Автомобільні новини АКОМ; підкорювач стихій. Ельбрус як вулкан

автомобільні новини

На нашому блозі сайті ми розмішати автомобільні новини і вести по новинкам автопрому, а так само про автомобільним пробігів. У нас ви знайдете методики по ремонту легкових автомобілів, джипів, і кросоверів, а так само по догляд за вашим транспортним засобом і реєстраційні дії автомобіля. І ми зберегли так само для вас безліч інформації по шинам, колеса і покришок і по зміні зимової та літньої гуми для машини.

п’ятниця, 4 жовтня 2019 р.

АКОМ — підкорювач стихій. Ельбрус як Вулкан

АКОМ — підкорювач стихій. Ельбрус як Вулкан

16 Августа 2019

13 серпня дві тисячі дев’ятнадцять року з г. Мінеральні Води за підтримки Генерального Напарника проекту — Компанії «АКОМ», фаворита російської ринку АКБ стартує основна частина експедиції по Ельбруського вулканічного центру. Основне завдання проекту, який буде реалізований спільно з фахівцями лабораторії лазерних інтерферометричний дослідних робіт Державного астрономічного інституту імені П.

Автомобільні новини АКОМ; підкорювач стихій. Ельбрус як вулкан

В рамках експедиції буде зібраний матеріал для науково-популярного кінофільму про Ельбруського вулканічному центрі, який скаже не тільки про основну тему експедиції і про роботу наукових співробітників в зазначеному напрямку, та й про захоплюючих виходячи з переконань туризму локаціях, про історію і легендах Приельбрусся.

Паралельно будуть проведені тести в реальних, екстремальних умовах новітньої акумуляторної батареї «АКОМ ASIA + EFB» від Генерального Напарника компанії АКОМ.

3-ий день експедиції став переломним моментом, апогеєм і верхівкою маршруту. Зараз, в тесніне гірської річки, була отримана відповідь на найважливіший, основоположний питання: що все-таки всім нам очікувати від Вулкана Ельбрус? Правду можна і необхідно дізнаватися з першоджерела, тому наступною зупинкою на маршруті була справжнісінька наукова станція.# 160;

Між Баксане і Ельбрусом розташувалося крихітне село Нейтрино, поворот на яке подорожні проходять, не звертаючи уваги.

Її збудували в 70-х роках минулого століття бакинські метробудівці, про що до цих пір нагадує всім нам знайома літера «М», розташована на бетонній гряді. Штольні, так схожі на тунелі метро, ​​йдуть на чотири тисячі метрів углиб гори Андирчі і ведуть в бік вершин Андиртау і Курмутау. У світі є тільки одна лабораторія, схожа за власним функціоналу та науковим потенціалом.# 160;

Тут вивчають нейтрино — легку просту частинку, маса якої в 10 млн разів менше маси електрона.

В Баксанській нейтринної обсерваторії знаходиться підрозділ Муніципального астрономічного інституту імені Павла Карловича Штернберга, в яке і попрямувала команда, щоб отримати сумлінні і, головне, чіткі відповіді про головну мету експедиції. про Ельбрусі.

Учасників експедиції зустріли ті, хто знає про вулканах все. Повідали про народження полум’яних гір і ранній діагностиці вивержень, проявили складне і унікальне обладнання обсерваторії.# 160;

У експедиції була ще одна місія: доставити акумулятор «АКОМ» дуже близько до магматичного вогнища.

Безумовно, не забувайте про гуму, яку є можливість придбати для зими, і це повинно бути фірмові всесезонні колеса.

АКОМпідкорювач стихій. Ельбрус як Вулкан

13 серпня 2019 року через г. Мінеральні Води за підтримки Генерального Партнера проекту — Компанії «АКОМ», лідера російського ринку АКБ стартує основна частина експедиції по Ельбруського вулканічного центру. Ключове завдання проекту, який буде реалізований спільно з фахівцями лабораторії лазерних інтерферометричний досліджень Державного астрономічного інституту імені П. До. Штернберга — оцінити вулканічну активність Ельбрусу на сьогоднішній день.

В рамках експедиції буде зібраний матеріал для науково-популярного фільму про Ельбруського вулканічному центрі, який розповість не тільки про основну тему експедиції і про роботу наукових співробітників в зазначеному напрямку, але і про цікавих з точки зору туризму локаціях, про історію і легендах Приельбрусся.

Паралельно будуть проведені випробування в реальних, екстремальних умовах нової акумуляторної батареї «АКОМ ASIA + EFB» від Генерального Партнера компанії АКОМ.

