Чи не остуди своє серце, синку; німецький будинок республіки Татарстан

«Не остуди своє серце, синку

Зрада духу відбувається тоді, коли в людських душах втрачається грань між правдою і брехнею, між реальностями і міражами.

Наш народ — німці Росії — за 250 років прожили не просту, складне життя в Росії. У Російській імперії на рубежі 19-20 століть перебувало 5000 німецьких колоній. Про їх тріумфальному ходу говорить один важливий, крім інших, історичний факт — в той час 60% сільгосппродукції в Європу з Росії надходило з німецьких колоній. І це при тому, що населення колоній становило трохи більше одного відсотка від усього населення імперії. А потім, у време Першої світової і революції все це благоплучіе звалилося відразу.

Почалася Друга світова війна і всіх німців, крім українських, які опинилися в зоні німецьких окупаційних сил, депортували в Сибір і Середню Азію. Але це було лише початком того жаху, який готував Кремль депортованим. Черговим драконівським постановою від 10 січня 1942 року N ° 1123сс (цілком таємно) всіх працездатних німців за повістками з військомату закликали для укладення в табори. У цих пекельних таборах, названих німцями «винищувально-трудовими» їх примусили протягом довгих років під дулами гвинтівок в антилюдські, рабських умовах працювати. Тут знайшла собі смерть майже половина всіх мобілізованих. Цифра загиблих в таборах людей за різними оцінками визначається 500 тисячами. Хіба можуть наші німці це забути? Ні не можуть.

Наші люди похилого віку, які пережили це пекло, вимирають. У живих залишилися лише одиниці. Ми їх діти взяли від них естафету знань від тієї трагедії, яку вони пережили. Тепер нам, їхнім дітям, належить передати ці знання вже нашим нащадкам нашим дітям і онукам. Так виконаємо ж цю роль з честю. А наша молодь повинна і зобов’язана передавати цю естафету своїм дітям і онукам, щоб історія нашого народу не зникла безслідно, не пропала по нашій же провині безслідно.

Шановні друзі, якщо ви хочете більш докладну інформацію про наше історичне минуле, звертайтеся до видавництва «Waldemar Weber» за телефонами: 0821-4190431 або 0821-4190433.

«У серці Росії, з Росією в серце!»: В Тамбові стартував автопробіг ТДТУ

У Тамбові стартував автопробіг ТДТУ. Студенти, викладачі та випускники проїдуть по містах і селах Тамбовської області з важливою місією. За два дні представники Тамбовського державного технічного університету відвідають дитячі будинки та інтернати області та передадуть хлопцям подарунки, зібрані Волонтерським центром ТДТУ, символічно позначивши на карті регіону серце, адже акція присвячена 380-річчю Тамбова і проходить під девізом «У серці Росії, з Росією в серце!».

Урочистий старт автопробігу було дано в Тамбові в сквері Зої Космодем’янської. Студенти вишикувалися у формі серця і випустили в небо сотні повітряних куль. З напутнім словом до учасників автопробігу звернувся ректор ТДТУ Михайло Краснянський і голова Тамбовської міської Думи Віктор Путинцев.

Автоколона, що складається з восьми машин, проїхала по вулиці Інтернаціональній до площі на ж / д вокзалі і назад, по Радянській до Комсомольської площі. На кільці були зроблені символічні три кола.

З прапорами ТДТУ, Тамбовської області і російського триколора студенти зупинилися біля пам’ятника Вернадському і продовжили рух по бульвару Ентузіастів.

У будівлі ТДТУ до автопробігу приєдналися бажаючі на особистих автомобілях.

У числі учасників автопробігу — постійні партнери ТДТУ: Магнус Єгер з Німеччини і Франсуа Рене Бернард з Франції. Вони приїхали в Тамбов взяти участь в Вернадовской конференції.

Загальна фото було зроблено на тлі автосалону «Міцубіші ТАМБОВ» — партнера акції, який і надав автомобілі для пробігу.

У числі перших зупинок за межами Тамбова — Моршинська, потім Пічаєво і село Вернадовка — родовий маєток вченого Володимира Вернадського, де сьогодні завершується науковий форум — конференція «В.І. Вернадський: Сталий розвиток регіонів». Слідом автомобільна колона вирушить в Бондарі, Рассказово, селище Сатинка, Котовськ, село Красносвободное, село Заворонежское, Мічурінськ, село Староюрьево, Соснівки.

Всі подробиці автопробігу ТДТУ читайте і дивіться на сайті ІА «ОнлайнТамбов.ру» — офіційного інформаційного партнера акції «У серці Росії, з Росією в серце!».

Posted on