Аналог astra тепер теж з «турботройкамі», але вони не такі, як у моделі opel — «buick»; авто —

Аналог Astra: тепер теж з «турботройкамі», але вони не такі, як у моделі Opel — «Buick»

Марка Buick готується вивести на китайський ринок рестайлінгову «четирехдверка» Verano, найближчою родичкою якої є нинішня Opel Astra. Як і модель німецького бренду, седан отримав нові двигуни.

Випуск Buick Verano актуального, другого за рахунком, покоління стартував в Китаї в 2015-му. Модель являє собою аналог «старосвітської» Opel Astra K. Причому в Піднебесній продають не тільки хетчбек Verano (він має приставку GS), але і чотирьохдверну версію, тоді як в сімействі нинішньої Айстри седан так і не з’явився ( «четирехдверка» для Австралії не береться до уваги, адже це перелицьований Chevrolet Cruze). Пару років тому модель Buick пережила рестайлінг, тоді у неї лише злегка підправили зовнішність. А скоро китайцям запропонують вдруге оновлений Verano — вже з більш істотними доробками. Знімки такої моделі внесли в базу міністерства промисловості КНР ще в травні, тепер же Buick поширив її офіційні зображення.

Поки розсекречений тільки седан, хетчбек ні виробник, ні місцеві ЗМІ не згадують. Не виключено, що Verano GS зняли з виробництва, хоча у дилерів «пятідверки» є. Чотиридверний ж Verano обзавівся новими світлодіодними фарами, іншими бамперами і радіаторної гратами. Ліхтарі теж замінили, вони тепер з’єднані між собою хромованою плашкою. А задній номерний знак переїхав на кришку багажника. Довжина седана зросла на 5 мм до 4723 мм, колісна база колишня — 2700 мм.

Інтер’єр посвіжілого Verano ще ніде не засвітився. Швидше за все, всередині поміняли матеріали обробки і встановили іншу мультимедійну систему.

Згідно з документами, опублікованими раніше китайським сертифікаційним органом, на зміну бензинової «четвірці» 1.5 потужністю 118 л.з. і її 169-сильною турбоверсии прийшли «турботройкі» 1.0 і 1.3 з віддачею в 115 і 158 л.з. відповідно. Два останніх мотора знайомі по іншим китайським моделях концерну General Motors. Поки невідомо, з якими коробками буде доступний посвіжілий Verano. Дореформений седан з «атмосферником» комплектується шестиступінчастою «автоматом», турбоверсия — семиступінчастою роботизованою коробкою.

У продаж оновлений Buick Verano надійде до кінця поточного року. За межами Китаю модель не представлена.

Тим часом нещодавно Opel оновив споріднену Astra. Хетчбек і універсал теж отримали трьохциліндровий двигуни, причому, не дивлячись на те, що Опель вже два роки як належить французькому концерну PSA, у нових моторів «джіемовское походження». Хоча у Айстри все ж інші двигуни, не такі, як у Verano: європейцям модель Opel запропонують з бензиновими турбомоторами 1.2 (110, 130 або 145 л.з.) І 1.4 (125 або 150 л.з.) І дизелем 1.5 (105 або 122 л.з.).

В 2021 році Opel Astra перестане бути родичкою Бьюїк — модель змінить покоління і переїде на платформу EMP2 від PSA.

Аналог Opel Astra змінив дизайн і перейшов на «турботройкі» — «Buick»

У Мережі розкрили посвіжілі «четирехдверка» Buick Verano, призначену для китайського ринку. Седан змінився зовні, а також обзавівся новими двигунами.

Модель Verano актуального, другого, покоління випускають в Китаї з 2015 року — це аналог європейської Opel Astra K. Причому на «піднебесному» ринку представлений не тільки хетчбек (він має приставку GS), але і седан, хоча у актуальною Айстри чотирьохдверна версія так і не з’явилася (седан Astra для Австралії не береться до уваги, адже це перелицьований Chevrolet Cruze). У 2017-му Verano підправили зовнішність, а тепер до дебюту готується вдруге оновлена ​​модель. Поки розсекречена тільки чотирьохдверна версія — її фотографії внесли в базу міністерства промисловості КНР.

Седан отримав нові бампери, інші фари і радіаторну решітку. Ліхтарі теж замінили — вони тепер з’єднані між собою широкої хромованою смужкою. Задній номерний знак перекочував на нову кришку багажника. Довжина Buick Verano виросла на 5 мм до 4723 мм, колісна база колишня — 2700 мм. Зображень інтер’єру поки немає. Швидше за все, всередині встановили більш сучасне мультимедійну систему, ще, можливо, з’явилися нові матеріали обробки.

