Apple веде переговори про покупку підрозділу renesas electronics для поліпшення якості дисплеїв

Apple веде переговори про покупку підрозділу Renesas Electronics для поліпшення якості дисплеїв

В закладки

Хоча якість дисплея iPhone і так одне з кращих серед конкурентів, місце певним поліпшенням є завжди. На порядку денному у Apple покупка частини бізнесу японського виробника електроніки Renesas Electronics, який серед іншого спеціалізується на створенні чипів, що сприяють поліпшенню зображення і знижують енергоспоживання дисплея.

Як повідомляє видання Nikkei, Apple веде переговори з Renesas Electronics про покупку підрозділу під назвою Renesas SP Drivers. Остання структура є лідером на ринку контролерів для невеликих рідкокристалічних дисплеїв і драйверів для них. Серед власників виробництва крім Renesas значаться також Sharp і Powerchip. Однак контрольний пакет акцій в 55% належить першій з перерахованих компаній. Apple пропонує Renesas Electronics $ 479 млн за даний пакет цінних паперів. Крім того, за умовами угоди, Sharp також розлучиться з 25% акцій на користь компанії з Купертіно. При своєму залишиться лише Powerchip.

Renesas SP належить третина ринку контролерів для рідкокристалічних дисплеїв малого і середнього розмірів. Дані чіпи відповідають за якість картинки і продуктивність самого дисплея, а також загальну енергоефективність пристрою, оскільки споживають близько 10% всієї енергії, що витрачається.

Представники Renesas Electronics в даний момент відмовилися від коментарів, але при цьому також і не спростували факт переговорів. Поки на рівні чуток повідомляється, що залишилися формальності будуть улагоджені до літа, а все 240 співробітників Renesas SP перейдуть на роботу в Apple. Ймовірно, американська компанія має серйозні плани щодо розвитку дисплейних технологій, які згодом напевно дебютують в нових поколіннях мобільних пристроїв Apple. [MacRumors]

В закладки

Apple веде переговори про покупку McLaren

Apple веде переговори про покупку підрозділу renesas electronics для поліпшення якості дисплеїв

18 сен, 15:00 Аптечна мережа Walgreens Boots виплатить співробітникам по $ 1 тис. Фармацевти аптечної мережі Walgreens Boots Alliance отримають одноразові виплати в розмірі $ 1,25 тис. (Для зайнятих на повний робочий день) і $ 1 тис. (Для частково зайнятих). Мережа зацікавлена ​​в співробітниках, які.

30 Сер, 14:34 Baxter веде переговори про покупку Hill-Rom за $ 10 млрд Медична корпорація Baxter International веде попередні переговори про покупку виробника медичного обладнання Hill-Rom приблизно за $ 10 млрд. Про це повідомляє The Wall Stret Journal. вартість однієї.

12 Сер, 17:31 Аптечна мережа Walgreens переносить 122 додатки в хмару Microsoft Walgreens Boots Alliance заявила, що перемістила 122 настроюються додатки в єдину хмарну платформу Azure корпорації Microsoft. Про це повідомляє The Wall Street Journal. З новою системою співробітники компанії.

01 Лип, 11:23 Health-Tech компанія Olive отримала оцінку $ 4 млрд Стартап Olive, що займається наданням послуг в області цифрового охорони здоров’я, в ході останнього раунду фінансування залучив $ 400 млн, в результаті чого його оцінка склала $ 4 млрд. Про це повідомляє.

26 Чер, 11:11 Заміна нафти, готелі, кіберспорт: куди інвестують Роналду і Бекхем Зарплати в клубах і рекламні контракти — далеко не єдині джерела доходу зірок футболу. Деякі з них активно вкладаються в стартапи. Що в інвестиційному портфелі у Роналду, Бекхема і Матьє Фламіні?

Posted on