Автомобільні аукціони Японії онлайн з фото без реєстрації.

Автоаукціони Японії Онлайн

Нижче представлені марки автомобілів, які ви можете придбати з аукціону в Японії.

На цій сторінці підібрані всі Автоаукціони, з яких ви можете придбати машину онлайн. Для перегляду інформації про лоти не буде потрібно реєстрація: ви можете дивитися фотографії авто й порівнювати ціни онлайн. Для вашої зручності всі інформація про автомобіль доступна російською мовою.

сайт AAAJapan.com — сайт японських аукціонів автомобілів онлайн без реєстрації.

Аукціонні автомобілі з Японії можуть бути різними: цілими і битими, новими і вінтажними. Незмінно тільки одне — їх відмінний технічний стан. Вартість японського бу авто можна порівняти з вартістю вітчизняних автомобілів, а ось якість у японок набагато вище. Вкрай рідко можна зустріти на вбиту підвіску або заклинив двигун — японські автомобілі отримують більш якісне обслуговування. А якщо і зустрінеться якась несправність, то це не буде сюрпризом — на аукціонному аркуші з автомобільного аукціону Японії буде вказана несправність авто.

Купити японські авто з японського аукціону дуже просто:

 • знайдіть на сайті ваші автомобілі;
 • залиште заявку на автомобіль;
 • укладіть договір на покупку;
 • заплатите завдаток за авто (депозит можна повернути до моменту покупки авто);
 • за допомогою наших фахівців виберіть цікавлять машини, на які будуть робитися ставки;
 • дочекайтеся, поки зіграє ставка;
 • оплатіть аукціонну вартість авто, витрати по Японії і інші витрати;
 • очікуйте ваш автомобіль в місті отримання.

Якщо ви хочете купити машину з аукціону в Японії без посередників, то AAAJapan Co Ltd — кращий вибір:

 • Ми знаходимося в Японії і працюємо безпосередньо з аукціонами.
 • Є учасниками асоціації Jumvea.
 • Працюємо з 2003 року.
 • Надаємо фотозвіти про куплених машинах.

Наша компанія працює по всьому світу. Продаж авто з правим кермом з Японії без пробігу по Росії — один з найголовніших видів нашої діяльності. Ми привозимо авто під повне мито, розпилом і конструктором.

У нас ви можете купити авто з Японії з доставкою в будь-яке місто Росії (Новосибірськ, Красноярськ, Іркутськ, Благовєщенськ, Хабаровськ, Владивосток, Уссурійськ і інші).

Новини В Polo Storico відновили унікальний Lamborghini Miura SVR (# 3781) 1976 року

Polo Storico — підрозділ італійської компанії Lamborghini, що входить в концерн Volkswagen, відреставрувати знаменитий ретро-спорткар Miura SVR 1976 року випуску, випущений в єдиному екземплярі. В цілому повне відновлення автомобіля зайняло більше 1,5 років. Навіть сама по собі модель Lamborghini Miura (1966-1973) дуже рідкісна: всього 763 машини, створених самим Марчелло Гандіні. SVR — найрідкісніша і єдина в своєму роді Miura.

Історія створення і життя цього автомобіля досить гвинтовим. У 1970-му тест-пілот компанії Боб Уоллас за підтримки інженерів створив унікальний зразок Miura Jota — дорожнього монстра, натхненного гоночними машинами категорії FIA J. Йота (Хота) отримала новий кузов і підвіску, а мотор V12 з об’ємом 3,9 л розвивав вже 445 л.з. Пізніше той самий перший зразок хоти був втрачений (аварія і пожежа знищили авто повністю), але він дав старт нової історичної вісі в історії марки Ламборгіні.

Натхненна Хотой, компанія Ламборгіні побудувала шість версій Miura з індексом SVJ (оригінальних було 6, але в наслідку на прохання клієнтів ще кілька автомобілів були перероблені самою компанією в SVJ). Потім італійці розійшлися і побудували єдиний екземпляр ще більш екстремальною версією — Miura SVR, не дивлячись на те, що це була еволюція SVJ.

Своє життя купе початок як Miura S і спочатку було пофарбовано в зелений колір. Автомобіль виставлявся на стенді італійського виробника в рамках 50-го туринського автосалону 1968 року. Далі машина вісім разів змінювала власників. У 1974-му її купив німець Хайнц Штрабер, який повернув суперкар в Сант-Агату для переробки в екстремальний варіант. Майстри Lamborghini сиділи над машиною 18 місяців і перетворили S в SVR. Так з’явилася єдина, вона ж ОРИГІНАЛЬНА Lamborghini Miura SVR з номером шасі # 3781, при цьому роком випуску машини вважається 1976 рік (не дивлячись на те, що шасі було побудовано в 1968 році), так як саме тоді були завершені роботи по переробки її в SVR.

У цьому ж 1976 році автомобіль був проданий в Японію пану Хиромицу Іто, де він став сенсацією і навіть медійним явищем: послужив натхненням для манги Circuit Wolf, а компанія Kyosho, скориставшись живим зразком, випустила масштабну модельку Міури SVR (1:18) , що стала легендою у колекціонерів. З тих пір в купе вносилися деякі зміни (нові крісла з чотирьохточковими ременями і знімний каркас безпеки). Але до нашого часу Miura SVR дійшла в поганому стані, а до того ж прибула в Polo Storico розібраної на частини. Проте майстри дбайливо відновили унікальний зразок.

В результаті ретро-кар привели в ідеальний зовнішній і технічний стан, зберігши практично всі оригінальні деталі та елементи кузова. Для цього перед кожним етапом робіт фахівці уважно вивчали технічну документацію, яка додавалася до машини при продажу.

Як заявили представники підрозділу Lamborghini з італійського Сант-Агата-Болоньєзе, «оновлений» Miura SVR може, як і раніше, брати участь в гоночних змаганнях на треку.

Posted on