За попередніми даними, чотирициліндровий мотор 1.5 (118 л.з.) І його турбоверсия (169 л.з.) Відправлені у відставку: посвіжілий Verano запропонують з бензиновими «турботройкамі» 1.0 і 1.3 потужністю 116 і 158 л.з. відповідно, які знайомі з інших китайським моделях концерну General Motors. Коробки сертифікаційний орган не вказує. У дореформених седана і хетча атмосферний двигун поєднується з шестиступінчастим «автоматом», а турбомотор працює в парі з семиступінчастою роботизованою коробкою.

Оновлена ​​«четирехдверка» вийде на китайський ринок до кінця поточного року. Чи залишиться в лінійці марки хетчбек Verano GS — інформації поки немає.

Тим часом 2018 й сімейство завершило в Китаї в «плюсі»: реалізовано 192 174 автомобілі, що на 3,7% більше в порівнянні з 2017-м. Однак за підсумками чотирьох місяців 2019 року продаж Verano скоротилися на 36% до 42 153 одиниць. Дореформений седан коштує Від 145 900 юанів (близько 1 377 000 рублей за актуальним курсом), хетчбек обійдеться мінімум в 135 900 юанів (приблизно 1 282 000 рублів). За межами китайського ринку Verano сьогодні не представлені.

Що ж стосується спорідненої Astra, то, на відміну від Бьюїк, цю модель в Європі досі продають в «первозданному» вигляді. Астру напевно теж скоро оновлять, але у неї буде свій рестайлінг, так як шляху Опеля і General Motors давно розійшлися: з 2017-го німецька марка належить французькому концерну PSA.

Оновлений аналог Opel Astra: «турботройкі» підтвердили, а ось салон майже не чіпали — «Buick»

У Китаї представили рестайлінговий Buick Verano, найближчим родичем якого є актуальна Astra K. У моделі американської марки підправили зовнішність, крім того, вона повністю змінила моторну гамму.

«Піднебесної» підприємство GM виробляє Verano нинішнього, другого за рахунком, покоління з 2015 року. Модель Buick випускають у вигляді п’ятидверного хетчбека (він носить приставку GS) і седана, хоча у аналога Verano — Opel Astra K — чотирьохдверна версія так і не з’явилася ( «четирехдверка» для Австралії не береться до уваги, адже це перелицьований Chevrolet Cruze). Перший рестайлінг Бьюїк пережив пару років назад, тоді у нього лише злегка підправили зовнішність. Тепер же на китайський ринок готується вийти вдруге оновлений Verano, але вже з більш істотними доробками. Почати вирішили з седана — його екстер’єр марка розсекретила кілька днів тому, а недавно «четирехдверка» показали місцевим ЗМІ. «Живими» фотографіями поділилося видання Autohome.

Отже, Buick Verano отримав нові світлодіодні фари, інші бампери (на передньому тепер красуються хромовані «бумеранги») і радіаторну решітку. Ліхтарі теж нові, вони тепер з’єднані між собою блискучою смужкою. А задній номерний знак переїхав на кришку багажника. Довжина седана зросла на 5 мм до 4 723 мм, колісна база не змінилася — 2700 мм.

Салон же майже колишній, замінили тільки «приборку» (вона як і раніше аналогова, але кольоровий дисплей між шкалами став більше) і глянцеві вставки на передній панелі і центральному тунелі (тепер вони сірі, а не коричневі), ну і ще освіжили мультимедійну систему. У списку обладнання значаться автопарковщік, система попередження про вихід із займаної смуги, камера заднього виду, панорамний люк.

У Buick офіційно підтвердили інформацію, що з’явилася раніше інформацію про те, що седан обзавівся новими бензиновими моторами. На зміну «четвірці» 1.5 SIDI (118 л.з., 146 Нм) і її турбоверсии (169 л.з., 250 Нм) прийшли «турботройкі» 1,0 і 1,3 Ecotec. Перший мотор видає 125 л.з. і 180 Нм, він поєднується з шестиступінчастим «автоматом». Потужність двигуна 1,3 — 165 л.з., максимальний крутний момент становить 240 Нм, цей мотор працює в парі з варіатором. Дореформений Verano з «атмосферником» 1,5 комплектується 6АКП, його турбоверсия — семиступінчастою роботизованою коробкою.

На китайський ринок оновлений седан вийде найближчим часом, ціни поки не оголошені. Попередник варто Від 145 900 юанів, що еквівалентно приблизно 1 351 000 рублей за поточним курсом.

Нагадаємо, в липні оновилася і споріднена Opel Astra. Модель німецької марки також перейшла на трициліндрові двигуни, причому, не дивлячись на те що бренд уже два роки як належить французькому концерну PSA, у нових моторів «джіемовское походження». Хоча у Айстри все ж інші двигуни, не такі, як у Verano: європейцям модель Opel запропонують з бензиновими турбомоторами 1,2 (110, 130 або 145 л.з.) І 1,4 (125 або 150 л.з.), З дизелем 1,5 (105 або 122 л.з.).

В 2021 році Astra перестане бути родичкою Бьюїк — модель змінить покоління і переїде на платформу EMP2 від PSA.

Posted on