Bmw представила новий гібридний суперкар! автомобілі і технології it works!

BMW представила новий гібридний суперкар!

Зовсім недавно своїм баченням гібридних автомобілів порадувала нас і фірма BMW. Компанія представила свій новий концепт-кар на Лейпцизькому ярмарку. Новий дизайн для спортивних автомобілів грунтується на концепті Vision EfficientDynamics, який був представлений на автосалоні у Франкфурті в 2009 році. У моделі використовується трициліндровий турбодизель і електродвигуни на передніх і задніх осях. Електроенергія для руху запасається в літій-полімерних акумуляторах, які можуть бути заряджені всього за дві години.

Якщо подивитися на машину, то відразу стає зрозуміло, що це — BMW. На зовнішній вигляд автомобіля дуже вплинув досвід участі у формулі 1 — автомобіль легкий настільки, щоб бути якомога більш аеродинамічним. Висота автомобіля складає всього 1,24 метра. Він має найнижчий коефіцієнт лобового опору серед автомобілів такого типу — 0,22. У той же час а BMW Z4 коефіцієнт — 0,34.

Але найголовніше в тому, що цей автомобіль гібридний! У ньому встановлено трьох-циліндровий турбодизель і електромотори на передній і задній осях. Електромотори приводяться в рух літій-полімерним акумулятором, який може бути повністю заряджений від стандартної розетки всього за 2,5 години. Сумно правда, що на даний момент на одному електриці машина може проїхати тільки близько 50 км на одній зарядці. Однак якщо задіяти дизель і 24 літровий бак для солярки, то машина отримує можливість проїхати до 700 км. Потужність машини 328 кінських сил.

Машина розганяється до 100 км / год всього за 4,8 секунд, при цьому використовується всього приблизно 3 літри на 100 км. Викиди CO2 в атмосферу при цьому складають всього 99 г / км. З точки зору не професіонала, цей автомобіль також швидкий як Posche 911 Carrera.

BMW поки не заявляє про початок серійного виробництва цього автомобіля, але деякі спекулянти вважають, що автомобіль буде запущений у виробництво після виходу електрокара Megacity, який запланований на 2013 рік.

Aston Martin показала 950-сильний гібридний суперкар Valhalla

Bmw представила новий гібридний суперкар! автомобілі і технології it works!

Aston Martin представила серійний суперкар Valhalla з гібридною силовою установкою. Він розганяється до сотні за 2.5 секунди і може пройти коло по трасі Нюрбургринга всього за 6 хвилин 30 секунд — це заявка на новий рекорд, але показники поки попередні.

В основі лежить 750-сильний бітурбомотор V8 4.0, доповнений парою електродвигунів сумарною потужністю 204 л.з. Вони здатні підняти сукупну віддачу до 950 л.з. і забезпечити 1000 Нм крутного моменту.

Перший електромотор вбудований в восьмиступінчасту роботизовану коробку передач з двома зчепленнями. Разом з бензиновим двигуном він приводить у рух задні колеса. Другий встановлений на передній осі і потрібен в основному для їзди на чистій електротязі. У такому режимі Valhalla може розігнатися до 130 км / год, але дальність ходу складе всього 15 км.

Інженери розраховують, що аеродинамічний обвіс створить притискну силу близько 600 кг на швидкості 240 км / год, а максимально гібрид розганяється до 330 км / год.

У Aston Martin Valhalla карбоновий монокок, карбон-керамічні гальма, 20-дюймові шини спереду і 21-дюймові ззаду. Їх розробляла Michelin спеціально для цього суперкара. В оснащення увійшли активний круїз-контроль, система моніторингу сліпих зон, функція запобігання фронтальних зіткнень і камера заднього виду.

Масове виробництво планується почати тільки в четвертому кварталі 2023 року. За наступні два роки Aston Martin розраховує зібрати близько тисячі машин — точний цінник не назвали, але він точно буде вище 600 тисяч фунтів стерлінгів (61.7 млн ​​рублів).

МММ по-індійськи: електричний суперкар Mean Metal Azani чекає ваших грошей

Традиційний індійський автопром не балує споживачів спорткарами, але інноваційна автомобільна компанія Mean Metal Motors хоче це виправити: на цьому тижні вона анонсувала другий за рахунком гіперкар — цього разу повністю електричний. Перший, гібридний компанія так і не випустила ..

Mean Metal Motors заснована в 2014 році, але де-факто працює з 2012-го. Заснував компанію молодий індійський підприємець Сартак Пол, який зумів залучити в свою команду «кращих фахівців». У 2015 році компанія представила концепт першого індійського суперкар M-Zero з гібридною силовою установкою, побудованої навколо бензинового бітурбомотор V8 потужністю близько 500 л.з., і з гарними картинками на руках пішла підгортати інвесторів. У 2016 році індійська МММ затвердила остаточний дизайн M-Zero, домовилася з італійської компанії Tazzari про його контрактне складання і, нарешті, притупила до інженерно-конструкторських робіт. З тих пір від компанії довго нічого не було чутно.

На цьому тижні МММ представила на своєму новому сайті, виконаним в стилі сайту Tesla, абсолютно новий суперкар — електричний Azani, не повідомивши при цьому, куди подівся M-Zero. Тим часом на офіційній сторінці МММ в Фейсбуці ще в травні M-Zero існував, була обіцяна його «найбільш брутальна і потужна версія» і робочий прототип у 2022 році, запущена краудфандінговая кампанія. Тепер же замість M-Zero компанія просуває електричний Azani.

За мірками сучасного суперкаростроенія характеристики Azani не вражають (особливо на тлі болгарського Alieno Arcanum), але розробники обіцяють нижчу, ніж у конкурентів ціну — завдяки високотехнологічному виробництву на мікрофабрики, керованих штучним інтелектом, і модульної скейтборд-платформи, в якій використовується мінімально можливу кількість комплектуючих і яка придатна для створення інших моделей — за Azani, стало бути, з’являться і інші новинки.

В основі Mean Metal Azani лежить углепластіковий монокок, до якого спереду і ззаду прикручені м’яті при аварії секції з алюмінію. Підвіска — на подвійних поперечних важелях «по колу» з адаптивними амортизаторами. Гальма — карбон-керамічні.

Подробиць про силової установки немає, відомо лише, що її пікова віддача складе 1000 л.з. і 1000 Нм. Батарея ємністю 120 кВт · год повинна забезпечити 325 миль (523 км) пробігу на одній зарядці. До 60 миль / год (96,56 км / год) Azani повинен розганятися за 2,1 с, максимальна швидкість — 220 миль / год (354 км / ч). Коефіцієнт аеродинамічного опору сх — 0,26.

Картинок салону немає, але там обіцяні дисплеї з функцією доповненої реальності, власна операційна система з оновленнями «по повітрю» і купу асистентів водія, зав’язаних на штучний інтелект.

Posted on