Alliance ventures інвестує в powershare для просування рішень і послуг із зарядки

Alliance Ventures інвестує в PowerShare для просування рішень і послуг із зарядки електромобілів.

Alliance Ventures, стратегічне венчурне підрозділ Renault-Nissan-Mitsubishi, сьогодні оголосило про нові інвестиції в PowerShare, запуск платформи для зарядки електромобілів (EV) в Китаї. PowerShare надає онлайн-платформу, яка об’єднує драйвери електромобілів, операторів точок зарядки і постачальників електроенергії для оптимізації процесу зарядки. Він пропонує хмарну систему, що дозволяє постачальникам відстежувати попит з боку транспортних засобів з пропускною спроможністю мережі і водіїв, щоб знайти доступні зарядні станції.

PowerShare є найостаннішим доповненням до портфеля Alliance Ventures в області ранньої розробки і підприємців на передньому краї систем наступного покоління для автомобільної промисловості.

Франсуа Досса, віце-президент Allian Global по венчурним інвестиціям і відкритим інноваціям, сказав: «Досвід PowerShare відповідає меті Альянсу з підтримки нашого лідерства в області електрифікації транспортних засобів. Надійна інфраструктурна мережа повинна бути створена для прискорення розгортання EV і нових мобільних сервісів, і ми очікуємо, що технологія Powershare допоможе зробити це. Крім того, база PowerShare в Китаї відповідає нашій сильній орієнтації на ринок в якості стратегічного центру ».

Етан Чжу, засновник і головний виконавчий директор PowerShare, додав: «PowerShare, заснований на технологіях з упором на зарядку електромобілів, накопичив багатий досвід в цій області завдяки поглибленої співпраці з вітчизняними і зарубіжними виробниками автомобілів. оператори і виробники завантажувальних паль за останні чотири роки. Ці інвестиції від Alliance Ventures дозволять нам просунутися далі і швидше в розширенні ринків, розробці основних технологій і вивченні нових бізнес-моделей в глобальному бізнесі електронної мобільності. Ми розраховуємо на тісну співпрацю з Renault-Nissan-Mitsubishi в міру зростання PowerShare ».

Інвестиції в PowerShare слідують за десятьма іншими інвестиціями Alliance Ventures, включаючи стартапи в Північній Америці, Європі та Китаї, все з акцентом на сприяння майбутньому мобільності.

Renault-Nissan надасть 50 електромобілів для конференції з питань клімату COP22

Автопарк COP22 буде складатися з надкомпактних електромобілів Renault ZOE, компактних електромобілів Nissan LEAF і семимісних електромінівенов Nissan e-NV200. Електромобілі будуть доступні для поїздок делегатів на конференцію 24 години на добу 7 днів на тиждень і будуть служити доповненням громадському транспорту. Альянс також встановить в стратегічних місцях міста мережу з більш ніж 20 станцій для зарядки електромобілів. Станції прискореної підзарядки зможуть заряджати акумуляторні батареї електромобілів до 80% їх ємності приблизно за годину.

Альянс Renault-Nissan є світовим лідером в області автомобілів з нульовим рівнем викидів шкідливих речовин в навколишнє середовище. У його лінійці шість моделей, які вже розійшлися по світу тиражем більше ніж 360 000 штук. Nissan LEAF, запущений в 2010 році, залишається бестселером серед електромобілів, а Renault ZOE має кращі показники з продажу в Європі. Альянс також виробляє двомісний міський електромобіль Renault Twizy і фургон Nissan e-NV200, продажі якого в Європі і Японії почалися в 2014 році. В цілому на частку продажів Альянсу Renault-Nissan припадає приблизно половина експлуатованих електромобілів по всьому світу.

Завод Renault-Nissan в Танжері, Марокко, будувався з розрахунком на подальше просування мобільності з нульовим рівнем викидів CO2. Унікальність підприємства полягає тому, що з моменту запуску в 2012 році теплова енергія та електрику для потреб підприємства виробляються з відновлювальних ресурсів.

У Марокко Renault Group є єдиним автовиробником, який випускає електромобілі. Завдяки COP22 і бажанням королівства проводити енергію при мінімальних викидах СО2, кілька компаній прийняли рішення завести власні парки електромобілів.

