Бензин для американців дешевше, ніж для росіян — новинний портал. новини і корисна інформація.

Бензин для американців дешевше, ніж для росіян

Бензин для американців дешевше, ніж для росіян - новинний портал. новини і корисна інформація.

Відповідний висновок за підсумками власного дослідження зробили фахівці агентства Bloomberg.

Експерти Bloomberg прочертили дослідження світового ринку бензину: аналіз включає в себе ці за цінами на автомобільне паливо, чинним в 61 країні. Згідно з їхніми висновками, в разі, якщо вимірювати бензин в літрах, то середня ціна пального в США і в Росії буде однаковою — вона складе 0,68 долара (або 38 рублів).

Різниця стає помітна в тому випадку, якщо в якості одиниці вимірювання взяти американський галон (він становить 3,785 літра). Експерти з’ясували, що за станом на 19 березня «посередній цінник» галона за перший квартал в США дорівнював 2,57 долара, а в Росії цей показник склав 2,58 долара, що еквівалентно вартості на ступеня 145,6 рублів.

Заступник керівника Федеральної антимонопольної служби Анатолій Голомолзин, відповідаючи на проблема про те, чому в США ціни на бензин нижче, ніж в Росії, яка торгує, а не купує нафту, підкреслив, що в Америці «вкрай високий ступінь конкуренції», це відноситься як до нафтовидобутку, переробки сировини, так і до роздрібної торгівлі нафтопродуктами.

Згідно словами представника ФАС, частка податків у структурі ціни на автомобільне паливо в Сполучених Штатах Америки становить 15%. У Росії ж цей показник становить 55-65%. Також він позначає, що в США високий рівень переробних виробництв, завдяки цьому з однієї тонни нафти там отримують вяще якісного бензину, ніж у Росії.

Експерти агентства відзначили, що вартість на бензин в світі продовжують зростати. Так, в першому кварталі 2017 року вартості в середньому збільшилися на 1,4%. Як нещодавно повідомляв портал «Колеса.ру », в Росії за показаний період надбавка в роздробі склала 2,2%, що помітно росли рівня інфляції (1,2%).

Секретний військовий шаттл США поставив рекорд перебування на орбіті

Космічний літак X-37B призначений для польотів на висоті до 750 кілометрів і доставки вантажів на навколоземну орбіту. Завдяки своїй конструкції, яка поєднує в собі риси як ракети, так і літака, апарат може досить швидко змінювати орбіти польоту, а так само здійснювати контрольовану посадку після завершення терміну роботи в космосі. Максимальна вага вантажу, який апарат може вивести в космос не розголошується. Сам апарат працює в повністю автоматичному режимі, як орбітальний «безпілотник». При цьому популярно, що програма X-37B активно фінансується Пентагоном і велика частина експериментів, які проводяться на орбіті, відбувається у військових цілях. Так, під час нещодавно завершився польоту, відбулися випробування іонних двигунів для військових попутників, термін служби яких, в порівнянні з існуючими аналогами набагато довше.

У найближчих конкурентів США — Росії та Китаю аналогічних діючих програм космічних аеропланів поки немає. Інститути, які ще за часів СРСР напрацювання зі створення багаторазових космічних апаратів нині законсервовані. Йдеться про проекти «Спіраль» і багаторазові авіаційно-космічної станції.

За судження військового експерта Олексій Леонкова, успіх американців — «звучний» для Росії. Зараз ситуація в галузі складається так, що ракети вирішують все. Однак, активізувався розшук інших шляхів: гіперзвуковими літальними апаратами і орбітальними аеропланами. На жаль ми поки не знаємо в якому розмірі і за якими курсами здійснюються зараз в Росії ці роботи.

Поки американці вирвалися вперед і їх система X-37B не має конкурентів. Після 2019 року, коли станція на основі X-37B пристикується до МКС, який сьогодні, фактично, керують американці, НАСА може пред’явити права взагалі на всю станцію.

В нашій краю розробки, подібні X-37B велися. Так, корабель «Буран» увібрав в себе експеримент таких розробок як орбітальний літак «Спіраль», багаторазовий авіа-космічної станції і інших проектів, що розроблялися під керівництвом Туполєва, Челомея та інших вчених.

Необхідно сказати, що особливу увагу до проекту з боку Пентагону не випадково. Патронування X-37B відбувається в рамках програми стратегічної ініціативи, яка передбачає створення умов для нанесення раптових ударів з космосу. За оцінкою експертів, з підтримкою орбітального літака на орбіту можна вивести об’єкти, які не встануть на супутниками раннього попередження про ракетний напад.

На тести в Ленінградську область відправили електробус КАМАЗа

Відчувати можливості російського автобуса з електродвигуном буде компанія «Ленінградська АЕС-Авто».

Виробник адаптував низькопідлоговий електробус КАМАЗ-6282 другого покоління для маломобільних пасажирів, оснастив його відеокамерами і супутниковою навігацією. Урочиста церемонія передачі транспортного засобу в експлуатацію на адресу компанії «Ленінградська АЕС-Авто» пройшла в місті Сосновий Бор (Ленінградська область).

Як розповіли в прес-центрі КАМАЗа, в заході зарахували участь губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко, директор філії АТ «Концерн Росенергоатом» «Ленінградська атомна станція» Володимир Перегуда, глава адміністрації Сосновоборского міського округу Володимир Садовський і представники Челнінского автогіганта.

«Ленінградська АЕС-Авто» займається вирішенням транспортно-логістичних завдань для атомних електростанцій в Росії. Їй належить відчувати можливості нового російського електробуса протягом двох місяців. В КАМАЗі розповіли про те, що модель оснащується літій-тітанатнимі акумуляторами, завдяки чому електробус без проблем заряджається навіть при низеньких температурах. У разі використання станції ультрашвидкий зарядки КАМАЗ-6282 здатний відновити заряд протягом 15 хвилин.

Загальна пасажиромісткість цього автобуса — 85 осіб (з урахуванням 24 сидячих пунктів). У компанії відзначили, що акумулятор розрахований не менше ніж на 20 000 циклів цілого заряду / розряду, тобто на більш ніж 15 років інтенсивної експлуатації. «З урахуванням низенькому вартості обслуговування і експлуатації ціна на електробус КАМАЗ окупається в половині його життєвого циклу, — коментують представники виробника. — Використання електробусів дозволяє підвищити ступінь екологічної безпеки міського середовища і комфортабельність поїздок ».

Раніше КАМАЗ-6282 проходив тестування в московському «Сколково», запізніла електробус запустили на маршрути громадського транспорту в Санкт-Петербурзі. Повідомляється, що загальний пробіг електробуса в ході випробувань перевищив 14 000 кілометрів.

Posted on