Ао тд АКОМ — акумуляторні батареї АКОМ — купити у виробника — АКОМ — підкорювач стихій.

АКОМпідкорювач стихій. експедиція почалася!

В рамках концепції «АКОМпідкорювач стихій» компанія відправляється в експедицію до вулканічному центру Ельбрусу для проведення випробувань батарей АКОМ Asia + EFB в екстремальних кліматичних умовах. Це вже друга експедиція в рамках підкорення чотирьох стихій — Лід, Вогонь, Вода, Пустеля. Перша була проведена в квітні 2018 року — тоді АКОМ відправився в експедицію в Арктику, де підтвердив якість своєї продукції в умовах екстремального холоду.

13 серпня 2019 року через г. Мінеральні Води за підтримки Генерального Партнера проекту — Компанії «АКОМ», лідера російського ринку АКБ стартує основна частина експедиції по Ельбруського вулканічного центру. Ключове завдання проекту, який буде реалізований спільно з фахівцями лабораторії лазерних інтерферометричний досліджень Державного астрономічного інституту імені П. До. Штернберга — оцінити вулканічну активність Ельбрусу на сьогоднішній день.

В рамках експедиції буде зібраний матеріал для науково-популярного фільму про Ельбруського вулканічному центрі, який розповість не тільки про основну тему експедиції і про роботу наукових співробітників в зазначеному напрямку, але і про цікавих з точки зору туризму локаціях, про історію і легендах Приельбрусся.

Паралельно будуть проведені випробування в реальних, екстремальних умовах нової акумуляторної батареї «АКОМ ASIA + EFB» від Генерального Партнера компанії АКОМ.

В рамках експедиції група подолає 1500 км, підніметься на максимальну висоту 3100 метрів. Маршрут пройде через Суканское ущелині, Верхню Балкарії, перевали Чегетджара, і Актопрак, Баксанскую нейтринну обсерваторію, загадкову долину Джил-Су і легендарну гору Сірх — колись найвищу точку околиць, пов’язану з язичницьким культом Сонця. Завершення основної частини маршруту очікується 17 серпня в Мінеральних водах.

Детальніше про хід експедиції: щоденні звіти, фотографії та відео — на нашому спеціальному промосайте! Там же Ви знайдете інформацію про минулих і майбутніх експедиціях в рамках концепції 4 Стихії АКОМ!

АКОМпідкорювач стихій. підсумки експедиції

.

Ера Авто. викуп авто. продати авто. запис закріплена

АКОМпідкорювач стихій. підсумки експедиції.

З 12 по 18 серпня 2019 року в Кабардино-Балкарії пройшла автомобільна експедиція, метою якої були дослідження туристичного потенціалу республіки і гори Ельбрус, висвітлення питань вулканічної активності регіону, а також випробування нової вітчизняної акумуляторної батареї.

Кабардино-Балкарія сьогодні — один з найбільш невивчених з туристичної точки зору регіонів Росії. Сюди вже багато років приїжджають поціновувачі екстремального відпочинку — альпіністи, шанувальники піших походів і позашляхових пригод. Але дешеві авіаквитки, прекрасні автомобільні дороги, сусідство з популярними санаторними і бальнеологічними курортами і, найголовніше, неймовірну природну красу одного разу переважать всі міфи про Кабардино-Балкарії, що стали каменем спотикання для мандрівника.

За 7 днів учасники маршруту проїхали більше 2000 кілометрів, підкорили найвищий з доступних автомобілю в Кабардино-Балкарії перевал Шкільний висотою 3100 метрів і знайшли відповідь на питання, яке хвилює багатьох: наскільки активний Ельбруський Вулканічний центр сьогодні? Допомогли співробітники Баксанській нейтринної обсерваторії — вчені, які вже 15 років безвідривно спостерігають за Мінг-Тау — вулканом Ельбрус.

14 серпня в місті Мінеральні Води було дано офіційний старт проекту. Трохи асфальту, який в республіці гідний тільки добрих відгуків, і автомобілі експедиції ступають на справжнісіньке гірське бездоріжжя. Суканское ущелині мало нагадує дорогу загального користування: два роки тому потужний сель перетворив ці місця в справжній кам’яний полігон, призначений виключно для підготовленої техніки з високим дорожнім просвітом. Уламки мостів, споруд і інші сліди природного катаклізму досі нагадують подорожнім про суворому характері гір і застерігають тих, хто недооцінює бурхливі води сука-Су.

Маршрут першого дня прокладений так, щоб, надихнувшись видами незайманої природи і перевалом, встигнути дістатися до Верхній Балкарії — села з непростою долею і великої жагою до життя.

Наступний день почався на знаменитих Блакитних озерах, глибину яких не зміг визначити навіть легендарний Жак-Ів Кусто. Карстові озера — це одна з головних туристичних визначних пам’яток Кабардино-Балкарії, куди обов’язково загляне кожен турист. Далі караван пройшов через Черекського тіснину — вузьку гірську ущелину, по самому краю якої раніше йшла неймовірно небезпечна дорога, сьогодні повністю захована в тунелі — і через Безенгійська ущелині відправився на підкорення перевалу Шкільний 3100 метрів заввишки і більш 5і годин складної, абсолютно незнайомого жителям рівнини кам’яного бездоріжжя. Слизькі валуни, глибока колія і розбиті .