«Альянс Renault-Nissan пишається тим, що може внести свій вклад в організацію конференції COP22, забезпечивши її парком з 50 електромобілів, — сказав Марк Нассіф (Marc Nassif), керуючий директор Renault Morocco Group і глава делегації Альянсу на COP22. — На тлі прагнення до зниження рівня викидів шкідливих речовин запропоновані нами технології зможуть дозволити питання мобільності, пов’язані зі зміною клімату і якістю повітря в містах ».

Исао Секигучи (Isao Sekiguchi), керуючий директор Nissan Group по регіонах Північної Африки та Єгипту, додав: «Зміна клімату — це одна з найсерйозніших проблем, що стоять сьогодні перед світовою спільнотою. Альянс Renault-Nissan не тільки вчасно усвідомив важливість вкладу, який може внести автоіндустрія в колективні зусилля по зниженню кількості шкідливих забруднень, але і почав негайно і активно діяти в цьому напрямку ».

Раніше Альянс був партнером попередньої конференції з питань клімату, COP21. Парк з 200 електромобілів, наданих Альянсом, був найбільшим в світі електромобільні парком, обслуговуючим міжнародні конференції. Електромобілі протягом двох тижнів служили трансфером для більш ніж 8000 делегатів і журналістів на минулорічній конференції ООН з клімату, яка пройшла в Парижі. За ці два тижні електромобілі з парку конференції проїхали в сумі близько 175000 км, що не викинувши в атмосферу ні грама CO2 і не витративши ні літра бензину. Це рівносильно економії 182 барелів нафти і 18 тонн викидів вуглекислого газу.

Альянс також стане учасником Solutions COP22 — міжнародної виставки, присвяченої запобіганню зміні клімату, яка пройде в Зеленій зоні Марракеша з 7 по 18 листопада. На виставці будуть представлені рішення по зменшенню викидів СО2 від представників різних міст, сфер бізнесу та інших організацій з усього світу. Крім цього, Альянс організовує тест-драйви електромобілів для всіх бажаючих.

Новостворений альянс Renault-Nissan-Mitsubishi поставив мету випускати 14 млн. авто

• Більше 9 млн автомобілів на 4 загальних платформах

• Частка загальних платформ у виробництві автомобілів зросте з однієї третини до трьох чвертей

• Додаткова синергія очікується від технологій електрифікації, підключених технологій і безпілотного водіння

• 12 електричних моделей будуть представлені на основі загальних електромобільних платформ і компонентів

• Будуть представлені 40 автомобілів з технологіями безпілотного водіння

• Альянс повинен стати оператором роботизованих транспортних засобів спільного використання

А ось що повідомив Карлос Гон, Голова та генеральний директор Альянсу:

«Сьогодні починається новий етап для компаній-учасників Альянсу. До завершення терміну реалізації нашого стратегічного плану «Альянс 2022» ми ставимо собі за мету подвоїти нашу щорічну синергію до 10 млрд євро. Для того, щоб досягти цього, Renault, Nissan і Mitsubishi Motors в першу чергу прискорять співпрацю в частині використання загальних платформ, силових агрегатів і новітніх електричних систем, систем автоматичного управління та мережевих технологій. Також вигода від синергії буде рости завдяки зростаючим масштабам нашої діяльності. Наші сукупні річні продажі, згідно з прогнозами, перевищать 14 млн одиниць, наші доходи, як очікується, досягнуть 240 млрд доларів до завершення терміну реалізації плану.»

Згідно з планом «Альянс 2022», члени Альянсу збільшать використання загальних платформ — до 9 млн одиниць, створених на чотирьох загальних платформах. План також розширить використання загальних силових агрегатів до 75% в сукупних продажах.

«Альянс 2022» передбачає значне розширення числа спільних технологій в області електромобілів, а також розвиток і запуск просунутих систем автоматичного управління, підключених автомобілів і послуг нової мобільності.

12 нових електромобілів з нульовим рівнем викидів будуть запущені до 2022 року із застосуванням нових загальні електромобільних платформ і компонентів для декількох сегментів. До того ж терміну будуть представлені 40 автомобілів, що мають різну ступінь автономності, аж до повністю автономного функціонування. Важлива частина стратегії нової мобільності — стати оператором роботизованих транспортних засобів спільного використання.

Posted on