Андреас Міккельсен забезпечив volkswagen переможний прощання з wrc

Андреас Міккельсен забезпечив Volkswagen переможний прощання з WRC

Андреас Міккельсен забезпечив volkswagen переможний прощання з wrc

Норвезька пілот лідирував протягом усього ралі, незважаючи на величезний тиск з боку свого напарника по команді і чемпіона 2016 Себастьєн Ожьє.

Міккельсен все-таки вистояв в битві гонщиків VW і випередив Себастьяна в результаті на 14,9 секунди, хоча перед стартом останнього дня змагань Андреас утримував француза всього на двосекундних віддалі.

«Ідеальне завершення сезону, — визнав Міккельсен. — Мені не було чого втрачати. Я зумів нав’язати боротьбу чотириразовому чемпіону світу і виграв у нього в чесній боротьбі.

Звичайно, мені шкода, що ця команда і машина залишають WRC. Мені буде їх не вистачати. Я жадав виграти фінальний ралі для Volkswagen, тому що саме цей колектив дав мені шанс виступати в топової категорії ».

Вирішальним у боротьбі за перемогу став розворот Ожьє на 20-му спецділянці. На цьому ж СУ втратив третє місце Хейден Паддон: новозеландця спіткала невдача, коли він розбив задню ліву шину в результаті наїзду на невелику гірку.

«Я дуже широко виїхав з лівого повороту СУ Wedding Bells, в результаті чого машина пішла в розворот, — розповів Ожьє. — В результаті цього інциденту ми втратили близько 20 секунд.

Але я не шкодую про це: ми з [штурманом] Жюльєном [Інграссія] їхали на всі 100% і до моменту розвороту на рівних боролися з Андреасом. Він заслужив цю перемогу.

Найголовніше це те, що ми влаштували чудове прощання Volkswagen з WRC. Це емоційний момент для мене. Я неймовірно вдячний команді за все: вона була сім’єю для мене і Жюльєна. Тут я знайшов багато нових друзів і ніколи не забуду все ті чудові моменти, які ми пережили разом ».

Третє місце за підсумками Ралі Австралія зайняв Тьєррі Невіль, випередивши своїх товаришів по Hyundai Паддона і Дані Сордо.

Кращим з представників Ford став Мадс Остберг, що фінішував шостим, а сьоме місце залишилося за Оттом Тянак з DMACK.

Топ-десятку доповнили Есапекка Лаппи, Ярі-Матті Латвала і Лоренцо Бертелли.

Андреас Міккельсен продовжив контракт з командою Volkswagen Motorsport

Норвежець Андреас Міккельсен (Andreas Mikkelsen) продовжить виступи в Чемпіонаті світу з ралі в складі команди Volkswagen Motorsport. Колектив з Вольфсбурга, пілот Андреас Міккельсен і його штурман і співвітчизник Ола Флоене (Ola Fløene) дійшли згоди про продовження контрактів на кілька років після завершення сезону 2015 року. Норвезька екіпаж виступає в Чемпіонаті світу з ралі на автомобілі Volkswagen Polo R WRC з 2014 року разом з французьким дуетом Себастьєн Ожьє та Жюльєна Інграссія (Sébastien Ogier / Julien Ingrassia), а також фінами Ярі-Матті Латвалу і Мікко Анттілой (Jari-Matti Latvala / Miikka Anttila), також мають з Volkswagen довгострокові контракти. В даний час Міккельсен і Флоене займають треті місця в заліках пілотів і штурманів головною ралійної серії світу.

«Продовження контракту Андреаса Міккельсен і Оли Флоене — дуже хороша новина для всієї ралійної сім’ї Volkswagen, — переконаний директор Volkswagen Motorsport Йост Капіто (Jost Capito). — За останні два роки і в поточному сезоні ми разом досягли високих результатів, і ми не сумніваємося, що перша перемога Андреаса і Оли — це тільки питання часу. Ми вражені талантом Андреаса, його аналітичним і тактично вірним підходом до справи. Ми раді тому, що продовження контракту відбулося. Маючи в команді дворазового чемпіона світу Себастьяна Ожьє, срібного призера минулого сезону Ярі-Матті Латвалу і володаря бронзової нагороди серед пілотів Андреаса Міккельсен, Volkswagen Motorsport сформував склад, про який в ралійному світі можна тільки мріяти ».

