Motor Co., Ltd raquo;. nbsp; nbsp; nbsp;

В рамках реалізації екологічно-чистої програми Альянс Renault-Nissan співпрацює в Європі з Ізраїлем, Данією, Португалією, князівством Монако і французької енергопостачальною компанією EDF. У США Альянс уклав партнерські угоди зі штатами Теннесі, Орегон і з округом Сонома в Північній Каліфорнії. В Японії в Альянсу існує угода з префектурою Канагава і містом Йокогама. nbsp; nbsp;

Related Posts

Нинішнє покоління Nissan Tiida випускається з 2004 року. Цей автомобіль є глобальною моделлю компанії Nissan, ..

Всесвітньо відомий гонщик корпорації Nissan Стів Міллен запропонував публіці свій варіант останнього покоління Maxima. Автомобіль ..

Нещодавно компанія Nissan оголосила про те, що не виставлятиме свою експозицію на Північноамериканському автосалоні ..

Posted on