Американські юристи назвали bosch співучасником у скандалі; дізельгейт.

Американські юристи назвали Bosch співучасником у скандалі «Дізельгейт»

А. Ніконов

Американські юристи назвали bosch співучасником у скандалі; дізельгейт.

Американські юристи назвали німецького виробника автокомпонентів Bosch співучасником Volkswagen в скандалі «Дізельгейт». буде суд.

У позові повідомляється, що компанія Bosch розробила схему, завдяки якій німецькому автовиробникові вдалося десять років приховувати наявність незаконного програмного забезпечення.Юристи постраждалих власників автомобілів подали документи до окружного суду США в Сан-Франциско і навели докази, що Bosch був в курсі всіх маніпуляцій Volkswagen, передає Reuters.

Подробиці не уточнюються. Зараз представник Bosch повідомив, що їх компанія співпрацює зі слідством в ряді досліджень. Раніше в Bosch заявляли, що вони не несуть відповідальності за те, як виробники інтегрують і використовують їх компоненти в транспортних засобах. Концерн Volkswagen теж утримався від коментарів.

Велика частина інформації, зібраної про участь Bosch в дизельному скандалі, засекречена. Відомо лише те, що компанія Bosch прекрасно розуміла, як допомогти Volkswagen обійти перевірки регуляторів і заради наживи допомогла автовиробникові здійснити шахрайську схему.

До сих пір німецький концерн отримує штрафи.Нагадаємо, компанія Volkswagen на усунення наслідків скандалу «Дізельгейт» виділила 15,3 мільярда доларів.

Американські юристи назвали Bosch співучасником у скандалі «Дізельгейт»

А. Ніконов

Американські регулятори знайшли в автомобілях Audi іншу модифікацію програмного забезпечення, занижує кількість шкідливих речовин у вихлопних газах автомобілів.

Німецький журнал Bild.de повідомляє, що Каліфорнійський рада з повітряних ресурсів (California Air Resources Board, CARB) виявив нову версію «шахрайським» програми, яка встановлювалася в автомобілі Audi з автоматичною коробкою передач, в тому числі в моделі Q5, A6 і A8.

При повороті колеса на 15 градусів в будь-якому напрямку відбувалася дезактивація пристрої.Якщо кермо знаходиться в стаціонарному положенні, пристрій занижував викиди діоксиду вуглецю і загальне споживання палива. Цього разу «штучний інтелект» розпізнавав знаходження машини на тестовому стенді по положенню керма.

Використання пристрою було припинено в травні 2016- го — через вісім місяців після того, як скандал «Дізельгейт» став надбанням громадськості.У документі повідомляється, що дана модифікація програмного забезпечення була встановлена ​​не кілька сотень тисяч автомобілів компанії Audi, що входить в концерн Volkswagen.

Офіційних коментарів від Audi, Volkswagen і CARB поки не надходило.

Це стало найбільшим штрафом за шахрайство в історії автомобільної промисловості. Днями німецький концерн повідомив, що їх програмне забезпечення не порушувало законів Європейського союзу.

Нагадаємо, в кінці минулого місяця американський федеральний суд зобов’язав Volkswagen виплатити 14,7 мільярдів доларів компенсації витрат.

Posted on