БКС експрес

Акції компанії «Foris», що діють в грудні

Адреса для запитань і пропозицій по сайту: bcs-express @ bcs.ru

Copyright copy; 2008ndash; 2 021. ТОВ «Компанія БКС» . г. Москва, Проспект Миру, д. 69, стр. 1

Всі права захищені. Будь-яке використання матеріалів сайту без дозволу заборонено.

Ліцензія на здійснення брокерської діяльності # 8470; 154-04434-100000, видана ФКЦБ РФ 10.01.2001 р.

Дані є біржовий інформацією, власником (власником) якої є ПАТ Московська Біржа. Поширення, трансляція пропозиція чи надання біржової інформації третім особам можливе виключно в порядку і на умовах, передбачених порядком використання біржової інформації, наданої ВАТ Московська Біржа. ТОВ «Компанія Брокеркредитсервіс», ліцензія # 8470; 154-04434-100000 від 10.01.2001 року на здійснення брокерської діяльності. видана ФСФР. Без обмеження терміну дії.

* Матеріали, представлені в даному розділі, не є індивідуальними інвестиційними рекомендаціями. Фінансові інструменти або операції, згадані в даному розділі, можуть не підходити Вам, не відповідати вашому інвестиційному профілем, фінансовому становищу, досвіду інвестицій, знань, інвестиційним цілям, відношенню до ризику і прибутковості. Визначення відповідності фінансового інструменту або операції інвестиційним цілям, інвестиційному горизонту і толерантності до ризику є завданням інвестора. ТОВ «Компанія БКС» не несе відповідальності за можливі збитки інвестора в разі здійснення операцій, або інвестування в фінансові інструменти, які використовуються в цьому розділі.

Інформація не може розглядатися як публічна оферта, пропозиція або запрошення придбати, або продати будь-які цінні папери, інші фінансові інструменти, зробити з ними угоди. Інформація не може розглядатися в якості гарантій або обіцянок в майбутньому прибутковості вкладень, рівня ризику, розміру витрат, беззбитковості інвестицій. Результат інвестування в минулому не визначає доходу в майбутньому. Чи не є рекламою цінних паперів. Перед прийняттям інвестиційного рішення Інвестору необхідно самостійно оцінити економічні ризики і вигоди, податкові, юридичні, бухгалтерські наслідки укладання угоди, свою готовність і можливість прийняти такі ризики. Клієнт також несе витрати на оплату брокерських і депозитарних послуг, подання доручень по телефону, інші витрати, що підлягають оплаті клієнтом. Повний список тарифів ТОВ «Компанія БКС» наведено в додатку № 11 до Регламенту надання послуг на ринку цінних паперів ТОВ «Компанія БКС». Перед здійсненням операцій вам також необхідно ознайомитися з: повідомленням про ризики, пов’язані із здійсненням операцій на ринку цінних паперів; інформацією про ризики клієнта, пов’язаних з укладанням угод з неповним покриттям, виникненням непокритих позицій, тимчасово непокритих позицій; заявою, що розкриває ризики, пов’язані з проведенням операцій на ринку ф’ючерсних контрактів, форвардних контрактів і опціонів; декларацією про ризики, пов’язані з придбанням іноземних цінних паперів.

Наведена інформація та думки складені на основі публічних джерел, які визнані надійними, однак за достовірність наданої інформації ТОВ «Компанія БКС» відповідальності не несе. Наведена інформація та думки формуються різними експертами, в тому числі незалежними, і думка по одній і тій же ситуації може кардинально відрізнятися навіть серед експертів БКС. Беручи до уваги вищесказане, не слід покладатися виключно на представлені матеріали на шкоду проведенню незалежного аналізу. ТОВ «Компанія БКС» і її афілійовані особи і співробітники не несуть відповідальності за використання даної інформації, за прямий або непрямий збиток, який настав внаслідок використання даної інформації, а також за її достовірність.

Posted on