Аналог hyundai creta від kia показана майже серійна версія. крос добереться і до рф — автоновини

Аналог Hyundai Creta від Kia: показана майже серійна версія. Крос добереться і до РФ

Аналог hyundai creta від kia показана майже серійна версія. крос добереться і до рф - автоновини

На початку 2018 го Kia представила в Індії прототип SP, тоді ж було оголошено, що концепт перетвориться в «первістка» марки для цієї країни (індійський ринок Кіа почне освоювати в 2019-м). Пізніше стало відомо про те, що модель стане глобальною: в минулому році шоу-кар також демонстрували на виставках в Китаї та корейською Пусані. У січні 2019 го на новому індійському заводі Kia стартувала тестова зборка паркетника, однак товарну машину так і не розкрили. Тепер же марка вирішила натякнути на те, як виглядає серійна модель — на що відкрився сьогодні в Сеулі автосалон привезли еволюціонував концепт SP Signature, який в Kia називають майже готовим до масового виробництва.

Від торішнього SP нинішній кросовер відрізняється, перш за все, головною оптикою — у неї замінили «начинку». У нижніх грат інший малюнок, з даху прибрали світильник, а на дверях з’явилися звичайні ручки. Задній бампер поміняли, у ліхтарів така ж форма, як у Kia SP, а й у них інше «наповнення». Крім того, що з’єднує ліхтарі хромована плашка стала більше. Кузов SP Signature забарвлений в інший відтінок оранжевого, дах і спойлер виконані в чорному, тоді як у індійського концепту вони були білого кольору.

Концепт Kia SP Signature

Інтер’єр SP Signature компанія не розсекретила. У колишнього прототипу віртуальна «приборка» об’єднана з тачскріном мультимедійної системи. Швидше за все, товарному кросу таке рішення не дістанеться, але цифрова приладова панель, за даними індійських ЗМІ, що ознайомилися з тестовим зразком, збережеться.

Технічні характеристики також поки не розкриті. Раніше передбачалося, що серійне втілення Kia SP побудовано на базі актуальною Hyundai Creta. Однак тепер індійські профільні медіа повідомляють про нову платформу, яка, тим не менш, ляже в основу і наступної Крети. В Індії паркетник Kia запропонують з бензиновим і дизельним двигунами об’ємом 1,5 літра, їх віддача невідома. Привід у індійського SUV, швидше за все, тільки передній, але в інших країнах модель напевно запропонують в версії 4WD.

Серійний кросовер представлять у другій половині поточного року.

Нагадаємо, в Росії теж з’явиться новий паркетник B-класу від Kia, до нас модель добереться в 2020-м. Раніше в місцевому представництві марки «колеса» не змогли підтвердити, чи йде мова саме про товарний втіленні концепту SP. Однак інших нових кросів в найближчому майбутньому від Kia не очікується, так що, швидше за все, у нас будуть продавати модель з дизайном цього прототипу. Для нашого ринку випуск SUV, очевидно, локалізують.

Аналог Hyundai Creta від Kia: показана майже серійна версія. Крос добереться і до РФ

Прем’єра майже готова вийти на конвеєр позашляховика Kia на автосалоні в Сеулі. Кросовер стане глобальною версією, модель продукту буде представлена ​​пізніше в цьому сезоні.

На початку 2018 року Kia представила прототип SP в Індії, в той же самий час було оголошено, що концепція може стати «первістком» нової для цієї конкретної країни (індійський ринок Kia почне розвиватися в 2019 році). Згодом стало відомо, що модель стане всесвітньою: в минулому році шоу-кар показувався на виставках в Китаї і Пусані в Кореї. У січні 2019 року почалася оцінка збірки позашляховика на новому індійському заводі Kia, але автомобіль не був розкритий. Тепер бренд вирішив натякнути на те, як виглядає послідовна модель — розвинуте поняття SP Signature, яке Kia називає практично готовим до масового виробництва, з’явилося на автомобільній виставці, яка стартувала сьогодні в Сеулі.

Нинішній кросовер відрізняється від торішнього SP, перш за все, розумної оптикою — вони замінили його «начинку». У підстави решітки інше зображення, лампа була знята з даху, а навколо дверей з’явилися звичайні ручки. Задній бампер трансформувався, лампи мають точно таку ж форму, що і Kia SP, але крім того у них інший «матеріал». Крім того, хромована пластина, що з’єднує ліхтарі, стала більше. Корпус цієї SP Signature забарвлений в інший колір малинового кольору, дах і спойлер створені в темряві, тоді як по індійської теорії вони були білими.

