демонічна; спрага dodge випустив п’ятий тизер нового challenger

Аккаунт BMW в Instagram поставив рекорд

А. Ніконов

демонічна; спрага dodge випустив п'ятий тизер нового challenger

Американський бренд опублікував черговий «високооктановий» відеотізер, що анонсує нову екстремальну модифікацію маслкар.

У ньому розкривається надмірні потреби в кисні майбутньої новинки, які задовольняються за допомогою великого повітрозабірника на капоті площею понад 290 см # 178;.Черговим етапом тізерній кампанії, присвяченій Dodge Challenger SRT Demon, став ролик під назвою Forced Induction.

Як заявляє Dodge, ця «трійця» забезпечує більш низьку температуру впускного повітря в порівнянні з Hellcat, що має на увазі поставку більш насиченою киснем повітряної суміші в циліндр. Тобто, у «Демона» буде найбільший повітрозабірник серед серійних автомобілів. Крім того, як і у Hellcat, є пара повітрязабірників в головній оптиці.

До речі, в рамках «схуднення» автомобіль стане одномісним, а ще його оснастять ексклюзивними колесами і шинами, яким належить справлятися з табуном з 850 «коней».Dodge вже розкрив деякі особливості версії Demon. Маслкар, орієнтований на дрег-рейсинг посадять на жорстку «дієту», завдяки якій маса буде знижена майже на 100 кг.

До цього був ролик Body, в якому говорилося про широке обвісі і колесах. Друге відео розповідало про вищезгадану «дієті», а завдяки першому ми дізналися, що Demon вирвався з клітки.Попередній відеотізер маслкар під назвою Crate був опублікований на початку місяця.

Аккаунт BMW в Instagram поставив рекорд

А. Ніконов

Таку думку висловив в інтерв’ю порталу «iMotor.su »Едуард Маркман, президент« Асоціації дилерів Рено ».

Рено і інші європейські виробники, на відміну від корейців, ведуть свою політику більш збалансовано, адже колись настане той період, коли треба заробляти », — повідомив Едуард Маркман.«Ми знаємо, що Hyundai і Kia в результаті своєї операційної діяльності в Росії отримують збитки.

На фото: Renault Logan

в порівнянні з 2015-м). Ми залишаємося третьою за продаваемости іноземною маркою в Росії і четвертої взагалі (включаючи Ладу) », — розповів президент« Асоціації дилерів Рено ».Наш співрозмовник також зазначив, що за підсумками 2016 року бренд Renault збільшив свою частку на російському ринку до 8,2% (+0,7 п.п. «Це — максимальне досягнення за всю історію присутності марки на ринку РФ, тому, коли хтось говорить, що нас хтось тіснить, ми не зовсім з цим згодні.

Нагадаємо, в минулому році марка Renault реалізувала в Росії 117 230 нових автомобілів. За даними Асоціації європейського бізнесу, даний результат на 3% менше, ніж роком раніше.

На фото: Renault Kaptur

Частка ринку марки в січні дорівнює 6,7% (+0,6 п.п.).Тим часом, згідно з свіжої статистиці, в січні поточного року продажі французького бренду в РФ виросли — було реалізовано 5 208 машин, що на 4% більше в порівнянні з першим місяцем 2016- го.

Флешмоб з Леді Гагою: трафік Instagram в Росії побив рекорд

Один з постів американської співачки в соціальній мережі зібрав понад мільйон коментарів.

Співачка Леді Гага Фото: globallookpress.com

У липні поточного року російський трафік Instagram поставив рекорд в порівнянні з іншими місяцями в 2019-м. Такі відомості наводить «РБК» з посиланням на представників фірми SimilarWeb.

У повідомленні уточнюється, що в минулому місяці трафік на названий сайт з РФ склав без малого 246,87 млн ​​відвідувань з різних пристроїв.

Дослідження проводили за такою методикою: якщо людина відкрила одну або кілька сторінок, то фіксували лише один візит. Коли користувач знаходився на сторінці більше півгодини, то зараховували вже другі відвідини. Названий результат перевершує на 12% січневий показник, на 24,8% — лютневий. Останній зимовий місяць виявився неактивним з точки зору трафіку в соціальній мережі.

Представники дослідницької організації не стали називати причини таких тенденцій. Тоді видання припустило, що вся справа в «атаці» російських користувачів на аккаунт американської співачки Леді Гаги.

Історія почалася, коли в пресі з’явилася інформація про розставання Ірини Шейк і Бредлі Купера. Деякі інсайдери впевнені, що зірка фільму «Області темряви» розірвав відносини з моделлю через почуттів до Леді Газі. Зі співачкою Купер працював разом над картиною «Зірка народилася».

Вітчизняні користувачі вирішили заступитися за російську модель і почали «штурмувати» аккаунт Леді Гаги. Рекорди побив пост співачки від 16 липня. Він зібрав понад один мільйон коментарів, левова частина з яких написана російською мовою.

При цьому нещодавно американську співачку помітили в компанії іншого чоловіка, якого виконавиця ніжно цілувала.

А ви вірите, що у Леді Гаги роман з Бредлі Купером?

Мережеве видання TELEPROGRAMMA зареєстровано Роскомнадзором, свідоцтво Ел № ФС77-66912 від 22 серпня 2016 року.

Засновник і редакція АТ «Видавничий дім« Комсомольська правда » .

Генеральний директор: Сунгоркин Володимир Миколайович.

Видавець: Гемст Владислав Олександрович

Головний редактор Садков Павло Петрович

tele @ kp.ru

Телефон редакції: +7 (495) 777-02-82

127287, г. Москва, Петровсько-Розумовський Старий проїзд, д. 1/23, стор.1

Виняткові права на матеріали, розміщені в мережевому виданні TELEPROGRAMMA (www.teleprogramma.pro), відповідно до законодавства Російської Федерації про охорону результатів інтелектуальної діяльності належать АТ «Видавничий дім« Комсомольська правда »©, і не підлягають використанню іншими особами в якій би то не було формі без письмового дозволу правовласника.

Придбання прав: (495) 970-19-51 (kp @ kp.ru)

Повідомлення і коментарі читачів мережевого видання розміщуються без попереднього редагування. Редакція залишає за собою право видалити їх з сайту або відредагувати, якщо зазначені повідомлення та коментарі є зловживанням свободою масової інформації або порушенням інших вимог закону.

Вікова категорія 16+

Posted on