Альтернативна «двушка» bmw класичні форми і електромотор джи ньюс

Альтернативна «двушка» BMW: класичні форми і електромотор

Дизайн сучасних моделей BMW влаштовує далеко не всіх фанатів марки — мовляв, немає колишньої витонченості, деталировка надлишкова, ніздрі занадто великі, вигин Хофмайстера спотворений, світлотехніка — як у корейський машин і так далі. Існує, однак, альтернативний погляд на те, якими мають бути BMW сьогодні — пропонуємо вашій увазі проект 02 Reminiscence Concept від незалежного дизайнера Давида Обендорфера.

Наші постійні читачі вже знайомі з творчістю Давида Обендорфера, випускника Художнього університету імені Ласло Мохой Надя в Будапешті, — його альтернативний новий Mercedes-Benz E-класу в минулому році викликав запеклі суперечки в Мережі. У портфоліо незалежного дизайнера накопичилося вже ціла колекція сучасних інтерпретацій класичних автомобілів, і BMW 02 Reminiscence Concept — найсвіжіша робота.

Проект присвячений олімпійському електричному купе BMW 1602 Elektroantrieb, зробленому в 1972 році для перевезення VIP-гостей і супроводу Олімпійського вогню. Серійно така модель, звичайно ж, не проводилася — в 70-і роки в цьому не було ніякої комерційної необхідності, але сьогодні, коли BMW тримає впевнений курс на електрифікацію, «двушка» на батарейках — цілком перспективний продукт, і Обендорфер показав, як він може виглядати.

Обендорфер уникає визначення «ретро» щодо своїх проектів: 02 Reminiscence Concept не копіює, а переосмислює ідеї Вільгельма Хофмайстера, головного основоположника стилю BMW минулого століття. Концепт незалежного дизайнера не виглядає старомодним, але при цьому ключові риси класичної «двушки» в ньому є. Особливо цікаво, як Обендорфер обіграв тему фірмових ніздрів, яким на електромобілі не потрібно пропускати повітря. Вони вписані в симетричні пластикові накладки на передок. Центральна пофарбована перемичка між ними підкреслює форму ніздрів, так що немає ніякої необхідності роздувати їх до гігантського розміру, як на сучасних серійних машинах баварської марки.

Звернемо також вашу увагу на типовий для старих BMW акулячий профіль передка, який, можливо, буде важко поєднати з актуальними вимогами до безпеки пішоходів, але саме про таку форму сьогодні мріють багато фанатів німецької марки. Корми візуально дуже легка, з низькою кришкою багажника і акуратними круглими світлодіодними ліхтарями.

Салон виконаний в мінімалістичному і сучасному ключі. Про «двійці» з 70-х в ньому нагадують плоска передня панель з вузькими дефлекторами системи вентиляції і кермо з трьома ажурними спицями, але прилади повністю віртуальні і фізичний клавіш практично немає. Дуже витончено виконаний блок клімат-контролю, що складається з трьох колодязів з обертовими обідками і екранчиками всередині. Подушки передніх сидінь плавно перетікають в кишені дверних карт.

Німецька преса і її читачі перебувають у повному захваті від альтернативної «двушки» Обендорфера, але BMW, ясна річ, проект ентузіаста проігнорує і продовжить гнути свою дизайнерську лінію — прем’єра нового купе 2 Series не за горами, але повністю електричної версії у серійної машини поки не буде.

Тим часом, як показує досвід британської компанії Ineos Automotive, сучасна інтерпретація класичних моделей може вилитися в альтернативний і щодо малотиражний продукт для цінителів традиційних автомобільних цінностей, так що, можливо, одна з розробок Обендорфера рано чи пізно отримає матеріальне втілення.

