Червона; alfa; пристрасть в металі. Пікабіа

Червона «Alfa» — пристрасть в металі.

Червона; alfa; пристрасть в металі. Пікабіа

Побачивши цей автомобіль вперше в дитинстві в якомусь журналі я закохався без компромісу. Минуло років 15, і моя думка і почуття до цього автомобіля залишилися незмінними. Упевнений що це найкрасивіша «Альфа» в історії.

Не так давно я зміг на власні очі його побачити і зробити ці фото в музеї Вадима Задорожного в Москві.

Alfa Romeo 8C — легендарну назву автомобілів італійської автомобільної компанії Alfa Romeo. Дана назва використовувалося для позначення дорожнього, гоночного і спортивного автомобіля в 1930-х роках. 8С означає наявність 8-й циліндрів і несе в собі оригінальну компоновку двигуна 8 циліндрів в ряд (L8). Вітторіо Яно є творцем даного автомобіля, який став основним гоночним представником Alfa Romeo в автоспорті з моменту створення в 1931 році і до закриття проекту в 1939 році.

8C 2900 спеціально розроблялася для участі в автомобільних гонках, а також для участі в Mille Miglia. Автомобілі оснащувалися 2,9 літровим двигуном, в якому використовувалася система подвійного турбонаддува (Twin Roots), а також були встановлені спарені карбюратори від Weber. Модель була укомплектована повністю незалежною підвіскою типу Dubonnet: з важелями підвіски і пружинами спереду, і з хитними осями на поперечних ресорах і пружинах ззаду.

8C 2900B вийшла у виробництво в 1937 році. Дизайн 2900B був розроблений з поступками на користь комфорту і надійності. Двигун був дефорсирован і мав потужність в 180 л.з. (130 кВт) при 5200 об / хв. Шасі 2900B було доступно в двох різних колісних базах: Corto (короткий) — 2799 мм, яка довший ніж колісна база 2900A (2718 мм), і Longo (довгий) — 3000 мм. Колеса 2900B мали 19-й радіус і оснащувалися 17-й дюймовими гідравлічними барабанними гальмівними дисками.

32 автомобіля 2900B були зібрані з початку випуску, 10 в 1937 році і 22 в 1938 році. Остання 2900B була зібрана з решти запчастин у 1941 році. Основна частина даних автомобілів оснащувалася кузовами від Carrozzeria Touring, хоча були і моделі з кузовами від Pininfarina.

Індія виношує плани будівництва 24 субмарин

Одна з приватних індійських суднобудівних компаній «Піпавав шіп’ярд» має намір отримати дозвіл на будівництво підводних човнів для ВМС країни на своєму підприємстві в Гуджараті (Західна Індія). Якщо уряд дасть «зелене світло», то компанія стане другою в країні після «Ларсен енд Тубро» приватною фірмою, яка працює в даному секторі. На прийняття керівництвом підприємства рішення заглибитися в оборонний сектор вплинула заява про те, що протягом наступних 15-20 років влада планує інвестувати від 564,2 до 644,8 млрд. рупій ($ 14-16 млрд.) В будівлю до 24 нових підводних човнів.

В даний час, тільки суднобудівні підприємства «Мазагон док», «Гоа шіп’ярд» і «Гарден Річ шіпбілдерс» мають дозвіл на будівництво військових кораблів для ВМС країни. Всі три верфі належать державі і управляються Міністерством оборони. Ще одна державна компанія «Кочин шіп’ярд», яка управляється Міністерством транспорту, має ліцензію на будівництво авіаносців протиповітряної оборони. В даний час компанія здійснює початковий етап будівництва першого національного авіаносця (IAC) водотоннажністю 37,5 тис. т, який зможе нести 12 палубних винищувачів МіГ-29K, вісім легких бойових літаків «Теджас», 10 вертольотів. Спуск судна на воду спочатку був запланований на 2010 рік, однак завершення проекту може бути перенесено на 2012 рік.

Індійські ВМС також сподіваються незабаром прийняти під управління ще одну державну верф «Хіндустан шіп’ярд», яка зараз підпорядкована Міністерству транспорту. Урядова комісія, очолювана міністром закордонних справ Пранабом Мукерджі, зараз обговорює пропозицію передати цю верф індійському флоту. За заявою командування ВМС, це рішення повинно підвищити можливості Індії з будівництва бойових кораблів.

У жовтні 2005 року індійський уряд підписало з французькою компанією DCNS перший контракт вартістю $ 3,5 млрд., що передбачає придбання шести наплив проекту «скорпен». Згідно з проектом будівля наплив здійснюється в Індії на підставі угоди про передачу технології. «Піпавав шіп’ярд», яка є новачком в секторі військового суднобудування, на першому етапі планує отримати контракт субпідряду у компанії, яка укладе з урядом угоду на будівництво деяких з решти 18 підводних човнів, уточнює АРМС-ТАСС.

Posted on