Аналітик попередив, як можна втратити гроші, скуповуючи акції — прайм.

аналітик «Фінам» Коренев попередив про ризик втрати грошей при покупці певних акцій

МОСКВА, 14 сен — ПРАЙМ. На відміну від торгівлі облігаціями, які є борговими інструментами з фіксованою прибутковістю, покупка акцій несе в собі певні ризики. Вони можуть бути досить великими, якщо оперувати акціями невміло, неграмотно, або піддаючись емоціям. Однак є звід правил, що дозволяють мінімізувати ризики, пов’язані з підвищеною волатильністю вартості акцій, але отримувати стабільний дохід. Про це агентству «Прайм» розповів аналітик ФГ «Фінам» Олексій Коренев.

Експерт розповів про «календарі» знижок на гаджети

«Ніколи не купуйте акції на всі наявні або, тим більше, останні гроші. Це повинні бути кошти, які при необхідності доведеться протримати на ринку довше, ніж ви планували, якщо, наприклад, вибухне фінансова криза або на ринку настане глибока корекція. В цьому випадку доведеться почекати, поки що просіли в ціні акції повернуться в прибуткову область», — зазначив експерт.

Крім того, слід формувати диверсифікований портфель з акцій різних компаній, що представляють різні сегменти економіки — всі яйця в одному кошику не носять. Також, якщо у вас немає достатнього досвіду інвестування, забудьте про покупку акцій на позикові кошти, підкреслює він.

«Намагайтеся уникати складних і малозрозумілих для вас фінансових інструментів. Будь-які деривативи, будь то ф’ючерси, опціони, свопи — це точно не для вас, поки ви не знайшли відповідні знання та навички. Тим більше, що саме в цій області біржових торгів працюють найбільш підковані в фінансовому та математичному плані фахівці з пристойним досвідом інвестування», — зазначив Коренев.

Експерт розповів, як отримати кредит дешевше, ніж у інших

Також вкрай важливий психологічний аспект. Головні вороги будь-якого інвестора — це страх і жадібність. Страх втрати своїх інвестицій, і жадібність, що ви не встигнете або не зумієте заробити стільки, скільки теоретично могли б — саме ці два фактори найчастіше змушують недосвідченого інвестора робити необдумані вчинки.

На його думку, краще купити акції високонадійних емітентів з числа міцних і давно існуючих компаній, які відрізняються хорошими фінансовими показниками, які виплачують стабільні і високі дивіденди.

Акції при покупці автомобілів LADA в червні 2018 року

Аналітик попередив, як можна втратити гроші, скуповуючи акції - прайм.

В акції беруть участь моделі сімейств LADA Granta (від 369 900 рублів з урахуванням вигідного пропозиції), LADA Kalina (від 420 600 рублів), LADA Largus (від 514 900 рублів), LADA XRAY (від 589 900 рублів). Програма Трейд-ін — це найбільш зручний, швидкий і вигідний спосіб обміняти старий автомобіль на нову LADA.

З 1 по 30 червня діє спеціальна пропозиція для покупців трьохдверних позашляховиків сімейства LADA 4х4 — вигода в 30 тисяч рублів. Акція діє при покупці LADA 4х4 в класичному виконанні (від 469 900 рублів з урахуванням вигідного пропозиції), в комплектації Urban (від 526 800 рублів), а також в модифікації підвищеної прохідності LADA 4х4 Bronto (від 672 900 рублів).

Поряд з сезонними акціями продовжують діяти постійні схеми вигідного придбання LADA. При цьому набирає популярність програма автокредитування LADA Finance: в квітні 2018 року продажі LADA в кредит склали 48%, тоді як в квітні минулого року їх частка становила 35%. Гнучкі умови програми LADA Finance передбачають доступний початковий внесок, оптимальні терміни кредитування, а також процентні ставки від банків-партнерів, більш низькі, ніж їх базові пропозиції.

LADA Finance діє для всього модельного ряду LADA. Наприклад, при покупці седана LADA Granta (комплектація Standard, від 369 900 рублів, з урахуванням спеціальної червневої вигоди по LADA Finance в розмірі 40 000 рублів), з початковим внеском 51,64% розмір щомісячної виплати складе 3000 рублів, або 100 рублів в день ( кредит на 36 місяців). При покупці LADA Vesta (комплектація Classic, від 584 900 рублів) з початковим внеском 49,9% розмір щомісячної виплати складе 5040 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або 168 рублів в день (кредит на 36 місяців).

З 1 червня по 30 червня для клієнтів продовжує діяти схема зворотного викупу Buy Back. Коли до закінчення виплат залишається 40% від ціни автомобіля, покупець може або внести останній платіж і залишити автомобіль собі, або отримати в банку кредит на решту боргу, або здати автомобіль дилеру за ціною до 50% від його початкової вартості, і купити нову LADA. Дана схема найбільш зручна для тих клієнтів, хто вважає за краще часто оновлювати свій автомобіль і купувати новинки авторинку: за статистикою, середній термін володіння новим автомобілем в Росії становить 4 роки.

LADA — активний учасник державної програми EcoGas, яка стимулює випуск автомобілів, що використовують природний газ як моторне паливо. При покупці двохпаливної LADA Vesta CNG субсидується 115 тисяч рублів від ціни автомобіля. Таким чином, вартість LADA Vesta CNG починається від 664 900 рублів (комплектація Classic + пакет Start). Нагадаємо, що при роботі на природному газі витрати на паливо знижуються в три рази.

Posted on