В рамках експедиції група подолає 1500 км, підніметься на автомобілях на висоту 3200 метрів. Маршрут пройде через Суканское ущелині, Верхню Балкарії, перевали Чегетджара, і Актопрак, Баксанскую нейтринну обсерваторію, загадкову долину Джил-Су і легендарну гору Сірх — колись найвищу точку околиць, пов’язану з язичницьким культом Сонця. Завершення основної частини маршруту очікується 17 серпня в Мінеральних водах.

Технічний Партнер експедиції — бренд спортивних шин BFGoodrich.

Інформаційні партнери експедиції — електронна газета Правда. Ру, МІЦ Известия.

додайте «правду.Ру» в свої джерела в Яндекс.Новини або News.Google, або Яндекс.дзен

Швидкі новини в Telegram-каналі Правди.Ру. Не забудьте підписатися, щоб бути в курсі подій.

АКОМ — підкорювач стихій. Ельбрус як Вулкан

13 серпня 2019 року через г. Мінеральні Води за підтримки Генерального Партнера проекту — Компанії «АКОМ», лідера російського ринку АКБ стартує основна частина експедиції по Ельбруського вулканічного центру. Ключове завдання проекту, який буде реалізований спільно з фахівцями лабораторії лазерних інтерферометричний досліджень Державного астрономічного інституту імені П. До. Штернберга — оцінити вулканічну

активність Ельбрусу на сьогоднішній день.

Партнерський матеріал

В рамках експедиції буде зібраний матеріал для науково-популярного фільму про Ельбруського вулканічному центрі, який розповість не тільки про основну тему експедиції і про роботу наукових співробітників в зазначеному напрямку, але і про цікавих з точки зору туризму локаціях, про історію і легендах Приельбрусся.

Паралельно будуть проведені випробування в реальних, екстремальних умовах нової акумуляторної батареї «АКОМ ASIA + EFB» від Генерального Партнера компанії АКОМ. В рамках експедиції група подолає 1500 км, підніметься на автомобілях на висоту 3200 метрів. Маршрут пройде через Суканское ущелині, Верхню Балкарії, перевали Чегетджара, і Актопрак, Баксанскую нейтринну обсерваторію, загадкову долину Джил-Су і легендарну гору Сірх — колись найвищу точку околиць, пов’язану з язичницьким культом Сонця. Завершення основної частини маршруту очікується 17 серпня в Мінеральних водах.

15 серпня

Третій день експедиції став переломним моментом, апогеєм і вершиною маршруту. Сьогодні, в тесніне гірської річки, була отримана відповідь на найважливіший, основоположний питання: що ж всім нам чекати від Вулкана Ельбрус? Правду можна і потрібно дізнаватися з першоджерела, тому наступною зупинкою на маршруті була справжнісінька наукова станція.

Між Баксане і Ельбрусом розташувалося крихітне село Нейтрино, поворот на яке мандрівники проходять, не звертаючи уваги. Попереду — ворота Ельбрусу, канатна дорога і кінцева точка багатьох туристичних маршрутів. А даремно. Адже саме в Нейтрино знаходиться унікальний скарб Кабардино-Балкарії: Баксанская нейтринна обсерваторія.

Її побудували в сімдесятих роках минулого століття бакинські метробудівці, про що досі нагадує всім нам знайома літера «М», розташована на бетонній гряді. Штольні, так схожі на тунелі метро, ​​йдуть на чотири тисячі метрів углиб гори Андирчі і ведуть в бік вершин Андиртау і Курмутау. У світі є тільки одна лабораторія, схожа за своїм функціоналом і науковим потенціалом.

Тут вивчають нейтрино — легку елементарну частинку, маса якої в 10 млн разів менше маси електрона. Вона рухається зі швидкістю світла і здатна пролетіти крізь будь-яка речовина. Теоретично, нейтрино несе величезну кількість енергії, тому потік здатний знищити будь-яку матерію.

В Баксанській нейтринної обсерваторії знаходиться підрозділ Державного астрономічного інституту імені Павла Карловича Штернберга, в яке і попрямувала команда, щоб отримати чесні та, головне, точно відповісти про головну мету експедиції. про Ельбрусі.

Учасників експедиції зустріли ті, хто знає про вулканах все. Розповіли про народження вогненних гір і ранній діагностиці вивержень, показали складне і унікальне обладнання обсерваторії.

У експедиції була ще одна місія: доставити акумулятор «АКОМ» максимально близько до магматичного вогнища. Керівник проекту Дмитро Перетятко передав зразок новітнього автомобільного акумулятора АКОМ + EFB Asia науковому співробітнику Баксанській нейтринної обсерваторії Андрію Володимировичу М’ясникову для експлуатації поблизу вулканічної камери, до якої залишається всього 20 км від тунелів лабораторії.

Джерело: www.kolesa.ru

Posted on