Новини експедицій

Команда Експедиції «На пошуки духу справжнього Дакара» вирушає на підкорення чергового спецділянки, який входив в класичний маршрут Дакара. Сьогодні учасникам треба буде пройти гоночний спецділянку від Загори до Ерфуда — 220 км. Пілоти «Африки Еко Рейс» проїдуть години за півтора, а ось експедиція буде трястися півдня. Екіпажам, та й машин буде дуже важко. Прогулянка перетворюється в повноцінну експедицію. Команді потрібно зібратися з силами — не до розмов.

Але перш, ніж почнеться спецділянку, потрібно проїхати своєрідний ліазон — дорожню секцію. Пеналізації за відхилення від закладеної норми часу у команди немає, але зимовий світловий день короткий. Чим більше хвилин і годин буде витрачено на асфальтовий відрізок шляху — тим менше залишиться на бездоріжжі. А там, в пісках, може статися все що завгодно!

Варто від’їхати від узбережжя, як дороги скінчилися. Європейський шарм з Марокко як рукою зняло — почалася дика, нетуристичний Африка. Змінилося і ставлення з боку аборигенів: народ став простіше, більш комунікабельними. Цікавляться, запитують куди караван прямує і просять подарувати фірмові футболки. Відмовити складно, так що запаси поступово вичерпуються!

Асфальт повільно, але вірно, ніби сам собою закінчується, відповзаючи від пустелі. Починається справжнісіньке ралі, яке підкоряться тільки справжньому професіоналу за кермом підготовленого позашляховика. На жаль, машини команди до такого дорожньому випробуванню в повній мірі не готові. Бракує дорожнього просвіту і великих коліс, крутного моменту у крихітних бензинових двигунів. Благо в складі експедиції їде Олексій Беркут, єдиний, хто дійсно знає що робити. І як звідси виїхати.

Олексій Беркут впевнений, що 220 км по гоночному СУ, який на цивільні машини ну зовсім не розрахований, стануть справжнім випробуванням, але ми вже встигли переконатися в тому, що компанія Renault не даремно вибрала для заливки масло ЛУКОЙЛ в двигуни своїх автомобілів. Вийшла наднадійних комбінація: LUKOIL GENESIS ARMORTECH і Renault Duster, яка вселяє оптимізм всій нашій команді. Будуть і пробої підвіски, і стрибки, і каміння. Щоб до вечора дістатися до Ерфуда потрібно тримати середню швидкість хоча б кілометрів 60 на годину. Для команди це буде серйозний іспит на витривалість. Цікаво, як покажуть себе наші енергетичні друзі — АКОМ + EFB. Адже на них чекає ділянку траси з неймовірно сильною тряскою і режим роботи «газ-гальмо», не кожен акумулятор впорається. Забігаю вперед, скажімо — АКОМ впорався на відмінно. Чи не підвів і тут!

«Дастер», гуркочучи і жалібно скриплячи пластиком, вриваються в пустелю. Швидкість, як сказав Олексій, треба тримати. Навіть цілком міські 60 км / год по такій дорозі складно здійсненні. Від постійно тряски і сильних ударів по днищу, непомічених ям і пропущених каменів, не врятуватися. Терпіти і тільки терпіти, пробиваючись назустріч мрії. Чи зможуть учасники, чи витримають такий кам’яний слалом?

Гонка по піску тривала вже більше трьох годин, коли на горизонті замаячила гірська гряда, що віддалено нагадує велетенську фортецю забутих героїв давніх часів. Спрямовані в небо високі стіни здіймалися велетенським колодязем прямо перед мандрівниками.

Олексій Беркут: Є тут що подивитися і простому туристу, далекому від автоспорту. Поруч знаходиться Гара Медуар або кругла гора — кам’яний «цирк», гірська гряда у вигляді підкови, який в 11 столітті була перетворена на неприступну фортецю. Протягом століть ця твердиня захищала місто Сіджілмаса, де чеканили золоті монети, а в 1999 року прославилася на весь світ: Стівен Соммерс знімав тут «Мумію».

Чи не зупинитися, нехай і на кілька хвилин у одній з несходимих ​​пам’яток Марокко неможливо. Кожен використовує перерву по-своєму: хтось намагається прийти в себе, сидячи на рівній поверхні, хтось намагається розім’яти затерплі ноги.

До бажаного асфальту залишилися ще годинник шляху, а сонце повільно, але вірно хилилося до горизонту. Щоб відчути, усвідомити і повірити в Дакар, його магію і незрозумілу привабливість для ралійних пілотів, потрібно один раз проїхати цим маршрутом, побачити пустелю через лобове скло. І захворіти їй.

Дмитро Меремьянін: Ну а нам пора повертатися в гонку! Нас чекає дух Дакара!

Posted on