Андреас Міккельсен, для якого підписання контракту відбулося в день його 26-річчя, зазначив: «Я щасливий продовжити свій контракт з Volkswagen. Це прекрасне почуття — знати, що команда задоволена мною і моїми виступами, що вона готова продовжувати зі мною співробітництво. Я дуже вдячний за надану мені можливість продовжувати рости далі в цьому колективі. Це стало підтвердженням того, що ми знаходимося на вірному шляху, таке відчуття дає додаткові сили для майбутнього розвитку ».

Міккельсен залишається в складі команди Volkswagen після п’яти років співпраці

Андреас Міккельсен і Ола Флоене є частиною команди Volkswagen c 2011 року. У 2011 і 2012 роках екіпаж став переможцем Міжконтинентального кубка з ралі (IRC), в той же час паралельно беручи участь в підготовці команди Volkswagen до переходу у вищу серію — Чемпіонат світу з ралі WRC. У 2013 році Міккельсен виявився за кермом Volkswagen Polo R WRC і взяв участь у всіх етапах, починаючи з португальського, за винятком одного. У 2014 році, виступаючи зі штурманом Мікко Марккула (Mikko Markkula), Міккельсен завоював перше в кар’єрі призове місце на етапі в Швеції. Ще вісім фінішів на призових подіумах етапів послідувала після того, як екіпаж Міккельсен і Флоене возз’єднався рік тому, і Андреас зміг закінчити сезон на третьому місці в заліку пілотів. У 2015 році Міккельсен і Флоене завоювали призові місця на чотирьох з шести етапах, що відбулися на даний момент.

Андреас Міккельсен залишається з Volkswagen

А. Ніконов

Норвезька пілот заявляє, що на Ралі Швеції в лютому він буде битися тільки за перше місце.

Правда, його відставання від лідера гонки і вічного подразника амбіцій, Себастьяна Ожьє, склало майже дві хвилини, проте, Міккельсен сповнений рішучості і рветься в бій доводити свій потенціал. Молода зірка команди Volkswagen Motorsport Андреас Міккельсен закінчив вихідні на Ралі Монте-Карло з відмінним результатом — другим місцем.

Міккельсен був досить швидкий, щоб відразу увійти в число претендентів на подіум, але перемога? Це смілива заява!

До речі, гонка для Міккельсен пройшла досить складно, адже в першій її частині йому не відразу пощастило вгадати з вибором шин, а після «крупно пощастило» зіткнутися з колегою по команді, Ярі-Матті Латвалу в боротьбі за призову позицію на подіумі.

Втім, з цієї дуелі Андреас вийшов моральним переможцем: Ярі-Матті припустився помилки, яка коштувала йому розваленої підвіски і, як наслідок, втраченої гонки.

Ралі Швеції з його щільним сніговим покриттям можна цілком вважати «домашньої» гонкою для вихідця з Норвегії

Буквально перед стартом сезону Андреас Міккельсен змінив штурмана — молодий Андерс Джаегер почав працювати в складі екіпажу незадовго до самого Ралі Монте-Карла.

Зізнаюся, що ще до старту гонки усвідомлював, що простий вона не буде — і зміна штурмана тому одна з причин. Особливо непросто самому штурману. Так, це був не найпростіший шлях для початку спільної роботи, але насправді все пройшло дуже добре. Коли в екіпаж приходить новий ко-драйвер, вам обом потрібен час, щоб звикнути один до одного, а на таку підступну гонці, як Монте-Карло, це зробити дуже складно.

Андреас Міккельсен, пілот

Одним з факторів, який допоміг Андреасу фінішувати так високо, став вдалий вибір шин

На думку Андреаса Міккельсен, його молодий штурман з ходу включився в роботу прекрасно, і все, що стосувалося запису і читання стенограми, пройшло бездоганно. Міккельсен настільки надихнувся цим дебютом, що відчуває великий оптимізм щодо наступного етапу Чемпіонату світу з ралі, Ралі Швеції.

За перемогу », — додав Андреас. Я дійсно думаю, що мій напрацьований досвід дозволяє мені вже боротися за вищі позиції. «Ми були дуже близькі до перемоги на Ралі Швеції в минулому році, а за рік до цього я вперше піднявся на подіум на цій гонці.

Нагадаємо, що після активної атаки ЕЛФІН Еванса на Fiesta R5 в Монте залишається відкритим питання, чи готова Skoda скласти лапки перед Ford.

Posted on