форми бухгалтерського обліку та їх еволюція

Еволюція становлення бухгалтерського обліку включає в себе не одне тисячоліття. Протягом цього часу відбувалося формування як форм, так і методик обліку у безлічі народів в самих різних частинах світу. Методи обліку теперішнього часу, теорії обліку і міжнародні стандарти являють собою закономірний розвиток науки бухгалтерського обліку. У який би час не відбувалося опис тих чи інших фактів господарського життя, відбувалося виділення загальних категорій — їх опис можна знайти в наукових працях самих різних історичних періодів. З плином часу відбувалося безліч змін виду і змісту категорій бухгалтерії, вони брали різні форми, які були безпосередньо пов’язані зі специфікою виду діяльність людей1 Батьківщина, Л.Н. Етапи розвитку бухгалтерського обліку: навчальний посібник / Л.Н. Чому написання курсової роботи по мережах краще замовити на Work5. Тому що у нас працюють доктори та кандидати наук, а також практикуючі фахівці. У нас є автори в усіх напрямках.. Родина, Л.В. Пархоменко. — Тамбов: Вид-во Тамбо. гос. техн. ун-ту, 2007. — 100 з. . Особлива актуальність роботи виражається в необхідності вивчення даних форм і подальшому розвитку їх в умовах теперішнього часу. Метою цієї курсової роботи є виявлення найбільш перспективної форми бухгалтерського обліку та подання схеми автоматизованого робочого місця бухгалтерас точки зору сутності та змісту автоматизованої (діалогової) форми обліку. Об’єктом курсової роботи є форми бухгалтерського обліку, що існували і нині використовуються у господарській діяльності підприємств. Предметом курсової роботи є процеси трансформації форм бухгалтерського обліку з точки зору їх еволюційного розвитку. Написання даної курсової роботи передбачає постановку і вирішення наступних завдань: вивчити історію виникнення і розвитку форм бухгалтерського обліку — класичних і сучасних форм, таких як меморіально-ордерна, журнально-ордерна і автоматизована форма бухгалтерського обліку; виділити сутність невизнаних форм бухгалтерського обліку російських і зарубіжних діячів, таких як англійська форма бухгалтерського обліку Джонса, Французька форма обліку «Бордеро» Гарньє П., Російська «потрійна» форма обліку Єзерського Ф.В.; знайти і описати способи адаптації невизнаних форм бухгалтерського обліку в сучасних умовах.

Заглиблюючись у вивчення історії появи перших форм бухгалтерського обліку, автор курсової роботи робить такий висновок, що будь-яку форму, розроблену в далекі часи, можна адаптувати під діяльність підприємств нашого часу. Сучасні форми бухгалтерського обліку мають в своїй основі створені раніше форми, які є базою нинішніх форм, які мають своє місце на підприємствах різних форм власності. Найбільш яскравою відмінністю вивчених форм бухгалтерського обліку є використання різних регістрів і системи їх взаємної роботи. У роботі були розглянуті і форми бухгалтерського обліку, які не знайшли свого широкого застосування на сучасному етапі — англійська форма бухгалтерського обліку Джонса, французька форма обліку «Бордеро» Гарньє П. і «потрійна» форма обліку вітчизняного вченого Єзерського Ф.В. Однак не варто визначати невизнані форми обліку до форм, які не можуть знайти свого визнання в даний час. Деякі підприємства, особливо суб’єкти малого бізнесу, цілком можуть адаптувати «невдало розроблені форми обліку» відповідно до своєї діяльністю. При цьому, зрозуміло, внісши деякі вдосконалені елементи. В роботі також представлена ​​схема автоматизованого робочого місця бухгалтера з точки зору сутності та змісту автоматизованої (діалогової) форми обліку. Далеко йде модернізація автоматизованої форми обліку безпосередньо залежить від подальшого розвитку аналітики обліку і, тому, буде відбуватися поділ найбільш перспективної форми бухгалтерського обліку на фінансовий облік і управлінський. Дана проблема підлягає такому шляху вирішення, як розширення пам’яті ЕОМ, а також збільшення швидкості процесу оброблення динячих і, природно, систематичного підвищення кваліфікації відповідних фахівців. Оскільки досліджувана тема в наш час досить актуальна, автор роботи прийняв рішення про подальше її вивченні і винесенні в якості підсумкової роботи — дипломного проекту. В якості досліджуваного господарського суб’єкта буде взято підприємство, що має деякі складності, пов’язані більшою мірою з бухгалтерським обліком. На основі отриманих знань в ході вивчення даної теми, дослідником планується детальна розробка індивідуальної системи бухгалтерського обліку, побудованої відповідно до особливостей господарюючого суб’єкта. У систему буде включено всі фінансове і матеріальне забезпечення діяльності підприємства. На виході ми отримаємо модернізовану систему бухгалтерського обліку організації, відповідно до якої настануть позитивні зміни в її діяльності.

ЧАСТИНА II. КЛАСИЧНІ ФОРМИ МІФА ТА ЇХ ВІДОБРАЖЕННЯ В розповідні ФОЛЬКЛОРІ

Для правильного розуміння природи міфу необхідно хоча б найкоротше розгляд міфу і міфології в найбільш типових, так би мовити «класичних», формах, які властиві не тільки і не стільки «класичної давнини» (всупереч багатовікової популярності греко-римської міфології в сфері європейської цивілізації) , скільки товариствам більш архаїчним, ніж античне [137].