Внутрішня частина постачальника підписи SP не розсекречено. Попередній прототип має віртуальну «чистоту» в поєднанні з мультимедійною системою з сенсорним екраном. Найголовніше, що кросовер не отримає такої альтернативи, але цифрова приладова панель, як заявили індійські ЗМІ, задоволені тестовим зразком, продовжиться.

Технічні характеристики також поки не розголошуються. Раніше передбачалося, що подальше втілення цього Kia SP спирається на недавній Hyundai Creta. Проте, тепер індійські преси повідомляють про новий етап, який, проте, стане основою наступної Крети. В Індії позашляховик Kia буде поставлятися з 1,5-літровим бензиновим і дизельним мотором, їх потужність невідома. Привід в індійському позашляховику, швидше за все, просто передній, але в різних країнах модель напевно буде пропонуватися у версії 4WD.

Серійний кросовер представлять в наступній половині цього року.

Пам’ятайте, що в Росії також з’явиться абсолютно новий позашляховик B-класу від Kia, модель надійде до нас у 2020 році. Раніше регіональне представництво марки Kolesam не могло підтвердити, чи йде мова про цей товар. втілення концепції SP. Але інші нові кроси годі чекати від Kia в не настільки віддаленому майбутньому, тому, швидше за все, ми будемо продавати версію з дизайном цієї моделі. Для нашої економіки запуск позашляховика явно локалізована.

Конкурент Hyundai Creta від Kia: тепер серійна версія. Кросовер продаватимуть і в РФ — «Kia»

Написано: 07 лютий 2020

Компанія Kia розповсюдила ескізи товарного компактного паркетника. Повноцінна прем’єра новинки відбудеться влітку поточного року.

Передвісника невеликого кросовера — концепт SP — Кіа показала ще на початку 2018 го на автосалоні в Індії, тоді ж було оголошено, що шоу-кар перетвориться в первістка марки для цієї країни. Потім стало відомо про те, що модель стане глобальною: в минулому році прототип також демонстрували на виставках в Китаї та корейською Пусані. У березні 2019 го на мотор-шоу в Сеулі дебютував еволюціонував концепт, тобто майже готовий до масового виробництва автомобіль, він отримав до назви приставку Signature. І ось, нарешті, опубліковані ескізи серійного SUV.

Відмінностей від SP Signature, дійсно, трохи: головна оптика стала простіше, у радіаторної решітки інший малюнок, задні ліхтарі злегка збільшилися в розмірах — в них також замінили «начинку». Ще кросу пророкують віртуальну «приборку», мультимедійну систему з великим тачскріном, проекційний екран, камери кругового огляду і бездротову зарядку для смартфонів.

Ім’я моделі поки не розкривається. Тим часом раніше індійський підрозділ Kia запропонувало всім бажаючим вибрати назву для конвеєрного кросовера: в голосуванні брали участь такі варіанти, як Tusker, Trazor, Trailster і SP-Z. З чуток, найбільше голосів зібрав Tusker. Втім, на інших ринках паркетник може зватися по-іншому.

Технічні характеристики також поки тримаються в секреті. Передбачалося, що паркетник Kia побудований на базі актуальною Hyundai Creta. Однак тепер індійські профільні медіа повідомляють про нову платформу, яка, тим не менш, ляже в основу і наступної Крети. В Індії паркетник Kia на першому етапі запропонують з бензиновим і дизельним двигунами об’ємом 1,5 літра, їх віддача невідома. Ці мотори будуть поєднуватися з шестиступінчастою «механікою» і «автоматом». Пізніше модель ще повинні оснастити 140-сильною «турбочетвіркою» 1.4 і семиступінчастою роботизованою коробкою з подвійним зчепленням. А ось привід у індійського SUV, швидше за все, буде лише передній. В інших країнах у кросу напевно виявиться своя моторна гамма, поява повнопривідних версій також не виключено.

Прем’єра новинки Kia відбудеться цього літа, точну дату в компанії не назвали. Індійські ЗМІ повідомляють, що «їх» варіант представлять 20 червня. До речі, в Індії з січня ведеться тестова зборка паркетника — машини випускають на новому заводі, розташованому в штаті Андрха Прадеш. На інших ринках, ймовірно, будуть продавати автомобілі локального виробництва.

Аналог Hyundai Creta від Kia добереться і до Росії, але це відбудеться лише в наступному році.

Posted on