У цих суспільствах міфологія є домінантою духовної культури, хоча досить багатий емпіричний досвід і виробнича практика самі по собі дають імпульс для стихійно-матеріалістичних уявлень. Справа в тому, що «здоровий глузд» в первісних культурах в основному обмежується емпіричним рівнем, а міфологія стає тотально панівним способом глобального концептірованія. Будучи своєрідним відображенням прийнятих форм життя, світ міфічних надприродних істот сприймається як першоджерело цих форм і як якась вища реальність. Химерна фантастичність первісної міфології і її стихійний ідеалізм не виключають, однак, пізнавального значення міфологічних класифікацій та впорядкує ролі міфів в соціальному житті племені. У самому породженні і функціонуванні міфів практичні потреби і цілі, безумовно, переважають над умоглядними, в той же час міфологія скріплює ще слабо диференційоване синкретичне єдність несвідомо-поетичної творчості, первісної релігії і зародкових донаучних уявлень про навколишній світ. У древніх цивілізацій міфологія була вихідним пунктом для розвитку філософії і літератури. Визнання специфічної зв’язку міфології з ідеологічним синкретизмом несумісне і з кассіреровской інтерпретацією міфології як «автономної області духу», і з вульгарно-соціологічними спробами протиставити міфологію як релігійного феномену первісного мистецтва або в якості поетичного феномена — первісної релігії, бо міфологія становить «грунт і арсенал »ранніх форм як релігії, так і поезії. До речі сказати, синкретична природа в даному разі зберігається і релігією і поезією, входить в їх специфіку. Як синкретична, притому найдавніша ідеологічна форма, що стоїть біля колиски більш розвинених і диференційованих ідеологічних форм, міфологія виявляється їм у чомусь гомогенної, звідки, однак, зовсім не випливає, що сучасні філософія, політика, мистецтво, право і навіть розвинені релігії можуть бути зведені до міфології, як-то в ній розчинитися (така тенденція є в міфологізма XX в.). Навпаки, тут повинні бути враховані якісні історичні відмінності між архаїчними культурами і сучасною цивілізацією, які б не були її протиріччя. Відома невіддільність міфологічного уяви від психологічного субстрату, наявність деяких загальних властивостей у всіх продуктах людської уяви не повинні вести до ототожнення міфів зі снами, баченнями, продуктами спонтанної підсвідомої фантазії, до взаіморастворенію міфології в психології і психології в міфології. У порівнянні з такого роду грою уяви міфологія більш соціальна і ідеологічна, причому її соціальність виходить за рамки «колективно-несвідомого» творчості. Не слід забувати про відому недифференцированности, диффузности міфологічного сприйняття, щоб не ототожнювати логічні механізми міфологічного мислення і науки (Тейлор, Штернберг), але і не розділяти їх повністю (Леві-Брюль, Кассирер).

До «первісного мисленню» є ряд переконливих, паралелей з області дитячого мислення, хоча ці паралелі обмежені якісними відмінностями між процесами формування індивідуальної психіки, а також логічного апарату у дітей та соціальним досвідом в архаїчних суспільствах.

Цей текст є ознайомчим фрагментом.

Продовження на ЛітРес

Читайте також

глава IX. ПЕРЕЖИТКИ І ПРИХОВАНІ ФОРМИ МІФА

глава IX. ПЕРЕЖИТКИ І ПРИХОВАНІ ФОРМИ МІФА Християнство і міфологія Важко на декількох сторінках дати уявлення про взаємозв’язок християнства і міфології. Ці взаємозв’язки ставлять кілька різних, не пов’язаних один з одним проблем. Перш за все існує

класичні шедеври

Класичні шедеври Японська цивілізація характеризується тим, що в ній швидко розвивалася народна культура, яка поступово витісняла аристократичну культуру, все-таки не перевершивши її. В епоху Хейан саме аристократична культура заклала основи японської

Завмирання в фольклорі

Завмирання в фольклорі Чимало текстів завмирання було зібрано в фольклорних експедиціях на Поліссі. Польський дослідник До. Мошинський [27] записав в 1914 році оповідання Агати Сугреевой, яка тяжко хворіла і завмирають. Агата Сугреева згадує: Коли я лежала, до мене прийшов

ХУДОЖНЄ ЧАС У ФОЛЬКЛОРІ

ХУДОЖНЄ ЧАС У ФОЛЬКЛОРІ Вище ми прагнули продемонструвати різноманітність аспектів, в яких виступає проблема художнього часу в творах словесного мистецтва взагалі, щоб тим підготувати розгляд проблеми часу і в

КІЛЬКА ЗАГАЛЬНИХ ЗАУВАЖЕНЬ Про ХУДОЖНЬОМУ ЧАСУ В ФОЛЬКЛОРІ

КІЛЬКА ЗАГАЛЬНИХ ЗАУВАЖЕНЬ Про ХУДОЖНЬОМУ ЧАСУ В ФОЛЬКЛОРІ Ми бачили вище, що окремі жанри фольклору різко розділені своїм ставленням до художнього часу. Ми розглянули тільки чотири головних жанру — ліричну пісню, казку, билину і голосіння. ці

10. Відображення християнства в дитячому фольклорі

10. Відображення християнства в дитячому фольклорі Основні поняття: християнська складова, особливо асиміляції християнських сюжетів, мотивів і образів, ступінь вивченості матеріалу, принципи виокремлення християнської складової в різних формах дитячого

Posted on